ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 6

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
MusicBox 2 dla v7
clubbasse
Długo mnie nie było ale Dziękuję Za Udostępnienie tej wtyczki....Smile
 
www.krzysztofpachla.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 02.05.2024 20:40:21
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
ciopaka
Witam!
Zainstalowałem wszystko poprawnie . Wyświetla mi się panel boczny tzn otwiera w nowym okienku ale nie odtwarza pliku mp3 ....
Myślę że to wina usługodawcy czyli ugu.pl tam gdzie mam stronę ...

Czy może ja coś źle zrobiłem . Postępowałem zgodnie z instrukcją więc nie wiem .

Adres ; www.m-f.ugu.pl

Edit//

Skonfigurować odtwarzać za pomocą alternatywnej playlisty i nadal nic .... tak jak podane kilka postów wcześniej
Edytowane przez ciopaka dnia 07.06.2009 22:48:30
 
Pieka
Cytuje:
Użytkowanie:

* Wtyczką zarządza się przez panel zarządzania wtyczką (Wtyczki -> MusicBox2)
* Aby dodać utwór wystarczy podać jego tytuł (wyświetlany w playerze) i adres do pliku *.mp3
* Po dodaniu utwór jest nieaktywny (czerwony tytuł). Aby go aktywować (zielony tytuł) należy kliknąć tytuł utworu.
* Mini player-ami po prawej można odsłuchać pojedyncze utwory
* Nowy Flash Player jest bardzo tolerancyjny i odtwarza także utwory których adresy są przepisywane za pomocą mod_rewrite (brak końcówki lub końcówka *.html) a ponadto obsługuje nazwy plików ze spacjami.
* Tytuł oraz adres utworu przy dodawaniu są dekodowane funkcją urldecode(), więc jeśli nawet np. tytuł ma znaczki typu "%20" to zostaną one przekonwertowane na spacje " ".
* Wygląd playera można skonfigurować za pomocą pól skin/kolor
* Pole playlista zmienia się tylko przy generowaniu playlisty ręcznie


Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
ciopaka
Odtwarzanie działa w w panelu admina ale na stronie w okienku nie . Zrobiłem wszystko jak jest napisane...

Edit//
Opiszę dokładnie . W panelu gdzie się dodaje utwory aktualnie dodany buforuje się bez problemu tylko na stronie głównej nie chce czyli gdy wyskoczy okienko nic sie nie dziej .. prosze o pomoc !
Edytowane przez ciopaka dnia 07.06.2009 22:56:01
 
Pieka
ciopaka napisał/a:
Odtwarzanie działa w w panelu admina ale na stronie w okienku nie . Zrobiłem wszystko jak jest napisane...

Najwidoczniej nie zrobiles:
* Po dodaniu utwór jest nieaktywny (czerwony tytuł). Aby go aktywować (zielony tytuł) należy kliknąć tytuł utworu.

Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
ciopaka
Może i jestem początkujący ale AKTYWOWAŁEM utwór i jest zielony . Proszę o wejście na stronę(link) i sprawdzenie co i jak ?
 
Pieka
Przeciez utwor jest na liscie. Jesli nie gra to juz inna sprawa. Wyrazaj sie dokladniej.
Sprawdz, czy nadal jest odtwarzany w PA. Byc moze masz zle podany link lub problem lezy po stronie playera SWF.

P.S. Sprawdzilem na testowym koncie i wyglada to na blokade z poziomu hostingu.
Edytowane przez Pieka dnia 07.06.2009 23:09:45
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
ciopaka
Ok wielkie dzięki. Też tak myślałem od początku ale nie byłem pewny > Jeśli masz racje to jeszcze raz dzięki.
Edytowane przez Pieka dnia 07.06.2009 23:20:36
 
Pieka
ciopaka napisał/a:
Ok wielkie dzięki. Też tak myślałem od początku ale nie byłem pewny > Jeśli masz racje to jeszcze raz dzięki.

Nie, jednak to byla kwestia znakow specjalnych w nazwie pliku, co w dodatku skutkuje brakiem mozliwosci jego usuniecia... Przy nazwie pliku bez znakow specjalnych i spacji jest odtwarzany. Sprawdzalem UGU=>OVH.

Edit: Sprawdzilem przy konfiguracji MB2/plik na UGU i wszystko dziala. Jak pisalem wyzej, kwestia nazwy pliku.
Edytowane przez Pieka dnia 07.06.2009 23:47:30
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
MajkelxD
A co zrobić by nie wyświetlał się button w nowym panelu tylko mini odtwarzacz? Tzn mały flashowy equalizer i opcje play, poprzednia, następna, stop, pauza i głośność ?
Chodzi o to by był to taki odtwarzacz że jak się wjedzie to od razu gra utwór nr 1.
 
Gander
Drogi użyszkodniku (kierowane do wszystkich czytających), zawsze upewnij się że:

  1. utwór jest aktywny (zielony tytuł)
  2. podajesz poprawną, absolutną ścieżkę
  3. plik jest najbardziej standardowo zakodowanym plikiem mp3
  4. przeczytałeś ze zrozumieniem plik ReadMe


w większości przypadków to wystarcza Wink

MajkelxD napisał/a:
A co zrobić by nie wyświetlał się button w nowym panelu tylko mini odtwarzacz? Tzn mały flashowy equalizer i opcje play, poprzednia, następna, stop, pauza i głośność ?
Chodzi o to by był to taki odtwarzacz że jak się wjedzie to od razu gra utwór nr 1.


Spróbuj przekopiować kod <object> / <embed> generowany w pliku "/player/index.php".
Edytowane przez Gander dnia 04.08.2009 06:19:35
 
gander.solutions
cortez82
MajkelxD napisał/a:
A co zrobić by nie wyświetlał się button w nowym panelu tylko mini odtwarzacz? Tzn mały flashowy equalizer i opcje play, poprzednia, następna, stop, pauza i głośność ?
Chodzi o to by był to taki odtwarzacz że jak się wjedzie to od razu gra utwór nr 1.

Spróbuj przekopiować kod <object> / <embed> generowany w pliku "/player/index.php".


Jestem|nowy w temacie, ale jakoś nie mam w tym pliku wpisu <embed>, chyba że aż taki ze mnie lamer?
Edytowane przez Pieka dnia 04.09.2009 15:13:24
 
Gander
Istnieje już nowa wersja projektu:
MusicBox 3 dla PHP-Fusion 7
 
gander.solutions
Sniper512
Pieka napisał/a:
Nie, jednak to byla kwestia znakow specjalnych w nazwie pliku, co w dodatku skutkuje brakiem mozliwosci jego usuniecia... Przy nazwie pliku bez znakow specjalnych i spacji jest odtwarzany. Sprawdzalem UGU=>OVH.

Edit: Sprawdzilem przy konfiguracji MB2/plik na UGU i wszystko dziala. Jak pisalem wyzej, kwestia nazwy pliku.


Ale mimo wszystko u mnie nadal nie działa. Utwór jest aktywowany (na zielono) oraz jego url to lord.mp3 ,tak jak i tytuł o nazwie piosenka. W panelu administracyjnym odtwarza bez problemu, lecz na stronie głównej po otworzeniu nowego okienka nic nie chce odtwarzać. Myślałem, że to Adblock, lecz nawet po wyłączeniu nic nie daje. Nie wiem co robić.

Aaa i dodam, też że tak samo jest w wersji 3 Smile


///EDIT///

Znalazłem rozwiązanie. Otóż miałem wgraną muzykę do folderu /infusions/musicbox2_panel. Zrobiłem jednak w głównej lokalizacji folder /muzyka/ i nadałem chmod 777. Z tej lokalizacji zasysa muzykę bez problemu i wszystko działa.
Edytowane przez Sniper512 dnia 31.01.2010 21:23:47
 
http://farcry.gry-online.pl/
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl