ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 7

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion v5.00-v6.01 Support » Błędy i korekty
 Drukuj temat
Tiny MCE nie dziala - Rozwiazanie!
szusz
Czesc,

Po upgradzie do 6.01.3 edytor tinymce nie dziala. Kiedy w panelu zarzadzania trescia klikam na news odpala sie zwykly, prosty edytor, a nie tinymce. Tinymce jest wlaczony w ustawieniach strony. Zaladowalem na serwer jeszcze raz pliki tinymce (caly katalog jscripts) i to nie pomoglo. Macie jakies pomysly?

Szusz
Edytowane przez Pieka dnia 31.07.2006 10:29:21
 
http://funbike.webd.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 18.04.2024 19:16:32
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
kojocik
Dołączam się do pytania. Problem został już poruszony 2-3 krotnie, ale jakoś nikt nie znalazł jeszcze rozwiązania. A Tiny bardzo się przydaje.
 
www.kokodo.pl
szusz
No, poszlo szybciej niz w Google ;)

Krotko mowiac problem z TinyMCE jest spowodowany nieobslugiwaniem przez serwery hostujace gz. Aby to poprawic wystarczy zmienic 30 linijke w pliku administration/subheader.php z:

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


na

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Mi pomoglo i mam nadzieje, ze Wam rowniez ;)

Link do topicu z rowiazaniem tutaj: http://www.php-fu...post_73105

Pozdro
Edytowane przez szusz dnia 31.07.2006 01:31:11
 
http://funbike.webd.pl
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Napewno wielu to wykorzysta.
Ps. ale wielu, których znam wogóle go nie instaluje(ja też), bardzo spowalnia stronę. I może stąd brak odpowiedzi?
 
wlodekp.europa.pl
Pieka
Dlatego zmodyfikowalem temat (Wink), przenioslem i przykleilem.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
kojocik
A ja chciałbym podziękować Piece za pomoc i rozwiązanie problemu Tiny.
 
www.kokodo.pl
xeo
Mam też 6.01.3 i takiej linijki w subheader.php nie posiadam a TinyMCE wyprawia mi różne dziwactwa np. wprowadzam tabele z danymi z html-a do artykułu daje podgląd artykułu i wszystko pięknie a gdy go zapisze to tnie mi ją na pół i połowe danych gubi.
 
www.mx.sq.pl
Pieka
xeo napisał/a:
Mam też 6.01.3 i takiej linijki w subheader.php nie posiadam a TinyMCE wyprawia mi różne dziwactwa np. wprowadzam tabele z danymi z html-a do artykułu daje podgląd artykułu i wszystko pięknie a gdy go zapisze to tnie mi ją na pół i połowe danych gubi.


W pliku subheader.php znajdujacym sie w katalogu administration!!
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
xeo
nic to nie dało i już zaczyna mnie to wku***** Sad
 
www.mx.sq.pl
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
To rozwiązanie dotyczyło problemów na serwerach które nie mają załadowanej obsługi gz-kompresji i jest przydatne w takim przypadku Digi-wyrażnie to napisał w swoim poście. Nie znamy dotąd Twojej strony i serwera, ani wersji fusion-piszesz w dziale błedy i korekty-chyba więc jesteś mocny-bo do tej pory nie słyszałem-o większych błędach-Tiny, ale skore ty je wykryłeś to pokaż je nam.
 
wlodekp.europa.pl
xeo
Moja strona jest nie pełna i nie ma się czym chwalić bo dopiero ją buduje ale z tego co widze to utknąłem na samym początku bo nie moge nawet wstawić artykułu tak jak bym sobie tego życzył a wstawić pragnę choćby to http://www.mx-tea...strada.pl/ czyli poszczegulne klasy w artykułach ale nic z tego nie wychodzi edytor dzieli mi to na puł i reszty nie wyświetla.
Mój serwer to yoyo a Fusion 6.01.3
Edytowane przez Pieka dnia 02.08.2006 22:29:26
 
www.mx.sq.pl
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
To nie ważne czy gotowa czy nie, chciałem zobaczyć fizycznie te błedy bo wcale nie musza być spowodowane edytorem, wyłącz tiny i wstaw normalnie-czy jest tak samo.? Mam strone fusiontest-na yoyo.pl wprawdzie 306-ale to nie ma znaczenia.
Wstaw-tu w quote tekst ktory ma być w artykule, albo jeszcze lepiej dodaj jako txt spakowany zipem. Ja to wstawię na yoyo i zobaczymy.
 
wlodekp.europa.pl
xeo
Ja chcem wstawić text ten co jest na stronce do kturej podałem link wyżej w poscie tzn. np."senior do 30 lat" aby to było w ramce tak jak na tej stronie właśnie ale mi to wcale nie chce wejść całe do tego edytora TinyMCE i tnie mi cały artykuł.
Edytowane przez Pieka dnia 02.08.2006 22:27:41
 
www.mx.sq.pl
Pieka
Byc moze chodzi o ilosc znakow?
Artykul moze pomiescic okreslona wielkosc, i moze lepiej byloby uzyc do tego celu dodatkowych stron?
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Ta jak leci bez tabeli-to w czym problem?.
A ja chce sformatowany przygotowany tekst-bo to musisz zrobić sam.
Prosze o tekst, ja za Ciebię nie będę tego robił.
 
wlodekp.europa.pl
xeo
A może robie błąd z formatowaniem tekstu? Bo ja go przygotowywałem w wordzie,w excelu, zapisywałem jako Html itp.itd. i nic mi nie wychodziło, zaznaczałem, kopiowałem i wklejałem w edytorze w fusion.
Edytowane przez xeo dnia 02.08.2006 22:41:58
 
www.mx.sq.pl
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Pieka Ci napisał artykuły mają ograniczoną pojemność w ustawieniach bazy(charset kolumny) może więc i racja, że do tego co chcesz zrobić lepiej użyć dodatkowych stron, gdzie Twoje formatowanie html bedzie czytane-także.
 
wlodekp.europa.pl
xeo
Nie tnie mi kolumn tylko wiersze zresztą zobacz sam http://www.leo.yo...ticle_id=2 to weszło a gdy zaznacze więcej wierszy to wycina kolejne, a wstawia około 24-ech.
Po drugie to nie znam angielskiego i nie wiem jak uzyc wielu stron w tym edytorze, ale raczej wolał bym aby to było w całości.
 
www.mx.sq.pl
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Kolego czy ty mnie nie rozumiesz ja nie mówię o cięciu kolumn, czy wierszy tekstu tylko,że Twój artykuł jest zapisywany do bazy danych(kolumna charset) gdzie jest ograniczona ilośc znaków zapisu-natomiast to ograniczenie bazy ilosc pojemność tekstu nie jest tak restrykcyjne w dodatkowych stronach i dodatkowe strony akceptuja formatowanie html.
 
wlodekp.europa.pl
xeo
wlodekp napisał/a:
Kolego czy ty mnie nie rozumiesz ja nie mówię o cięciu kolumn, czy wierszy tekstu tylko,że Twój artykuł jest zapisywany do bazy danych(kolumna charset) gdzie jest ograniczona ilośc znaków zapisu-natomiast to ograniczenie bazy ilosc pojemność tekstu nie jest tak restrykcyjne w dodatkowych stronach i dodatkowe strony akceptuja formatowanie html.
A jak wyjaśnisz sprawe odnośnie podglądu artykułu? gdzie pokazuje wszystko pięknie na jednej stronie tak jak ma to wyglądać a po zapisaniu art-a wycina część artykułu.
 
www.mx.sq.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl