ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 9

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion v5.00-v6.01 Support » Modyfikacje skryptów
 Drukuj temat
Modyfikacja forum - Pan Kontekstualny
soldier175
Spoko, tylko że mi się wyświetla reklama pod każdym postem Angry

Muszę coś jeszcze zmodyfikować, czy poprostu coś pochrzaniłem ?
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 25.04.2024 07:29:26
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Pieka
Optowalbym za druga wersja Wink
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
m_i_n
Jesli chodzi o moje rozwiazanie podane pare postow wyzej to w najnowszym fusionie nie zadziala, do obecnego trzeba zrobic to :D :

modyfikujemy: forum/viewthread.php

wyszukujemy cos takiego:

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


i zmieniamy na:

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


...oczywiscie wklejajac odpowiedni kod dla adsense :) ale tego mowic juz chyba nie musze.

Przedstawiona tu modyfikacja jest inna niz ta na supporcie (bo powstala duzo wczesniej) a to jak wyglada mozna zobaczyc na mojej stronie (wg. mnie jest bardziej dyskretna :) ).
Edytowane przez m_i_n dnia 29.07.2006 00:22:54
 
http://www.bbproject.net
K@iTO
super sprawa teraz mam takie male pytanko

tego usera nalezy stwozyć? tak po prostu usera ktos.... i potem jego Id wykozystywać do komunikacji tak?
Portal o grze 9dragons w PHP-Fusion
 
www.9dragons.svajs.eu
crasch
Nie, a zresztą co Ci będe tłumaczył wszystko masz opisane w tym temacie - może byś raczył przeczytać?

pozdro
..i to by było na tyle.
28 listopada 2006
 
m_i_n
crasch -> metoda opisana przezemnie w tym temacie calkowicie innaczej sie reprezentuje niz ta na supporcie Wink IMHO jest duzo lepsza Pfft ale to juz sprawa gustu.
 
http://www.bbproject.net
baczek007
@m_i_n czy byłbyś tak dobry i mógłbyś opisać sposób na dodanie wirtualnego użytkownika do Twojej modyfikacji ? tak jak to jest zrobione na tym forum.

A tak w ogóle to dzięki za tego moda, myslę, że sporo osób z niego skorzysta i tym sposobem ludzie rozsiani po całej Polsce będą dłużni Ci piwko Wink
Edytowane przez baczek007 dnia 19.08.2006 06:24:00
 
SebaZ
hehe, jaka wazelina Pfft

A co do tematu: przejzyj i przeczytaj ten temat od deski do deskli i będziesz wiedziałwszytsko co Ci potrzebne
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
m_i_n
Szczerze mowiac nie bawilem sie az tak by wygladalo to tak jakby to user pisal, bardziej mi odpowiadalo to co podalem, ale to przeciez tylko kwestia odpowiedniej modyfikacji mojego kodu by przypominalo zwykly post. Nie trzeba zadnego usera nigdzie dodawac.
 
http://www.bbproject.net
sem3k
Co muszę zrobić, aby reklama wyświetlała się pod ostatnim postem?
Próbowałem, zrobić if ($i == 10). Jednak nic z tego. Moja wersja fusiona 6.00.307
Edytowane przez sem3k dnia 28.08.2006 21:19:49
 
m_i_n
Ty mowisz o poprzednim modzie, wlasnie do tej wersji ktora masz. A probowales 9? nie mam mozliwosci sprawdzenia i teraz strzelam. Wtedy reklama powinna byc miedzy ost. a przed ost. Zeby dac calkiem za ost. to trzeba by troszke innaczej to zrealizowac.
 
http://www.bbproject.net
sem3k
Dzięki za zainteresowanie się problemem. Reklama wyświetla mi się pod 9 ja jednak chciałbym, aby wyświetlała mi się pod ostatnim. Kombinowałem coś takiego, że if ($i == strlen($i)) i potym kod adsense. Jednak funkcja strlen() jest dla ciągów, a ja chciałbym taką funkcję tylko dla typu integer. Jest takie coś ? Na razie jedynie co zrobiłem to wyświetlanie reklamy w losowym miejscu oto kod: (wiem, że nie ma się czym chwalić, ale może się komuś przyda)
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Edytowane przez sem3k dnia 29.08.2006 16:11:32
 
Pieka
K@iTO napisał/a:
super sprawa teraz mam takie male pytanko

tego usera nalezy stwozyć? tak po prostu usera ktos.... i potem jego Id wykozystywać do komunikacji tak?


Nie. Po co?
To jest sztywny kod wyswietlany z pliku, a nie bazy.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
sem3k
Już wiem jak zrobić aby reklama była pod ostatnim postem.
modyfikujemy: forum/viewthread.php

wyszukujemy cos takiego:

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy



i zmieniamy na:

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Można spróbować wstawić kod wcześniej tam gdzie proponował m_i_n i dać warunek wyjściowy dla pętli czyli $data = dbarray($result) całość mniej więcej wyglądała by tak :
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Jednak nie wiem czy by to zadziałało bo nie testowałem. Pierwszy sposób działa u mnie prawidłowo.
 
gateway
Mam pytanie który kod mam wstawić, abyw najnowszej wersji działała mi reklama google na forum albo chciałbym aby wyświetlało się to tak jak tu w supporcie, bo próbowałem te kody, ale one są inne mam wesje 6.01.5
 
www.polgame.info
MaChoni
Witam, jak ja wstawian kod z http://www.adbid.pl/ to wyskakuje błąd.
Mam do was prośbe poniżej dałem kod z forum i kod reklamy jak by ktoś mógł to wstawić już gotowe, był bym bardzo wdzięczny...

Kod reklamy:

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Kod viewthread.php

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy
');\">
<input type='button' value='quote' class='button' style='width:45px;' onClick=\"addText('message', '
', '
');\"></td>
</tr>
<tr>
<td align='center' class='tbl2'>".displaysmileys("message")."<br>
<input type='checkbox' name='disable_smileys' value='1'>".$locale['513']."</td>
</tr>
<tr>
<td align='center' class='tbl1'><input type='submit' name='postquickreply' value='".$locale['514']."' class='button'></td>
</tr>
</table>
</form>\n";
closetable();
}

echo "<script type='text/javascript'>
function jumpForum(forumid) {
document.location.href='".FORUM."viewforum.php?forum_id='+forumid;
}
</script>\n";

require_once BASEDIR."side_right.php";
require_once BASEDIR."footer.php";
?>[/code]

Pozdrawiam i z góry dziękuje... ;)
www.zGredzior.pl - Już niebawem oficjalne otwarcie serwisu!
 
http://www.zGredzior.pl
djbambo
Witam chciałem prosić o pomoc. Nie znam sie niestety na php ( dopiero się ucze ) i chcialem wlasnie takie coś jak opisana technika w tym temacie zrobic. jednak nie moge sobie poradzic.
Moj plik viewthread jest troszke inny - zapewne przez niektore wtyczki jakie posiadam.
Dlatego podaje wam kod tego wlasnie mego pliku i bardzo prosze o pomoc - tzn o podanie kodu, bede bardzo wdzieczny pozdrawiam.

Kod:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy
');\">
<input type='button' value='quote' class='button' style='width:45px;' onClick=\"addText('message', '
', '
');\">".extra_bb_codes()."</td>
</tr>
<tr>
<td align='center' class='tbl2'>".displaysmileys("message")."<br>
<input type='checkbox' name='disable_smileys' value='1'>".$locale['513']."</td>
</tr>
<tr>
<td align='center' class='tbl1'><input type='submit' name='postquickreply' value='".$locale['514']."' class='button'></td>
</tr>
</table>
</form>\n";
closetable();
}

echo "<script type='text/javascript'>
function jumpForum(forumid) {
document.location.href='".FORUM."viewforum.php?forum_id='+forumid;
}
</script>\n";

require_once BASEDIR."side_right.php";
require_once BASEDIR."footer.php";
?>
[/code]


Kod w CODE!!!/Pieka
Edytowane przez Pieka dnia 04.02.2007 12:00:52
 
turbin
A ja w oparciu o twój skrypt zrobiłem taki co wyświetla jakiś obrazek na napisanymi postami.

Opis:

1. Otiweramy forum/viewtheread.php
2. Szukamy:

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


3. Zamieniamy na:

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


4. ZAMYKAMY I ZAPISUJEMY WSZYSTKIE PLIKI.

LINK - wpisujemy adres. Po to by po kliknięciu na obrazek przeniosło nas w wpisany link.
ADRES OBRAZKA - wpisujemy adres obrazka np. http://www.twoja_...brazek.gif
OPIS OBRAZKA - wpisujemy opsi obrazka. Pojawi sie ona po najechaniu na obrazek. Np. Wszystko o tutingu. :)
 
swistak
pytanie czy robił ktoś taką modyfikacje z reklamami google bo prubowałe i niechce mi działać Sad chodzi oczywiscie o wscipskiego
"Tylko dwie rzeczy są nieskończone wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności" Albert Einstein
 
Pieka
swistak napisał/a:
pytanie czy robił ktoś taką modyfikacje z reklamami google bo prubowałe i niechce mi działać Sad chodzi oczywiscie o wscipskiego

Nie ma znaczenia rodzaj reklamy (AdSense, Adkontekst etc..), bo wszystkie opieraja sie na tym samym wzorcu.
Dziala na tym forum, to musi dzialac i u Was.
Edytowane przez Pieka dnia 05.03.2007 23:20:18
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl