ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 14

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,281
Najnowszy użytkownik: protas

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

krystian1988
14.12.2018 22:23:10
@kamildnb dziękujemy za miłe słowa

krystian1988
14.12.2018 22:22:33
hasztag support dziękujemy Smile

kamildnb
13.12.2018 22:13:26
Cholera niechcący skasowałem poprzedni post, ale powtórzę, wielki ukłon panie Pieka, khaman, krystian1988, bogdan i całej ekipie, którzy trzymają ten silnik przy życiu!

Pieka
13.12.2018 21:45:10
Miło czytać takie słowa, dziękujemy Smile

kamildnb
13.12.2018 20:18:32
I to mówię o wersji 7.02.xx, a nie o nowszych v8, cz v9, jak ktoś chcę, to potrafi zdziałać cuda Smile Ja nie jestem zawodowym programistą, ale przeczytałem całe forum zamiast książki do snu, opłaciło si

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Sponsoring WWW
Sponsorowane WWW
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting Hekko.pl

Zobacz temat

Drukuj temat
Próba wyłączenia komunikatów o błędach
KasacjaDerty
Witam. Od jakiegoś czasu na mojej stronie bardzo uporczywym stały się komunikaty:
Deprecated: Function mysql_numrows() is deprecated
i bardzo chciałabym je wyłączyć raz na zawsze.
Moglibyście powiedzieć mi przede wszystkim gdzie jest plik, który muszę edytować i dodać do niego komendę? Z góry dziękuję

Wścibski Gość
Dodany dnia 18.12.2018 15:08:57
Pan Kontekstualny

Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting Hekko.pl
IP: localhost  
Lukeup
Jak sam komunikat wskazuje, funkcja jest zdeprecjonowana (sugerowane jest użycie nowszych), w nowym PHP, już w ogóle jej nie ma. Odpowiednikiem tej funkcji jest:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Jeśli nie mysqli, to PDO lub wyłączenie komunikatów o zdeprecjonowaniu, np. ustawić w pliku PHP:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Jednak prędzej, czy później będzie trzeba przejść na wyższe PHP, więc lepiej zająć się tym problemem, a nie udawać, że go nie ma.

Nie ma żadnych informacji odnośnie wersji PHP-Fusion (o ile używasz PHP-Fusion), więc ciężko precyzyjnie napisać. Większość funkcji operujących na bazie danych, znajduje się w pliku maincore.php. Niedawno na forum był poruszany temat o aktualizacji funkcji (https://php-fusio...ost_184869), może Ci on pomóc.
Edytowane przez Lukeup dnia 29.03.2018 09:11:49
Przyjmuję zlecenia pracy nad PHP-Fusion, Wordpress, Symfony, PHP-Nuke, Post-Nuke
Technologie: PHP (Symfony3-4), SQL, JS (JQ), XML, XHTML, HTML5, CSS3, SCSS, SASS, C, C++, C#
Zawód: Full-Stack Developer z naciskiem na Backend

You live once, but if You do it right, once is enough.

lukeup.pl
KasacjaDerty
Okej, dziękuję a gdzie jest plik php? W sensie jego pełna nazwa? Używam TotalCommandera i mam pełno plików .php. Jestem totalnie zielona. Proszę o pomoc.

Lukeup
W sensie ukrywanie błędów? Analogicznie. Przede wszystkim w maincore.php, bo jest dołączany do wielu innych plików, a potem dla składnika, gdzie jeszcze będzie występował błąd.
Przyjmuję zlecenia pracy nad PHP-Fusion, Wordpress, Symfony, PHP-Nuke, Post-Nuke
Technologie: PHP (Symfony3-4), SQL, JS (JQ), XML, XHTML, HTML5, CSS3, SCSS, SASS, C, C++, C#

lukeup.pl
KasacjaDerty
Dziękuję bardzo. Czyli gdziekolwiek w pliku maincore.php i innych gdzie błąd występuje mam wpisać: error_reporting(0);
ale z użyciem jakiegoś selektora czy tak o.

Lukeup
Nie gdziekolwiek - na początku pliku, w kolejnej linii po <?php chyba, że plik korzysta z sesji (session_start()), to wtedy lepiej na wszelki wypadek poniżej tego zapisu.

lukeup.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl