ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 3

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,323
Najnowszy użytkownik: EwelinaH

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

khaman
01.04.2020 19:00:55
W dziale sprawy wewnętrzne » PHP-Fusionpl jest przyklejony temat.

Giggsy
01.04.2020 14:45:45
Witam wszystkim, Życzę zdrowia wszystkim i mam pytanie: Czy mogę napisać posta w dziale: tylko o Extreme-Fushion, bo chciałem założyć temat, a nie mogę. Za odpowiedź z góry dzięki. Pozdraw

JazOOn
29.03.2020 00:14:13
Zdrowia!

EwelinaH
25.03.2020 07:47:09
witam :-)

jantom
22.03.2020 16:07:05
Starczy tej aktywności na dziś - 3 posty, jeszcze baza nie wyrobi Wink

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting Hekko.pl

Zobacz temat

Drukuj temat
Usuwanie konta głównego administratora
staszekskobel
Witam,
czy ktoś z Panów pomoże, jak usunąć konto głównego administratora, jest nas 4 adminów i 2 odeszło, chciałem usunąć ich konta wszedłem w
Panel Administratora-Zarządzanie użytkownikami-Administratorzy
i chciałem tam usunąć lecz się nie da, niby jest tabela w kolumnami w jednej "Nazwa użytkownika",w drugiej "Poziom administratora" i w trzeciej "Opcje" , ale tam nie ma nic gdzie jest "Opcje" , więc może jest jakiś inny sposób na usunięcie tamtych kont ?
Z góry dziękuje za pomoc

Pozdrawiam
staszek

Wścibski Gość
Dodany dnia 06.04.2020 20:41:55
Pan Kontekstualny

Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting Hekko.pl
IP: localhost  
adi
Witam w 1 nie ma opcji ponieważ ta osoba zakładała wiec są jej dane a co za tym idzie nie da się jej usunąć.
Możesz zrobić to w panelu bazy phpmyadmin pamiętaj tylko że ktoś musi mieć to 1 id bo one obsługuje kontakt i takie tam.
Pozdrawiam.

slaskimix.eu
staszekskobel
Dzięki wielkie udało się Wink , a czy id1 musi być przypisane do jakiegoś admina czy może być id2 do admina przypisane ?
Edytowane przez staszekskobel dnia 14.09.2016 18:46:57

adi
Witam admin główny musi mieć id 1

slaskimix.eu
harclot
Odszedł drugi główny administrator i potrzebuję usunąć jego konto. A przynajmniej pozbawić je statusu GA.
Na administrators.php nie mogę tego zrobić.
Ktoś może mi łopatologicznie doradzić jak to zrobić ?

PW od moderatora:
  1. Przeniesienie posta - khaman 14.01.2020 18:00

adi
Witam jak masz dostęp do bazy danych, zmieni mu w tabeli users status user_level na 101 i skasuj hasło z user_admin_password oraz uprawnienia z user_rights i po sprawie.

Pozdro all.

PW od moderatora:

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.

Albert Einstein

Nie posiadam GG FB czy tam jeszcze czegoś innego jak co PW

slaskimix.eu
harclot
adi napisał(a):

Witam jak masz dostęp do bazy danych, zmieni mu w tabeli users status user_level na 101 i skasuj hasło z user_admin_password oraz uprawnienia z user_rights i po sprawie.

Pozdro all.

Przez ftp da się to zrobić ?

PW od moderatora:

adi
Jak mniemam on jest głównym 1 adminem, ale to nic przez FTP pobież plik config.php tam są dane do bazy wejdziesz i zrobisz co napisałem wyżej in b ędzie w tej tabeli users na 1 miejscu.

PW od moderatora:

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.

Albert Einstein

Nie posiadam GG FB czy tam jeszcze czegoś innego jak co PW

slaskimix.eu
jantom

Przez ftp da się to zrobić ?

Ogólnie da, ale wtedy trzeba przygotować plik, który odpowiednio strzeli do bazy.

phpMyAdmin lub adminer będą wygodniejszym rozwiązaniem, o ile posiadasz dane dostępowe do bazy danych.
No i wystarczy tego dobrego... ...bo prorok jest tylko jeden...

http://jantom.info
SebaZ
Myślicie tutaj tylko o zmianie ID lub usunięciu konta admina. Przecież wystarczy zmienić nazwę admina o id=1 na np. Superadmin, zmienić hasło, mail i zostawić w cholerę. Reszta adminow niech ma funkcję admina, ale nie od ID=1. Jak odejdą łatwo się pozbyć Pfft
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.

jantom
Pomysł też dobry, o ile potem chcesz się przyznawać do "cudzych" treści Wink
To kolega ma teraz całe spektrum opcji. Wybierze najbardziej mu pasującą.
No i wystarczy tego dobrego... ...bo prorok jest tylko jeden...

http://jantom.info
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl