ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 11

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Nazwy kategorii po zmianie języka się zmieniają
xys
Po pobraniu paczki 7.02.07 z pobieralnii i zainstalowaniu PHP-Fusiona w panelu admina w zakładce "Zarządzanie użytkownikami" jest kategoria "Dziennik zmian danych", "Kategorie pól profilu", ale gdy zmieni się język strony np. na zwykły polski lub na angielski i z powrotem wróci się do języka polskiego utf8 to zmienią się te nazwy na "Dziennik konta", "Kategorie pól użytkownika", te nazwy są prawidłowo wpisane w locale/Polish-utf8/admin/main.php - Prośba do Administracji o sprawdzenie tego i wydanie opinii z czego wynika ten błąd, czy w plikach PHP-Fusion 7 czy w polskich plikach językowych.
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 25.04.2024 08:09:51
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Pieka
Wygląda to na zmiany w tłumaczeniu poszczególnych elementów w PA. Po aktualizacji pozostały stare, które z kolei zmieniły się na bieżące i aktualne po zmianie języka.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
xys
Pieka napisał(a):

Wygląda to na zmiany w tłumaczeniu poszczególnych elementów w PA. Po aktualizacji pozostały stare, które z kolei zmieniły się na bieżące i aktualne po zmianie języka.


Po jakiej aktualizacji? Czasem zmiany w tłumaczeniu nie powinny być od razu widoczne na stronie? Pierwszy raz spotkałem się z czymś takim, że instaluje się na czysto oprogramowanie, które jest spolszczone, ale po zmianie języka w ustawieniach z utf8 na zwykły polski lub angielski i z powrotem pojawiają się dopiero aktualne nazwy dla jakichś kategorii. Grin
 
Pieka
Zrozumiałem, że miało to miejsce po aktualizacji i zmianie języka - mój błąd.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
xys
Pieka napisał(a):

Zrozumiałem, że miało to miejsce po aktualizacji i zmianie języka - mój błąd.


To może być jakiś błąd, że tak się z tym dzieje.
 
Pieka
Sprawdziłem przed chwilą i okazało się, że to niezgodność tłumaczeń plików setup.php i main.php. Przy okazji kolejnej wersji warto o tym pamiętać i poprawić.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
xys
Pieka napisał(a):

Sprawdziłem przed chwilą i okazało się, że to niezgodność tłumaczeń plików setup.php i main.php. Przy okazji kolejnej wersji warto o tym pamiętać i poprawić.


W porządku. Smile
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl