ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 13

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion.pl - sprawy wewnętrzne » PHP-Fusion.pl
 Drukuj temat
Lipny Support
solowski
Powiem tylko jedno wasz support jest do bani więcej wyczytałem na innych forach pod względem pomocy niż z waszego dostałem pomocy, totalna lipa ciągle piszecie ten temat już był poruszany a i banami straszycie i ostrzeżeniami chociaż [cenzura] znalazłem na problemy na które pisałem posty na waszym forum , zeby ktoś pomógł, jeżeli ktoś ma małą wiedze na temat fushion to sie nie pisze tekstów typu ten temat był już poruszany bo będzie ostrzeżenie albo ban tylko wkleja sie link do tematu który sie opisuje a to co chciałem sie dowiedzieć znajduje sie http://forum.pcfo...p-fusion-t tak cięzko było moderatorom normalnie odpisać poprawnie przynajmniej tam jest wyjaśnione prosto i logicznie a nie pół dnia szukać igły w stogu siana na waszym sopporcie myśle że moja wypowiedż na temat waszego supportu jest wyczerpująca a teraz czekam na BANA z waszej strony bo tylko to potraficie najlepiej robić !!!!!!!!!!!! Możecie wykasować moją wypowiedż żeby inni nie widzieli wali mnie to jako byłego użytkownikaSad Pozdrawiam!
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 17.04.2024 01:47:18
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
bogdan
Cześć.
Powiem tak.
Moderem jestem bardzo niedługo, chyba ciut ponad miesiąc.
Na Supporcie jestem równo trzy lata.
Zaczynałem od totalnego zera.
Nie znając nic, nie mając pojęcia co to jest PHP, HTML, plik, baza danych i inne "dziwactwa".
Do założenia strony (o dyskopatii) skłoniły mnie moje doświadczenia życiowe i chęć pomocy innym.
Wybór PHP-Fusion był czysto przypadkowy.
Zaczynałem od "gotowców", hostingów z automatycznymi instalacjami.
Gdy zacząłem "dojrzewać" do webmasterki, to znaczy gdy usłyszałem co to jest PHP-Fusion, że ma jakieś pliki, jakąś bazę, zacząłem szukać informacji.
Trafiłem tutaj.
Może nieśmiałość, albo chęć radzenia sobie samemu z problemami, zacząłem drążyć Support.
Szukałem informacji, dowiedziałem się, że są pliki i baza, że można samemu tym zarządzać, że są przez to większe możliwości.
Zainstalowałem stronę na pierwszym darmowym hostingu, później na płatnym.
Później jak mnie wciągnęło, zacząłem "tworzyć" stronki Przyjaciołom i Znajomym.
Jak się jeszcze bardziej zaprzyjaźniłem z CMS'em nieśmiało staram się pomóc innym Użytkownikom na naszym Supporcie.

Po co taki wywód "samouwielbienia"?
Po to, żebyś zrozumiał drogę jaką przeszedłem.
Żebyś wiedział, że jeśli chce się coś znaleźć i osiągnąć, to można, tylko trzeba chcieć.

Mylisz też pojęcia.
Admini i Moderzy, to są funkcje w pierwszej kolejności od "porządku" na Supporcie,
Od trzymania tego w kupie.
A po to od trzymania w kupie, żeby bardziej doświadczeni mogli pomagać mniej doświadczonym.
Moder - tu mój przykład - nie musi mieć wiedzy, żeby móc pomóc w utrzymaniu porządku.

Następne pojęcie, które jest często przylepiane do obowiązków, to to co piszesz, że mamy za Ciebie poszukać i podać Ci link.
Chyba nie do końca jest to ok, nie myślisz?
Musiałbym 24 godziny siedzieć, szukać i podsyłać linki istniejących tematów, do już istniejących tematów.
Widzisz w tym sens.
Wbrew pozorom, jak się zastanowisz na tym na chłodno, to zobaczysz sens w usuwaniu dublowanych wątków, źle napisanych, etc.
Inaczej jakbyś wszedł na Support, to miałbyś klasyczny nieład artystyczny.

Masz wolną wolę, wybór należy do Ciebie.
Pamiętaj tylko o takim polskim przysłowiu, które się się sprawdza w 100%.
"Prędzej się wszędzie zmieścisz z dużym tył..., niż z dużą gęb..." (to cytat).
Od siebie pozdrawiam i życzę Ci, żeby się nauczył innych rozumieć, a także nie siebie miał na pierwszym miejscu.

Myślę, że zrozumiesz mój wywód. Smile
bogdan Smile
Nie szukaj Szczęścia, lecz dawaj Je innym, a wtedy samo do Ciebie przyjdzie.
Nie ma mnie na GG. Pfft
 
dysko-patia.eu
vaximus
Witam wszystkich.

Kilka dni zastanawiałem się czy to napisać. Chodzi o przenoszeni, a szczególnie o usuwanie tematów przez moderatorów. Nie rozumiem dlaczego to jest tak, że jak ktoś na forum zadaje pytanie, to choćby było ono banalne (dla wielu użytkowników, ale pewnie nie dla zadającego - bo po co by je zadawał), to bardzo często pojawiają się komentarze czy odpowiedzi moderatorów, że nie szukałeś, że nie tak nazwany temat itp. itd., że jeszcze raz i zostaniesz zbanowany... Wiem, że chodzi o zachowanie jakieś ogólnego porządku na forum, ale bez przesady.

Czasem naprawdę bardzo trudno znaleźć rozwiązane szukanego problemu przy pomocy szukajki. Nie wiem czy szanowni moderatorzy zauważyli, ale dla wielu użytkowników forum jest jednak miejscem gdzie osoby mało doświadczone zdobywają wiedzę i jakieś umiejętności. Mało tego - znajdują się życzliwi ludzie, którzy nawet na banalne pytania odpowiadają, podpowiadają, dają wskazówki i bardzo pomaga.

Nie wiem, może to jest forum dla ekspertów - to zaznaczcie to w regulaminie czy coś. Wtedy będzie wiadomo, kto i o co tu może tu pytać. Tylko, że pewnie wielu użytkowników już doświadczonych też kiedyś się uczyło i dam głowę, że właśnie tu zdobyli niejedno rozwiązanie swojego problemu.

Natomiast w ogóle nie rozumiem, jak można wyciąć temat bez żadnego komentarza, bez wiadomości na PW. To dbałość o porządek czy zwykły brak życzliwości (do głowy cisną mi się mniej cenzuralne określenia takiego postępowania). Jeżeli tak zachowują się moderatorzy to w tyłku mam takie forum. A zachowanie Pieki jest często po prostu irytujące. Jak ma humor to pomoże, jak nie to zbanuje. Bo nie wiem od czego innego zależy jego zachowanie jak nie od aktualnego samopoczucia. Zresztą niektórzy inni moderatorzy idą w jego ślady. Wiem, że i tak Waszym, szanowni moderatorzy, zdaniem nie mam na pewno racji, ale może na chwilę stańcie obok i spójrzcie na siebie oczami innych. Jesteście często naprawdę mało przyjaźni wobec użytkowników.

Wiem, że to pewnie mój ostatni wpis na forum, że zaraz moje konto zgaśnie. Mam to gdzieś. Zgodnie ze starym polskim powiedzeniem "umiesz liczyć - licz na siebie". Bo tu, nawet jak ktoś zechce ci pomóc, to zdaniem moderatorów temat i tak nadaje się do kosza i nawet nie warto o tym powiadomić autora.

Wyrazy szacunku dla wszystkich, którzy mimo wojskowej dyscypliny decydują się pomóc innym, czym zresztą też potrafią się narazić osobom "pilnującym" porządku.

Żegnam

vaximus


PW od moderatora:
  1. Przeniesienie posta - khaman 26.05.2015 23:12
 
khaman
Szanowny kolego,
żaden temat, do którego rozwiązanie jest trudno znaleźć nie jest usuwany. Wierz mi, że szukamy w wyszukiwarce i jeśli jest trudno znaleźć, podpowiadamy. Tu też widzisz dlaczego taki nacisk jest na nazwę tematu. Szukasz rozwiązania i masz:
1. Pomocy problem z panelem!!!
2. Zmiana szerokości panelu w skórce xxx

Co byś wolał przy wyszukiwaniu? Wszystko wynika z lenistwa i ignorancji.
Suport polega na wsparciu społeczności. Więc nie miej pretensji do 3 osób, które utrzymują porządek wśród setek użytkowników. Zadaniem admina nie jest pomoc, jeśli pierwsze, co robisz olewasz zasady i masz gdzieś wszystkich. Więc nie rozumiem pretensji.
Chociażby twój temat już jest poruszony kilka postów niżej i zamiast się do niego dopisać dublujesz temat, proszę: Lipny Support.
Zakładam, że regulaminu to raczej nie przeczytałeś. Ważne aby mieć pretensje.
6.1. Aktywność na forum
Jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z udostępnionego w witrynie forum, dodatkowo zobowiązujesz się do przestrzegania następujących zasad:
przed rozpoczęciem dyskusji na dowolny temat upewnisz się, że nie był on wcześniej poruszany w witrynie w postaci artykułu, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania (Frequently Asked Questions - FAQ) lub innej dyskusji na forum,
w przypadku odnalezienia wątku o podobnej tematyce należy najpierw sprawdzić podane w nim porady i/lub rozwiązania, ewentualnie później dopisać się do niego, szczególnie jeśli temat nie został w Twojej opinii wyczerpany, nie podano rozwiązania lub te istniejące są nieskuteczne,

Powiedz mi teraz, czy świadomie nawet nie spojrzałeś, że dublujesz tematy, bo nie chciało Ci się szukać. mi to zajęło minutę spojrzenie w dział na forum. Po prostu zamierzasz wywołać gów*oburzę, bo to moderatorzy są źli a ja nie, przecież nie zadałem sobie trudu poszukać kilku tematów w dół. Swojej winy nie widzisz, a dajesz idealny przykład tym tematem, dlaczego właśnie usuwane są posty. Nie, nie zginiesz. Nie zabijemy Cię, masz dziwne wyobrażenie naprawdę. To nie rządy PO gdzie seryjny samobójca działa. Ale jak będziesz chciał usunąć konto, to nie zabraniamy. Trochę demokracji jest Wink


PW od moderatora:
  1. Przeniesienie posta - Pieka 28.05.2015 05:57

Edytowane przez khaman dnia 26.05.2015 23:20:17
Posty pomocne oznaczaj jako pomógłhelp.png Nie pomagam na PW/GG | Brak stopki = brak pomocy
 
krystian1988
Kolego vaximus nie ma co się wściekać każdy z nas pomaga się naprowadzić na jakiś trop od tego też są uwagi wysyłane poprzez PW. Przeważnie tam znajdziesz podpowiedzi jak i linki do owego problemu, nikt nie ma na celu zniszczenia nowego użytkownika z problemem (chyba że owy użytkownik dubluje konta). Szczerze też miałem takie zdanie przez co już wcześniej poleciałem z ekipy Supportu PL i miałem bana a nie na tym rzecz polega i nikt nie ma zamiaru Cię banować bez powodu. To tyle z mojej strony. Pozdrawiam krystian1988.


PW od moderatora:
  1. Przeniesienie posta - Pieka 28.05.2015 05:59

BRAK STOPKI = BRAK POMOCY NA SUPPORCIE.PRZECZYTAJ:
Regulamin Supportu Nie pomagam na PW!!!
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl