ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 11

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
INF: New Navigation Panel v3.2
Wooya
@Pieka: zerknij na pierwszy post w watku Smile
... Pomagam tylko przy najnowszych wersjach PHP-Fusion ...
koder_1.png
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 25.04.2024 08:36:43
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Pieka
Wooya napisał/a:
@Pieka: zerknij na pierwszy post w watku Smile


Raz mozesz wstawic Smile
Myszka Ci nie zemdleje PfftPfft
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Wooya
hehe Smile Przy okazji uaktualnilem na supporcie do najnowszej wersji Smile Co widac w panelu nawigacyjnym Wink
Edytowane przez Wooya dnia 14.07.2006 13:25:28
... Pomagam tylko przy najnowszych wersjach PHP-Fusion ...
koder_1.png
 
kamil
Pieka napisał/a:


Wystarczy zajrzec do pliku panela.
Korzysta z pliku globale.php wybranego jezyka, czyli:
[quote]// Navigation

$locale['001'] = "Nawigacja";


Ale to mi zmieniło napis w obu panelach, a mi chodzi o to, żeby oba panele miały inny napisShock
 
m_i_n
A czy dziala wkoncu poprawnie indeksowanie pozycji linkow? bo z tego co wiem to byl z tym problem (tworzenie sie kilku linkow o pozycji np: 0 przy edycji).

Swoja droga czy ten panel musi ingerowac w standardowa nawigacje? bo zauwazylem ze to co sie zmieni tam zmienia sie i w normlanym panelu.
Edytowane przez m_i_n dnia 14.07.2006 13:50:06
 
http://www.bbproject.net
Wooya
@Pieka: wyslalem plik do http://mods.php-f... Cool
... Pomagam tylko przy najnowszych wersjach PHP-Fusion ...
koder_1.png
 
Pieka
kamil napisał/a:
Pieka napisał/a:


Wystarczy zajrzec do pliku panela.
Korzysta z pliku globale.php wybranego jezyka, czyli:
[quote]// Navigation

$locale['001'] = "Nawigacja";


Ale to mi zmieniło napis w obu panelach, a mi chodzi o to, żeby oba panele miały inny napisShock

To zmien w pliku panela numer locali na inny i dodaj go wraz z textem do pliku locali tego panela Smile


Wooya napisał/a:
@Pieka: wyslalem plik do http://mods.php-f... Cool

Podziekowal Grin
Edytowane przez Pieka dnia 14.07.2006 14:43:14
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
oskii
Hej,

Mam taki problem... Pobrałem, zainstalowałem i git. Chciałem edytować link FORUM, ustawiłem http://www... i chciałem zmienić kolor linka na zielony. Nic. Pogrubienie. Nic. Potem po próbach zamiast bez zmian link zaczął znikać http://silenceed....g/news.php <tutaj można zobaczyć. Chciałem wykonać tylko 2 czynności a nie wykonalna jest żadna. W zakładce wtyczki w menu "Obecne Linki Menu Strony" FORUM mam na zielono, a na stronie głównej - brak linku 0.o. O co chodzi?


edit:
zmieniłem dwie linijki jak ktoś tu podawał zmieniłem i co? koloru nie zmienia, ale tylko pogrubia etc. i do tego trzeba wpisać w <> a nie [] jak podaje wtyczka... Druga linijka jaką poprawiłem to
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

a jaka tam powinna być oryginalna?

edit2:

JUŻ WIEM!
Jest błąd w samym nawigatorze, chcąc zmienić kolor tektu lub efekt (np pogrubienie) zamiast [] trzeba wpisać <> a dla efektu koloru
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy
(na przykład). Może ktoś poprawi w następnej wersji? :>
Edytowane przez oskii dnia 18.07.2006 17:39:37
 
Wooya
Nie ma zadnego bledu, tylko nie podmieniles navigation_panel na new_navigation_panel i tyle...
... Pomagam tylko przy najnowszych wersjach PHP-Fusion ...
koder_1.png
 
razor
Proszę jeśli można zobacz co u mnie nie działa. Mogę znieniać kolory w nawigacji ale nie dodaję obrazków i nie tworzę kategorii. Zrobiłem tak jak w instrukcji , tak podmieniłem panele. Już niestety liczę na waszą pomoc bo jak tak dalej będę grzebał to całkiem namieszam.
 
www.sqa.forall.pl
piterus
Nie wiem czy innym to sie zdarzało, ale na stronce, którą administruje czasami się rypie kolejność, np. mam 4 linki z kolejnością 0 Shock. Przeinstalowanie poprawia sytuacje, ale to nie jest rozwiazanie na dłuszą metę ze względu na rosnąca ilość linków.
 
deeyon
Mam duży problem mianowicie, zrobiłem sobie grupy dodałem do nich obrazki wszystko ładnie, tylko tło grupy ma popielaty kolor i nie mam pojęcia jak to zmienieć, wygląda to tak:
img98.imageshack.us/img98/948/menutu2.jpg
a chce żeby to tło miało kolor czarny kolor, prosze jak to zrobić?
 
jjb34
Mam tak samo. Zainstalowałem prawidłowo New Navigation Panel v3.1 podmieniłem ze starą nawigacją. Niestety nie działają mi gify dodawane do nawigacji. Dodatkowo jeśli pogrubię text znika on z górnej belki. Jeśli zmienię kolor to działa prawidłowo. W czym może być problem.
POMOCY!!!
 
Laguna
deeyon napisał/a:
Mam duży problem mianowicie, zrobiłem sobie grupy dodałem do nich obrazki wszystko ładnie, tylko tło grupy ma popielaty kolor i nie mam pojęcia jak to zmienieć, wygląda to tak:
img98.imageshack.us/img98/948/menutu2.jpg
a chce żeby to tło miało kolor czarny kolor, prosze jak to zrobić?


Trzeba podmienić kolory. Zmienisz to w swoim theme w pliku style.css. Zależy jakiego masz thema. Przeważnie jest to w miejscu:
.tbl1 {
font-size:10px;
color:#000; background-color:#wybrany kolor;
padding:4px;
}
.tbl2 {
font-size:10px;
color:#000; background-color:#wybrany kolor;
padding:4px;


Pogrubiłem Ci to co trzeba zmienić.

jjb34 napisał/a:
Mam tak samo. Zainstalowałem prawidłowo New Navigation Panel v3.1 podmieniłem ze starą nawigacją. Niestety nie działają mi gify dodawane do nawigacji. Dodatkowo jeśli pogrubię text znika on z górnej belki. Jeśli zmienię kolor to działa prawidłowo. W czym może być problem.
POMOCY!!!


Przeczytaj spokojnie wszystkie posty dotyczące instalacji tego panelu na forum. Przeanalizuj je i na pewno znajdziesz odpowiedź na swoje pytania. Miałem to samo i znalazłem odpowiedź.
Edytowane przez Laguna dnia 26.07.2006 17:34:51
 
Xamill
Hmm...Nie działa mi bbcode.

EDIT: Działa, ale tylko w nazwach linków.Można również zrobić na kolorowa nazwę grupy?W PA w ustawieniach wtyczki widzę nazwy grup w kolorach, a na stronie głównej widzę kod bbcode :/
Edytowane przez Xamill dnia 03.08.2006 18:08:46
 
NER0
a ja mam taki problem że jak chce pogrubić czyli daje ... to w panelu nawigacji jest ok a w nawigacji poziomen nic sie nie wyswietla, a jak włoże wyraz pomiedzy <b>...</b> to z kolei u góry jest ok ale w PN wyświetla sie <b>FORUM</b>. wtyczka jest zainstalowana i navigation_panel jest zamieniony na new_navigation_panel
 
NER0
pomoże mi ktoś?? naprawde nie wiem co zrobić


Flood = BAN!! Uwazaj!/Pieka
Edytowane przez Pieka dnia 03.09.2006 18:48:11
 
m_i_n
Uzywaj BBCode a nie HTMLa.
 
http://www.bbproject.net
NER0
ups ten moj post z problemem nie mial tak wyglądać nie zauwazylem błędu-tam gdzie są 3 pogrubione kropki tam wstawiłem pogrubienie w bbcode a skutki kiz znane, czyli powtórze - jak napisze w bbcode to w panelu nawigacji jest ok a w nawigacji poziomen nic sie nie wyswietla, a jak włoże wyraz pomiedzy <b>...</b> to z kolei u góry jest ok ale w PN wyświetla sie <b>FORUM</b>
 
bash
Mam problem z NNP 3.1 - brak polskich znaków w panelu, reszta jest ok
W panelu z NNP zamiast polskich znaczków mam ? - wersja v6.01.4
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl