ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 7

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Wylogowanie po kliknięciu dowolnego odnośnika
Gismo_PL
Zacznę od tego w takim razie, że dziwi mnie fakt iż nie podałeś adresu strony, aby można było to "dotknąć". Osobiście spotkałem się z problemem identycznym jak Twój jednak z tą różnicą, że pola konfiguracji istniały a były błędnie uzupełnione. Zmusiło mnie to do ingerencji bezpośredniej w bazę z poziomu phpmyadmin'a i Tobie również to radzę zrobić. Rady @Sony'ego są jak najbardziej prawidłowe i trafne ale dziwi mnie fakt ślepego wykonywania tych poleceń bez zaznajomienia się ze strukturą bazy z Twojej strony.
Mam tylko nadzieję, że nie zaczniesz niebawem pisać w innym temacie o komunikatach błędów pojawiających się w PA lub na stronie głównej Wink.
 
http://fsong.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 24.04.2024 20:27:00
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
MUNGO
@Gismo_PL
Widzisz, PhpMyAdmin obcy mi nie jest i to właśnie przy jego pomocy dokonywałem wszystkich zmian.

Co do poprawnej konfiguracji-, próbowałem przez PA-, lecz ustawienia się nie zapisują (bo jak - jeżeli nie ma odpowiednich pól w bazie)-, wykonanie podanego kodu też nie pomogło.

Jeżeli możesz ujawnić Smile to jak rozwiązałeś swoją "awarię"-?
Edytowane przez Drecha dnia 16.11.2011 23:55:15
 
PaLsOn
Mam ten sam problem. Lecz po wszystkich próbach wyżej napisanych jest dalej tak samo :/ Wie ktoś jak to rozwiązać??
 
Yougamer
Witam wszystkich, mam taki sam problem jak koledzy powyżej, czyli mogę się zalogować a nie mogę wejść do panelu admina. Czy ma wpływ na to fakt, że zmieniłem w PA->USTWIENIA->OGÓLNE->ADRES STRONY na adres nieaktywny (zakupiłem domene na nazwa.pl a ona jeszcze nie jest aktywna)? Prosze o pomoc.
 
yougamer.cba.pl
Apis
Oczywiście. W ustawieniach wpisz adres serwera a dopiero jak będziesz miał aktywną domenę wpiszesz tam tę domenę, czyli:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Pozdrawiam. Pomogłem? Kliknij "Pomógł" Wink
---
Żegluga śródlądowa wczoraj, dziś, jutro
 
www.zegluga-rzeczna.pl
Yougamer
Dzięki Apis za opowiedz Smile I mam jeszcze jedno pytanie, czy można przywrócić stary adres jakoś przez serwer?
 
yougamer.cba.pl
Apis
Jedynie przez zmianę w bazie danych w tabeli "settings". Możesz też poczekać na aktywację domeny w nazwa.pl. Tam przecież odbywa się to bardzo szybko. Wszystkie swoje domeny i serwery tam mam.
Pozdrawiam. Pomogłem? Kliknij "Pomógł" Wink
---
Żegluga śródlądowa wczoraj, dziś, jutro
 
www.zegluga-rzeczna.pl
asdasdf
Mam ten sam problem co Ci na początku po zalogowaniu i kliknięciu np. na PA wylogowywuje w PHPMyAdmin mam wszystko "chyba" dobrze. Czy ktoś wie o co tu chodzi??
 
www.klasa-agimnazjum.cba.pl
bogdan
"Chyba" robi sporą różnicę. Wink
Bez wglądu w bazę ciężko nam cokolwiek więcej powiedzieć, niż jest już opisane w tym wątku i w linkach podanych przez Dowództwo -> http://www.php-fu...ost_161372.
Jak zauważysz, też się z tym motałem.
Dobrym sposobem, żeby samemu dojść do tego, jest na spokojnie przerobienie tego co tu pisali ludzie. Smile
Zacznij od bazy i sprawdzenia ścieżki siteurl.
Spróbuj z "www" i bez.
Musisz pokombinować.
Mniej więcej tak powinno wyglądać.
img.liczniki.org/20120507/sc-1336419393.png
Nie szukaj Szczęścia, lecz dawaj Je innym, a wtedy samo do Ciebie przyjdzie.
Nie ma mnie na GG. Pfft
 
dysko-patia.eu
asdasdf
Niestety nic nie pomaga ;/ Jakieś inne pomysły?
 
www.klasa-agimnazjum.cba.pl
bogdan
Tak w ciemno zgadując to mi brakło pomysłów.
Screen tabeli, adres strony ... etc. - jakiś pomysł? Smile
Nie szukaj Szczęścia, lecz dawaj Je innym, a wtedy samo do Ciebie przyjdzie.
Nie ma mnie na GG. Pfft
 
dysko-patia.eu
asdasdf
img.liczniki.org/20120508/Bez_tytu_u-1336496565.png
Tam masz wszystko co potrzebne
 
www.klasa-agimnazjum.cba.pl
bogdan
Jeśli tu wszystko mam podane, to tu wszystko wygląda ok.
Nie szukaj Szczęścia, lecz dawaj Je innym, a wtedy samo do Ciebie przyjdzie.
Nie ma mnie na GG. Pfft
 
dysko-patia.eu
krystian1988
Nie chcę zaśmiecać, ale ja zauważyłem ten błąd na początkach v7.02.xx i dopiero po wyczyszczeniu pamięci przeglądarki wszystko działało jak należy. Jeżeli problem nadal tkwi to trzeba wyczyścić sesje użytkownika Smile
BRAK STOPKI = BRAK POMOCY NA SUPPORCIE.PRZECZYTAJ:
Regulamin Supportu Nie pomagam na PW!!!
 
Pieka
A kolega problematyczny, gdzie zgubił stopkę? klasa-agimnazjum....
Poprawiamy w try miga albo bawimy się sami.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
asdasdf
krystian1988 napisał(a):

Nie chcę zaśmiecać, ale ja zauważyłem ten błąd na początkach v7.02.xx i dopiero po wyczyszczeniu pamięci przeglądarki wszystko działało jak należy. Jeżeli problem nadal tkwi to trzeba wyczyścić sesje użytkownika Smile


Dobra a jak mam usunąć tą sesje użytkownika?
 
www.klasa-agimnazjum.cba.pl
Chrumka
Witam!
Moja stronka działała bez zarzutu, do czasu kiedy wygasła jej domena. Pozwoliłem na to, gdyż byłem nieobecny i chciałem zmienić domenę. Po powrocie wykupiłem więc nową domenę. Niestety teraz, kiedy wchodzę na swoją stronę, po zalogowaniu się nie mogę wejść do panelu admina. Kiedy klikam na link w nawigacji, ładuje się powtórnie strona główna i wylogowuje mnie. Podejrzewam, że sprawa ma związek z ustawieniem domeny w PA, ale nie mogę tego zmienić, bo nie mogę się tam dostać. Dodatkowo nie działają niektóre podstrony, gdyż próbują ładować się na starą domenę. Co zrobić z tym fantem? Będę wdzięczny jeśli ktoś mi pomoże, a nie skarci za nieumiejętne szukanie. Dzięki!

Połączony z 29 czerwiec 2012 00:23:
Dziękuję Panu Piece, że nie wyrzucił mnie od razu, tylko przeniósł we właściwe miejsce. Może to infantylne, ale jakoś nie radzę sobie z forum. W każdym razie dzięki temu co tu przeczytałem zaradziłem problemowi - należało pozmieniać rekordy w bazie. Dzięki!


PW od moderatora:
  1. Przeniesienie posta - Pieka 28.06.2012 23:41

Edytowane przez Chrumka dnia 29.06.2012 00:23:12
 
Konto ukryte
Witam, nie wiem czy w dobrym miejscu pisze ale mam problem Sad
Postaram się jakoś to wytłumaczyć. Posiadam serwer forkred.webd.pl i kiedy jestem na tym adresie i w PA w zakładce domena mam wpisany Właście taki adres jest ok.
Chce podłączyć domenę forumkredytowe.org i zaparkowałem już ją na webd.pl iż jest to w tej samej firmie kupione. A jak wejdę poprzez forumkredytowe.org wszystko ładnie śmiga tj dodają się tzw końcówki np forumkredytowe.org/forum.php czy też forumkredytowe.org/news.pl czyli jako gośc widzę wszystko OK, ale w PA w domenie mam cały czas forkred.webd.pl i pojawia się problem iż nie da się zalogować ani wylogować, tzn jak się zaloguję pojawia się PA itp ale jak tylko wejdę w zakładkę bądź odświeżę, od razu wylogowuje mnie i podobnie działa to w 2 stronę jak w PA domena zmienię na forumkredytowe.org to wtedy tu działa a forkred.webd.pl już nie ;/ nie mam zielonego pojęcia co się dzieje. Proszę o pomoc Sad
Naprawde zalezy mi na tym (i nie tylko na tym) ale ok zacznijmy odnowa tym razem może od tego.


PW od moderatora:
  1. Przeniesienie tematu - bogdan 29.08.2012 07:35
  2. Przeniesienie posta - Pieka 29.08.2012 10:17
 
bartek124
No więc zmień w Panelu Admina adres stronki na prawidłowy bo jest on używany przy tworzeniu ciasteczek i logując się z forumkredytowe.org ciacho tworzone jest dla forkred.webd.pl, stąd to wylogowywanie.


PW od moderatora:
  1. Przeniesienie posta - Pieka 29.08.2012 10:17

userbar_bartek124_net.png mw.gif Nie pomagam na komunikatorach oraz PW!
 
www.bartek124.net
Konto ukryte
Witam dziekuje za odp. ale jesli zmienie na forumkredytowe.org wtedy na tym adresie bedzie wszystko dzialac ale jak ktos wejdzie pod adres forkred.webd.pl to bedzie takisam blad tj. brak mozliwosci logowania sie itp. A czy da sie cos zrobic by i tak, i tak dzialalo ? tj. na jednej i drugiej pelne mozliwosci ?
Wyslano z tel. przepraszam za brak pl znakow ipt.


PW od moderatora:
  1. Przeniesienie posta - Pieka 29.08.2012 10:17
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl