ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 8

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Last & Next Match Panel
Bary06084
Cześć.

Podczas próby wrzucenia herbu wyskakuję mi następujący komunikat:

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Czy byłby mi ktoś w stanie pomóc. Z góry dziękuję.
Edytowane przez krystian1988 dnia 09.04.2011 13:01:49
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 25.04.2024 07:02:59
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Gismo_PL
Sprawdź chmody swoich folderów na ftp'ie odpowiedzialnych za przechowywanie plików graficznych.
 
http://fsong.pl
Bary06084
CHMODY są ustawione na "755".
Edytowane przez khaman dnia 09.04.2011 16:27:07
 
TheGuziol
W zakładce ostatni mecz, może by dodać Zawodnika meczu (jego zdjęcie, pozycja). Dodaję link, jak mogłoby to wyglądać. http://img607.ima...ozycja.jpg. Dodatkowo mam wielką prośbę. Można odwzorować ten panel i zrobić coś takiego jak ostatnia i następna kolejka ? Albo ostatnie i następne mecze ligi, coś w tym stylu ?
W ostatnich meczach/kolejce byłoby :
* mini herby , nazwy drużyn, po środku wynik
W następnych meczach/kolejce:
* mini herby, nazwy drużyn, po środku data
Coś mniej więcej takiego : http://img856.ima...ozycja.jpg
 
mmtskwidzyn.w8w.pl
Bary06084
Z problemem wyżej się uporałem. Teraz zaś mam drugi. Na stronię w panelu nie działa mi przełączanie zakładek "javascript" z ostatniego meczu na następny, nie dział także rozwijana zakładka ze strzelcami.
Proszę o pomoc, z góry dziękuję.
 
Chemikpil
Bary06084 napisał/a:
Z problemem wyżej się uporałem. Teraz zaś mam drugi. Na stronię w panelu nie działa mi przełączanie zakładek "javascript" z ostatniego meczu na następny, nie dział także rozwijana zakładka ze strzelcami.
Proszę o pomoc, z góry dziękuję.

Najpierw proszę poprawić stopkę, a potem prosić o pomoc.
Nie pisać na GG i PW w sprawach technicznych!
ChemikPil - blog (w nowej odsłonie) | ChemikPIL - My twitter
 
www.chemikpil.pl
kamy
Nie wyświetla się obrazek gdy w nazwie drużyny występuje literka "ó" np. Komorów.

 
www.e-ryby.net
TheGuziol
Mam poszerzony panel, jak dostosować(czytaj - wyśrodkować) to do mojej wielkości panelu ?
 
mmtskwidzyn.w8w.pl
Chemikpil
kamy napisał/a:
Nie wyświetla się obrazek gdy w nazwie drużyny występuje literka "ó" np. Komorów.

Musisz zmienić kodowanie plików w folderze class na takie jakie używasz na stronie.

Wiadomość doklejona:
TheGuziol napisał/a:
Mam poszerzony panel, jak dostosować(czytaj - wyśrodkować) to do mojej wielkości panelu ?

Masz pliki HTML + wymienione zmienne, które wyświetlają poszczególne elementy. Tam musisz to zmienić Smile
Edytowane przez Chemikpil dnia 18.04.2011 21:04:02
Nie pisać na GG i PW w sprawach technicznych!
ChemikPil - blog (w nowej odsłonie) | ChemikPIL - My twitter
 
www.chemikpil.pl
olszak
Bardzo proszę o pomoc.. Cały czas nie mogę dodać herbów. Po wykonaniu czynności w "Dodaj logo", tego obrazka dalej nie ma na moim serwerze ftp. Co za tym idzie, w dodawaniu meczów, pokazuje mi się no-logo.png. Czy ktoś wie jak sobie z tym poradzić? Było chyba o tym coś wcześniej, ale tego nie rozumiem Pfft
 
Chemikpil
olszak napisał/a:
Bardzo proszę o pomoc.. Cały czas nie mogę dodać herbów. Po wykonaniu czynności w "Dodaj logo", tego obrazka dalej nie ma na moim serwerze ftp. Co za tym idzie, w dodawaniu meczów, pokazuje mi się no-logo.png. Czy ktoś wie jak sobie z tym poradzić? Było chyba o tym coś wcześniej, ale tego nie rozumiem Pfft

Loga zawierają polskie litery? Jak nie to sprawdź czy masz uprawnienia do zapisu w katalogu który przechowuje te logotypy.
Edytowane przez Chemikpil dnia 22.04.2011 10:24:39
Nie pisać na GG i PW w sprawach technicznych!
ChemikPil - blog (w nowej odsłonie) | ChemikPIL - My twitter
 
www.chemikpil.pl
olszak
Uprawnienia tego folderu - infusions/last_and_next_match_panel/images/logos/ to 755. Jakie muszą być?
EDIT
Ok, zrobione, dziękuję! ;]
Edytowane przez olszak dnia 22.04.2011 11:06:44
 
kapsel007
Chemikpil napisał/a:
Tak to kodowanie, zmień wersje kodową pliku class/class.lastAndNextMatch.php na taką jakiej używasz. Wciąż przymierzam się do wydania wersji 1.2 ale czasu coś brak Sad.

Już działa, dzięki.

A da się zrobić tak, żeby domyślnie było na "Następny mecz", a nie na ostatni? Czyli po otwarciu strony ma być "Następny mecz", a ten co chce sprawdza sobie ostatni, a nie na odwrót (domyślnie)?
 
olszak
A możesz mi powiedzieć jak dodać do tego czas rozpoczęcia spotkania? Kiedy dodawałem
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy
w class.nextMatch to w PA wyświetla się błąd
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy
 
Chemikpil
kapsel007 napisał/a:
Chemikpil napisał/a:
Tak to kodowanie, zmień wersje kodową pliku class/class.lastAndNextMatch.php na taką jakiej używasz. Wciąż przymierzam się do wydania wersji 1.2 ale czasu coś brak :(.

Już działa, dzięki.

A da się zrobić tak, żeby domyślnie było na "Następny mecz", a nie na ostatni? Czyli po otwarciu strony ma być "Następny mecz", a ten co chce sprawdza sobie ostatni, a nie na odwrót (domyślnie)?


W pliku templates/lastAndNextMatch.phtml masz linie 4 i 5 (powinny być linki). W pierwszym usuń klasę activ, a w drugim ją nadaj.

Wiadomość doklejona:
olszak napisał/a:
A możesz mi powiedzieć jak dodać do tego czas rozpoczęcia spotkania? Kiedy dodawałem
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy
w class.nextMatch to w PA wyświetla się błąd
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


A skąd ty wziąłeś $nextMatch['time']? Tego niema w podstawowej wersji (będę musiał to dodać).
Edytowane przez Chemikpil dnia 23.04.2011 00:31:28
Nie pisać na GG i PW w sprawach technicznych!
ChemikPil - blog (w nowej odsłonie) | ChemikPIL - My twitter
 
www.chemikpil.pl
olszak
Chemikpil napisał/a:

A skąd ty wziąłeś $nextMatch['time']? Tego niema w podstawowej wersji (będę musiał to dodać).


Sam kombinowałem i próbowałem dodać czas spotkania przez wpisanie tego. Możesz mi powiedzieć co muszę zrobić, lub sam dodasz do tego panelu czas?
Edytowane przez Chemikpil dnia 23.04.2011 14:32:30
 
Chemikpil
olszak napisał/a:
Chemikpil napisał/a:

A skąd ty wziąłeś $nextMatch['time']? Tego niema w podstawowej wersji (będę musiał to dodać).


Sam kombinowałem i próbowałem dodać czas spotkania przez wpisanie tego. Możesz mi powiedzieć co muszę zrobić, lub sam dodasz do tego panelu czas?


Sam to dodam, bo tu potrzeba grzebania w bazie danych Smile

Wiadomość doklejona:
Dziś opublikowałem długo obiecywane poprawki do wtyczki Last & Next Match Panel dla posiadaczy PHP-Fusion w wersji 7.xx.xx (taki mały prezent na święta Smile). Przypominam że jego głównym zadaniem jest informowanie użytkowników o ostatnim i następnym meczu wybranego zespołu.

Nowa wersja nie przynosi żadnych rewolucyjnych zmian, po za dodaniem informacji o godzinie meczu, której z jakiś dziwnych powodów nie umieściłem w wersji v1.0. Zamiast tego skupiłem się na drobnych poprawkach. I tak:

  1. Poprawki w plikach językowych
  2. Po zakończeniu następnego meczy, jest on usuwany z bazy danych
  3. Zmiana w instalacji tabel z TYPE na ENGINE


W związku ze zmianą typu tabel, posiadacze starych wersji proszeni są o uprzednie odinstalowanie wtyczki, i zainstalowanie jej ponownie. Inną ważną kwestią jest kodowanie skryptu, które wspiera UTF-8. By skrypt działał poprawnie w formacie ISO, należy podmienić plik z katalogu class, z plikiem z katalogu iso.

Skrypt jest jak na razie w fazie testów, i jeżeli nie znajdą się w nim jakieś poważne błędy zostanie umieszczony na github.com. Zapraszam do testowania.
Paczka znajduje się w pierwszym poście.
Edytowane przez Chemikpil dnia 24.04.2011 13:02:20
Nie pisać na GG i PW w sprawach technicznych!
ChemikPil - blog (w nowej odsłonie) | ChemikPIL - My twitter
 
www.chemikpil.pl
Rafee
Chemikpil napisał/a:
kapsel007 napisał/a:
Już działa, dzięki.

A da się zrobić tak, żeby domyślnie było na "Następny mecz", a nie na ostatni? Czyli po otwarciu strony ma być "Następny mecz", a ten co chce sprawdza sobie ostatni, a nie na odwrót (domyślnie)?


W pliku templates/lastAndNextMatch.phtml masz linie 4 i 5 (powinny być linki). W pierwszym usuń klasę activ, a w drugim ją nadaj.


Napis "Następny mecz" wtedy jest aktywny, ale u mnie widnieje dalej ostatni mecz...
 
Chemikpil
Zamień jeszcze w css/match-box.css ostatnią deklaracje na tą:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Nie pisać na GG i PW w sprawach technicznych!
ChemikPil - blog (w nowej odsłonie) | ChemikPIL - My twitter
 
www.chemikpil.pl
TheGuziol
Witam.
Testował już ktoś tę poprawkę ?

Ja zainstalowałem, ale coś jest nie tak. Ta godzina nie jest poprawnie powiązana chyba. Po wpisaniu godziny, w następnym meczu. Mecz od razu przekierowuje jak do "Ostatniego spotkania" ....

+ Edit:
Teraz przy próbie dodania meczu wyskakuje bład :
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Edytowane przez TheGuziol dnia 25.04.2011 22:25:48
 
mmtskwidzyn.w8w.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl