ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 15

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Manset News Panel (manset_slider_panel)
bladzioch
Witam wszystkich to jeszcze raz ja. Mam pytanie, a raczej prośbę dot. tego panelu. Czy mógłby ktoś tak zmodyfikować ten dodatek aby zmienić te 4 obrazki wyświetlające się obok newsa po prawej stronie tak, aby zamiast zdjęcia kategorii były zdjęcia które sobie wybiorę ? Sam próbowałem i nie wyszło bo wszędzie pokazało się to samo zdjęcie, ale mniej więcej ma to być na tej samej zasadzie .Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam.

Link do mojej stronki :
http://www.bmwinf...
Edytowane przez bladzioch dnia 18.03.2010 16:54:26
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 19.04.2024 03:49:38
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
DJKondziu
Do bladziocha :

Gismo_PL napisał/a:
Kod z linii ~44 o treści:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

zamień na:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Ta zamiana powoduje, że w miejscu obrazka kategorii pojawia się obrazek newsa (uprzednio wrzuconego do images/news/ i załadowanego do konkretnego newsa :)

Rafi45 napisał/a:
Nieśli nie chcecie aby newsy wyświetlały się pod tym panelem (...)


Chcemy żeby się wyświetlały, ale starsze niż te, które są w tym panelu :)

Pozdrawiam
Konrad
Edytowane przez Pieka dnia 18.03.2010 19:11:24
 
oronsko
bladzioch napisał/a:
Witam wszystkich to jeszcze raz ja. Mam pytanie, a raczej prośbę dot. tego panelu. Czy mógłby ktoś tak zmodyfikować ten dodatek aby zmienić te 4 obrazki wyświetlające się obok newsa po prawej stronie tak, aby zamiast zdjęcia kategorii były zdjęcia które sobie wybiorę ? Sam próbowałem i nie wyszło bo wszędzie pokazało się to samo zdjęcie, ale mniej więcej ma to być na tej samej zasadzie .Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam.

Link do mojej stronki :
http://www.bmwinf...


Jeśli zadowoli Cię, by foto zamiast kategorii newsa było takie samo jak w wyświetlane po lewej, to patrz kilka postów wyżej. Natomiast, jeśli chcesz dodać zupełnie inne, to już jak dla mnie wysoka szkoła jazdy bo przypuszczam, że trzeba dodać coś w bazie danych, by dodana fotka była odpowiednio przyporządkowana do konkretnego newsa.
Jeśli pomogłem, kliknij "POMÓGŁ" Wink
user.jpg
 
http://www.oronsko.info
Spaik
Rafi45 napisał/a:
Spaik i DJKondziu

Nieśli nie chcecie aby newsy wyświetlały się pod tym panelem, zróbcie dodatkową stronę z dowolną treścią (byle jaką) i zapiszcie link do tej nowo dodanej podstrony ustawcie w PA > Zarządzanie Stroną > Główne Ustawienia jako stronę główną.

Ja tak zrobiłem i Działa
Pozdrawiam Grin


No własnie chodzi o to żeby były wyświetlane tylko starsze niż w tym panelu. 5 najnowszych w tym panelu a starsze poniżej.
 
maxforces
Może ktoś pomoże co jest nie tak że się rozchodzi ten panel na każdej skórce
img130.imageshack.us/img130/9632/wwwsfo.jpg
Tutaj do podglądu na testowej stronie http://maxforces....l/news.php
Edytowane przez maxforces dnia 20.03.2010 03:51:50
 
http://maxforces.com
karoldinho
Przeczytaj wszystkie posty w tym temacie a znajdziesz odpowiedź.
 
DJKondziu
Spaik napisał/a:
Rafi45 napisał/a:
Spaik i DJKondziu

Nieśli nie chcecie aby newsy wyświetlały się pod tym panelem, zróbcie dodatkową stronę z dowolną treścią (byle jaką) i zapiszcie link do tej nowo dodanej podstrony ustawcie w PA > Zarządzanie Stroną > Główne Ustawienia jako stronę główną.

Ja tak zrobiłem i Działa
Pozdrawiam Grin


No własnie chodzi o to żeby były wyświetlane tylko starsze niż w tym panelu. 5 najnowszych w tym panelu a starsze poniżej.


Co Ty za bzdety wypisujesz... od początku wydawało mi się to podejrzanie dziwne, na wszelki wypadek sprawdziłem i oczywiście gdy ustawię tę nowo utworzoną stronę jako główną to właśnie jej treść będzie wyświetlana w miejscach newsów, a nie newsy z wyłączeniem pierwszych pięciu. Nie wprowadzaj ludzi w błąd.

Pozdrawiam
Konrad
 
maxforces
karoldinho napisał/a:
Przeczytaj wszystkie posty w tym temacie a znajdziesz odpowiedź.

Niestety nie znalazłem, może nakierujesz, bo grafiki nie mam w newsach, a się zle wyświetla?


PW od moderatora:
  1. Ogólna Uwaga - Pieka 20.03 - 21:50

Edytowane przez Pieka dnia 20.03.2010 21:56:54
 
http://maxforces.com
oronsko
DJKondziu napisał/a:
Co Ty za bzdety wypisujesz... od początku wydawało mi się to podejrzanie dziwne, na wszelki wypadek sprawdziłem i oczywiście gdy ustawię tę nowo utworzoną stronę jako główną to właśnie jej treść będzie wyświetlana w miejscach newsów, a nie newsy z wyłączeniem pierwszych pięciu. Nie wprowadzaj ludzi w błąd.

Pozdrawiam
Konrad


Koledze chodzi o to, że:
Załóżmy, że jest 10 newsów na stronie i chcemy by wyświetlały się tak:
<<< panel >>>
1 news
2 news
3 news
4 news
5 news
<<< koniec panela >>>
6 news
...
10 news
,
a nie tak jak jest teraz, że:
<<< panel >>>
1 news
...
5 news
<<< koniec panela >>>
1 news
...
10 news

Jeśli tego nie zrozumiesz to nie wiem jak do Ciebie trafić Wink Kolega @Spaik nie wprowadza nikogo w błąd - jedynie pyta czy da się przystosować newsy w/g powyższego schematu.
Jeśli pomogłem, kliknij "POMÓGŁ" Wink
user.jpg
 
http://www.oronsko.info
Spaik
DJKondziu napisał/a:
Spaik napisał/a:
Rafi45 napisał/a:
Spaik i DJKondziu

Nieśli nie chcecie aby newsy wyświetlały się pod tym panelem, zróbcie dodatkową stronę z dowolną treścią (byle jaką) i zapiszcie link do tej nowo dodanej podstrony ustawcie w PA > Zarządzanie Stroną > Główne Ustawienia jako stronę główną.

Ja tak zrobiłem i Działa
Pozdrawiam Grin


No własnie chodzi o to żeby były wyświetlane tylko starsze niż w tym panelu. 5 najnowszych w tym panelu a starsze poniżej.


Co Ty za bzdety wypisujesz... od początku wydawało mi się to podejrzanie dziwne, na wszelki wypadek sprawdziłem i oczywiście gdy ustawię tę nowo utworzoną stronę jako główną to właśnie jej treść będzie wyświetlana w miejscach newsów, a nie newsy z wyłączeniem pierwszych pięciu. Nie wprowadzaj ludzi w błąd.

Pozdrawiam
Konrad


Kolega Konrad nauczy sie czytac ze zrozumieniem a nie robic off-topa Smile Skoro nie potrafisz zrozumiec tego co wyraznie jest napisane to gratuluje i proponuje powrot do podstawowki gdzie uczono czytanie ze zrozumieniem.

Bierz przykład z kolegi Oronsko. Widać że ten człowiek potrafi czytać ze zrozumieniem. I co ważniejsze przedstawił w swoim ostatnim poście graficzne rozrysowanie dla takich własnie jak Ty którzy nie rozumieją co czytają a pozniej jeszcze wmawia że wprowadzam kogoś w błąd. Tym postem kończe z off-topem. Chcesz pogadac pisz PW.
Edytowane przez Spaik dnia 21.03.2010 13:10:11
 
DJKondziu
oronsko napisał/a:
Koledze chodzi o to, że (...)


Ja wiem o co chodzi koledze, ale informuję, że podana przez niego metoda nie działa. Dodam, że mam newsy w systemie dwukolumnowym jeśli ma to jakieś znaczenie.

Spaik napisał/a:
Kolega Konrad nauczy sie czytac ze zrozumieniem a nie robic off-topa Smile


Nie robię off-topa pisząc o problemie, który jest związany z tematem. Jeśli wykażesz, że sposób ze zmianą strony głównej na dowolną podstronę zadziała to masz moje przeprosiny.

Pozdrawiam
Konrad
 
Spaik
DJKondziu napisał/a:
Nie robię off-topa pisząc o problemie, który jest związany z tematem. Jeśli wykażesz, że sposób ze zmianą strony głównej na dowolną podstronę zadziała to masz moje przeprosiny.

Pozdrawiam
Konrad



Ty człowieku przeczytaj jeszcze raz wszystko. A zauważysz że ja tutaj żadnego rozwiązania nie podawałem. Wiec pisząc że mój sposób nie działa świadczy tylko o tym że jednak nie do końca potrafisz czytać...
 
DJKondziu
Spaik napisał/a:

Ty człowieku przeczytaj jeszcze raz wszystko. A zauważysz że ja tutaj żadnego rozwiązania nie podawałem. Wiec pisząc że mój sposób nie działa świadczy tylko o tym że jednak nie do końca potrafisz czytać...


Zacytuj, gdzie ja napisałem, że to Twój sposób? Chodziło mi o to, że potwierdzasz użytkownika Rafi45, cytuję:

Spaik napisał/a:
No własnie chodzi o to żeby były wyświetlane tylko starsze niż w tym panelu. 5 najnowszych w tym panelu a starsze poniżej.


Tylko napisałeś to po moim poście i można to było zinterpretować inaczej. Dopiero kiedy kolega oronsko napisał

oronsko napisał/a:
Kolega @Spaik nie wprowadza nikogo w błąd - jedynie pyta czy da się przystosować newsy w/g powyższego schematu.


zrozumiałem, że chciałeś po prostu podpiąć się do prośby. Koniec nieporozumienia Wink Sorki za off-topic.

Wracając do wątku - czy ktoś wie jak to zrobić?

Pozdrawiam
Konrad
 
race3464
race3464 napisał/a:
Witam.Czy mógłby mi ktoś pomóc w zmianie ścieżki dostępu do obrazków.Chodzi mi oto żeby zamiast wrzucać obrazki do folderu news_cats chcę aby obrazki były wybierane z folderu news a nie news_cats.

Z góry dziękuje za pomoc.

oronsko napisał/a:
Hmm... u mnie jest tak, że dodawane obrazki powinny znajdować się w katalogu images/news. Jeśli u Ciebie jest inaczej, sprawdź sobie linie 191-193 i 216 w pliku aministration/news.php.


Zmieniłem tak jak napisałeś,ale jest taki teraz problem jak wybieram obrazek do kategorii nie wyświetla mi go jako mały obrazek tylko jako duży w głównym newsie.

Wiadomość doklejona:
Czy wie ktoś z was w jak zrobić żeby małe obrazki byłe wybierane z innego folderu np.chciałbym stworzyć folder miniaturki i z niego wybierać zdjęcia.

Z góry dziękuje za pomoc.
Edytowane przez race3464 dnia 25.03.2010 12:46:14
 
Borek99
oronsko napisał/a:
race3464 napisał/a:
Witam.Czy mógłby mi ktoś pomóc w zmianie ścieżki dostępu do obrazków.Chodzi mi oto żeby zamiast wrzucać obrazki do folderu news_cats chcę aby obrazki były wybierane z folderu news a nie news_cats.

Z góry dziękuje za pomoc.


Hmm... u mnie jest tak, że dodawane obrazki powinny znajdować się w katalogu images/news. Jeśli u Ciebie jest inaczej, sprawdź sobie linie 191-193 i 216 w pliku aministration/news.php.

Powinny wyglądać tak:
191-193
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

216
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Jeśli się mylę to sorry i niech ktoś mnie poprawi :)


Witam

W folderze images/news mam już pełno plików i nie chciał bym ich mieszać z plikami do tego infusiona.
Jak to zmienić, żeby ładowały się zdjęcia do images/fotki
Edytowane przez Borek99 dnia 04.04.2010 23:07:00
 
www.ogienwszopie.boo.pl
ksplomien
Mam takie pytanie, jak naprawić błąd który mi się wyświetla po wejściu w dodaj newsa:

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy
 
www.plomien1946.glt.pl
makmil
Dołączę do pytań..Czy da się coś zrobić, żeby ten panel był cały czas wyśrodkowany i powiększał się bądź zmniejszał przy większych monitorach?, teraz przy rozdziałce 1280x800 jest ok, przy mniejszej - prawa część panelu wchodzi mi na prawy panel, przy większej rozdziałce - przykleja się do lewej strony.
Proszę o pomoc, jakieś wskazówki..
----
Kamil
GG: 4144992, mail: makmil88@gmail.com
 
www.pomockomputerowa.tk
Gismo_PL
Do kolegi @ksplomien - oczywiście o ile jeszcze to aktualne to przede wszystkim należy uzupełnić znajdujący się w folderze /locale/Polish/admin plik locale'i news.php o brakujące wpisy:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Przetłumacz to sobie - wielkiej filozofii w tym nie ma ;).
 
http://fsong.pl
makmil
A ja mam inne pytanie.

Na początku miałem w panelu 4 newsy. Zmieniłem to w manset_news_panel.php na 5.

Obecnie manset_news_panel.php wygląda tak:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


A plik style.css tak:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Moja strona to www.pomockomputer...

I teraz moje pytanie: jak zrobić, by na obrazie newsa, te szare tło z napisem czytaj więcej i tytułem zaczynało się od dołu obrazka a nie na środku? Przy czterech newsach w panelu było OK, przy pięciu - obrazek się powiększa a ten pasek zostaje w tym samym miejscu.
Proszę o pomoc.
Pozdrawiam


PS. Jeszcze jedno: dlaczego przy otwieraniu strony, na chwilę wszystkie obrazki otwierają się przez całą długość strony (tak jakby z panelem było coś nie tak) a po chwili wracają na swoje miejsce? Troszkę mało profesjonalnie to wygląda. Da się coś zrobić z tym zjawiskiem?
Edytowane przez makmil dnia 03.05.2010 11:23:48
----
Kamil
GG: 4144992, mail: makmil88@gmail.com
 
www.pomockomputerowa.tk
Gismo_PL
Panel jest przystosowany w ustawieniach standardowych na wyświetlanie 4 ostatnich news'ów i wszelkie jego przeróbki związane są z edycją pliku stylu oraz pliku panelu.
 
http://fsong.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl