ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 5

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
[OH] Friendly Url's - Przyjazne linki, SEO Friendly Url's
CoVert
Stronę mam na cba.pl, w głównym katalogu, wersja PHP-Fusion 7.02.05.

Adres strony - swiatkaina.cba.pl, póki co to czysty szablon.

Mój problem nie jest częsty, ale z tego, co czytałem, jednej osobie się już zdarzył, z tym że też nie mogła znaleźć rozwiązania i dała sobie spokój.

EDIT

Na stronie właściwej, hitman.gram.pl, wszystko działa. Wygląda to na winę poprzedniego serwera. Dzięki ogromne za pomoc, bogdan!
Edytowane przez CoVert dnia 13.05.2012 21:58:41
 
hitman.gram.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 20.04.2024 01:42:47
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
bogdan
Sprawdzałem na CBA i faktycznie nie działa.
Spróbuj zapytać u nich na forum.
Ale po przygodach z nimi, włącznie z ingerencją w kod strony, to może to różnie wyglądać z pomocą. Smile
Nie szukaj Szczęścia, lecz dawaj Je innym, a wtedy samo do Ciebie przyjdzie.
Nie ma mnie na GG. Pfft
 
dysko-patia.eu
CoVert
Jeszcze raz dzięki wielkie, dałem Ci "Pomógł".

I czy istnieje możliwość, żeby ten mod nadpisał już istniejące dodatkowe strony? Tj. żeby to się zrobiło automatycznie, bez ponownego ich otwierania i zapisywania? Jeżeli tak, to jak to zrobić?
 
hitman.gram.pl
bogdan
Nie dasz rady "pomóc", bo nie masz takiej opcji. Pfft
Swoją drogą popatrz, jakbyś podał od razu adres strony, albo chociaż nazwę hostingu ile mniej postów byśmy napisali.

Na tą chwilę, jak masz duże zamieszanie z dodatkowymi stronami, to jedynie co mogę Ci poradzić to spróbuj zmieniać adresy przez bazę danych.
Edytuj tabelę fusionxxx_custom_pages, w niej poszczególne linie (strony) i dodawaj nazwy w page_url

Najpierw przetestuj na jednej stronie. Smile
Nie szukaj Szczęścia, lecz dawaj Je innym, a wtedy samo do Ciebie przyjdzie.
Nie ma mnie na GG. Pfft
 
dysko-patia.eu
CoVert
Ups, rzeczywiście nie mogę Ci kliknąć "pomógł" ; p

Fakt, rzeczywiście. Najciemniej jest pod latarnią... na drugi raz będę pisał takie rzeczy.

Rozumiem, podmienię wszystko w bazie, chociaż to też trochę czasu zajmie... Bo jak rozumiem, żadnego "automatu", podmieniającego automatycznie te linki, nie ma?
 
hitman.gram.pl
bartek124
O kurcze, ładnie się wtyczka stała popularna :D Dziwne, że jeszcze nikt nie podjął się jej dalszego rozwoju ;)

Da się automacik sklecić.
Spróbuj tego:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Pisane z palca i nie testowane, więc wcześniej zrób backup tabelki custom_pages.
userbar_bartek124_net.png mw.gif Nie pomagam na komunikatorach oraz PW!
 
www.bartek124.net
CoVert
Dzięki, ale gdzie to wrzucić?
 
hitman.gram.pl
bartek124
Najlepiej wykonać, a nie wrzucać. Nie wiem, gdzie chcesz. W pliku czy w dodatkowych stronach czy w Bannerach, gdzie chcesz.
userbar_bartek124_net.png mw.gif Nie pomagam na komunikatorach oraz PW!
 
www.bartek124.net
CoVert
W panelu nie zadziałało, w dodatkowych stronach również. Prawdopodobnie robię coś źle, więc gdybyś napisał mi, jak to dokładnie uruchomić, będę wdzięczny ; p
 
hitman.gram.pl
bartek124
Wkleić w dodatkowe strony, wpisać hasło admina i kliknąć "Podgląd". Nie zapisywać!
userbar_bartek124_net.png mw.gif Nie pomagam na komunikatorach oraz PW!
 
www.bartek124.net
CoVert
Zapytam tutaj, bo tematy o weryfikacji w google są zablokowane, a za założenie tematu dostałem warna.

Chodzi mi o to, czy wtyczka FURL może przeszkadzać w weryfikacji strony w google za pomocą wrzucenia pliku na serwer? Bo ten sposób nie działał, dałbym sobie spokój, ale inne sposoby weryfikacji w google również nie działają.
 
hitman.gram.pl
solowski
Wgrałem wszystko tylko nie wiem dlaczego forum mi sie rozjechało na całą szerokość strony. Coś zmienić mam? Jeszcze plik htaccess nadpisałem.


PW od moderatora:
  1. Ogólna uwaga - bogdan 19.07.2012 18:25

Edytowane przez bogdan dnia 19.07.2012 18:23:08
 
Luke31
Bogdan, czy masz może pomysł co zrobić, aby w modzie który podałeś (Friendly url for custom pages), działało wyłączanie lewych/prawych paneli na stronach z przyjaznym url'em ? Wpisanie w PA, w ustawieniach głównych zmienionych adresów nie powoduje wyłączania paneli. Zresztą jak się wpisze adres w oryginalnym formacie, też nie działa.
PHP Fusion 7.01.05 i 7.02.06
 
drjakson
Witam

Mam pytanie jeżeli zamiast news.php jako głównej używam index.php nie udaje mi się tego uruchomić dla index.php, już dodałem do .htacess analogiczne jak do news.php wszystkie inne działają poza tym. Spotkał się ktoś z taką sytuacją ?

Edit:

Oraz czy ktoś widział moda który generuje sitemap z przyjaznymi linkami ?
Edytowane przez drjakson dnia 11.07.2013 22:55:21
 
www.tranzystor.pl
Przemek28
A jak zmienić w furl spację na myślnik? Google bardziej lubi link-strony niż link_strony.
Dodam, że zmiana
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

na
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

niewiele daje, bo i tak myślniki są usuwane. Nie wiem tylko, która funkcja odpowiada za kasację myślników.
 
https://nfszone.pl
Zbigniew@
Witam.
Chciałem się się zapytać ,czy istnieje możliwość zmodyfikowania tej wtyczki do obecnych wymogów google.
Obecnie jest wyjaśnione z jakich powodów,przyjazny link SEO.nie może zawierać podkreślenia (_)ale (-) .
Jeśli URL zawiera lniana_letnia_zielona_sukienka (podkreślenia), wyszukiwarka będzie to interpretować jako jedno słowo lnianaletniazielonasukienka. Jak wiadomo, nikt nie pisze bez spacji i nie użyje takiego zlepka słów do szukania lnianej letniej zielonej sukienki. Gdy używasz myślników do łączenia słów kluczowych w adresie URL: lniana-letnia-zielona-sukienka, wyszukiwarka może zwracać wyniki wyszukiwania dla różnych kombinacji tych pojedynczych słów w następujący sposób:

lniana letnia zielona sukienka
zielona lniana sukienka
lniana sukienka
zielona sukienka
letnia zielona sukienka
letnia sukienka
sukienka zielona lniana
sukienka
lnianaletniazielonasukienka (również w przypadku, gdyby jednak ktoś pisał bez spacji).
Najprościej mówiąca ,podkreślenie dla robotów miedzy słowami powoduje zlepek liter.
Nie proszę o gotową modyfikacje całej wtyczki ale o jeden przykład.
Resztę sam zmodyfikuje i udostępnię w tym temacie.
Nie wiem jak pozbyć się rozszerzenia ,ale wiem jak to zmienić.
Wystarczy w miejscu rozszerzenia wpisać łącznik i dowolną literę .
Ja początkowo zamiast takiego rozwiązania wstawiłem jedynie znak kropki.,niestety takie rozwiązanie jest złe.
Przykład złe rozwiązanie .
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy
lepiej zrobić tak .
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy
 
nw.ct8.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl