ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 4

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
wlodekp nas opuścił...
Pieka
Jest mi niezmiernie przykro Wam oznajmić, że nasz długoletni kolega wlodekp nie żyje... Zmarł 23.11.2008.
Znaliśmy się z Włodkiem od wielu, wielu lat, był jednym z najaktywniejszych użytkowników Polskiego Supportu. Swoją pomocą służył nam wszystkim, zarówno na forum jak i indywidualnie za pomocą Skype, który był jego ulubionym i w zasadzie jedynym środkiem komunikacji i konsultacji. Niestety, już nikomu nie pomoże. A szkoda, ponieważ był w wielu sprawach nieoceniony. Wielu z Was wiele mu zawdzięcza, więc wspomnijcie go przynajmniej dobrym słowem.
Będzie nam go wszystkim brakowało... Trzymaj się Włodku, gdziekolwiek jesteś, pamięć o Tobie pozostanie.

W dniu dzisiejszym na cmentarzu w Płocku odbędzie się uroczystość pożegnania Włodka Polańczyka.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 23.04.2024 19:31:16
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
piterus
Będzie Włodka brakować na Supporcie Sad Sad

Lepsze jest imię niż wyborny olejek,
a dzień śmierci niż dzień narodzin.
Lepiej iść do domu żałoby,
niż iść do domu biesiadnego,
gdyż taki jest kres wszystkich ludzi;
a żyjący powinien wziąć to sobie do serca


Kaznodziei (Koheleta) 7:1,2


Włodek pozostanie w mojej pamięci jako człowiek trzymający się zasad. Takich osób już za wiele nie ma na tym świecie.
Edytowane przez Wooya dnia 26.11.2008 17:14:47
tawernatq_admin_1.png Piterus World mój blog i miejsce moich eksperymentów. Ubi lex, ibi poena Kontakt przez komunikatory tylko dla znajomych...
 
jolaaaaa
Smutna wiadomość.....

Czymże jest śmierć ? O to i jedno z tych pytań na które nie znamy odpowiedzi. Dla jednego jest to przejście do innego lepszego świata, dla drugiego całkowita eliminacja świadomości i koniec istnienia. Jak jest w rzeczywistości ? Nie ważne.
Coś się kończy a coś zaczyna, to wszystko.
 
http://www.jolanta.o12.pl/news.php
decymka
Niech spoczywa w pokoju [*]
 
nauczycieleprzedszkola.pl
arlid
[*] Smutne, ale pamieć o nim zawsze będzie.
 
ICEK
[*]
 
www.modlinski.net
Pieka
Pozwole sobie (za zgoda autora) zacytowac czesc wiadomosci, ktora dostalem chwile temu, a ktora zobrazuje ogrom smutku oraz pokaze Wam dodatkowo jak bardzo lubiana i doceniana osoba byl wlodekp:
...Właśnie wróciłem z uroczystości pogrzebowej.Tłum ludzi , ok 300 osób ,bliscy i dalsi znajomi, przyjaciele , wszyscy z którymi działał lub którym pomagał ,człowiek dusza. Nikomu nie odmówił ,współtwórca stowarzyszenia /esp-diament-plock.pl / Miejsce jego spoczynku zasłały wieńce i wiązanki dosłownie morze kwiatów. Piękna oprawa muzyczno-- wokalna całej uroczystosci .
Tak to wielka strata dla nas wszystkich....

Osobiscie wciaz nie moge pogodzic sie z mysla, ze juz go nie ma. To takie nierealne..
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
rafek71
[*]
Zanim do mnie napiszesz przeczytaj TO
 
Piotrroger
[*]

userbar_sparta3.gif
 
http://spartabks.boo.pl
hoopak
Odszedł na wieczną wartę.

Czemu najlepsi odchodzą pierwsi... Sad
Edytowane przez hoopak dnia 26.11.2008 19:10:56
 
www.hoopak.pl
LAbUdZiN
To smutne [*]
Edytowane przez LAbUdZiN dnia 26.11.2008 19:18:18
 
www.takgramy.pl
DJPromo
[*] Frown
Edytowane przez DJPromo dnia 26.11.2008 19:26:42
Pomogłem Kliknij Pomógł
Życie to chwila zbyt krótka aby móc .... Życie to chwila / trzeba patrzeć i podziwiać Smiledjpromo6.jpg
 
bestqueen2
Takiej przykrej wiadomości nie spodziewałam się w najgorszych snach... Moja stronka zawdzięcza Włodkowi bardzo wiele.
Bardzo mi przykro, żegnam więc Go z żalem i niech spoczywa w pokoju [*]
 
jantom
Trochę dziwne uczucie, żegnać kogoś, kogo tylko z netu się kojarzyło.
Coś się kończy, coś się zaczyna.
Oby tego typu wiadomości było jak najmniej.

Włodek, mam nadzieję, że gdziekolwiek jesteś, to dali Ci tam kompa z dostępem do neta, za pomocą którego pokażesz, jak adminstrować i kodować trzeba.
 
http://jantom.info
Kinimodek
[*]
stronghold_banner.jpg

portfolio2.jpg
|Tworzenie layout'ów, cięcie layout'ów, kodowanie layout'ów|
 
http://www.stronghold.unl.pl
ICEK
Włodek był rzeczywiście bardzo życzliwą osobą, ani razu nie odmówił mi pomocy, gdy miałem jakiś problem... to takie dziwne z kimś rozmawiać całkiem niedawno a teraz słyszeć, że już go tak po prostu nie ma..
 
www.modlinski.net
JakubG
Tragiczna wiadomość... Żegnaj włodku... [*]
Dawniej znany jako Gucio.
 
www.gameshouse.info
arturg
[*]FrownFrown
 
http://www.wedkarze.info
bartek124
Nigdy bym się nie spodziewał takiej wiadomości... teraz. Ale cóż, na każdego przyjdzie czas.

W sumie jestem tu dużo krócej niż Włodek, ale wiem, że praca jaką włożył w Support jest nieoceniona. Dzięki Ci wielkie za to.

Odwiedzaj nas czasem ;)
userbar_bartek124_net.png mw.gif Nie pomagam na komunikatorach oraz PW!
 
www.bartek124.net
rafnal
Na wstępie chciałem podziękować Administracji Supportu za udostępnienie mi mozliwośći napisania tego postu.

Dołączając się do słów kondolencyjnych użytkowników, w obecnej sytuacji chciałem złożyć najszczersze kondolencje zmarłemu przyjacielowi Włodkowi. Wiele Mu zwadzięczam oraz zapewne wielu z Was za to chcę podziękować. ostatnimi dniami wsólnie pracowaliśmy nad kilkoma projektami oraz Włodek przesłał mi do poprawy Jego indywidualny projekt które(y) postaram się jak najszybciej dokończyć i opublikować jak życzył by sobie tego zmarły Włodek.

Włodku byłeś i będziesz najlepszym kolegą o któym nie zapomnę.
Spoczywaj w pokoju...
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl