ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
PictureFlow Gallery dla PHP-Fusion v7
bartipl
Witam
Mógłby ktoś opisać jak poprawić wtyczkę aby wyświetlała poprawnie katalogi i zdjęcia z userphotogallery.php
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 25.04.2024 15:11:11
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
xris
Dostępna jest już wersja pictureflow 4.1. Może mógłby ją ktoś przerobić na infusion?
 
nmpministranci
Może wystarczy podmiana plików ze wcześniejszego PFG i wykorzystanie starego kodu pod php -fusion Cool .
Born to be Wild.Cool

niepale4.jpg
 
xris
Najnowsza wersja jest chyba na tyle zmodyfikowana względem poprzedniej, że podmiana jest raczej niemożliwa, ale zawsze można spróbować Smile

Sprawdziłem i nie działa. Ponawiam prośbę o aktualizacje wtyczki.
Edytowane przez xris dnia 01.09.2009 21:13:18
 
Gide0n
Witam koledzy. Mam ogromną prośbę o pomoc, gdyż utknąłem na dobre..
Starałem się przerobić wtyczkę pictureflow gallery aby chodziła z dodatkową drugą galerią ale niestety poległem przy końcu. Wtyczka pięknie chodzi na FF ale na IE przy próbie wejścia na galerie automatycznie się wylogowuje.
http://www.sokwro...album_id=1

Paczka w załączniku - może ktoś będzie w stanie mi pomóc?

Dodam tylko, że zawartość paczki po rozpakowaniu, kopiuje się do infusion i nie instaluje w PA, gdy ma się już zainstalowane pictureflow do podstawowej galerii. Ustawienia są spójne dla obu.
-----------------------------------

Dziwne: po automatycznej aktualizacji windowsa nagle zaczęło działać wszystko pod IE - wnioskuje zatem, że paczka jest dobra Smile /

- poprawka: już wyświetla locale w głównej galerii albumów.
Gide0n dodał/a następującą plik:
pictureflow_gallery2.rar [505.6kB / 710 Pobrane]

Edytowane przez Gide0n dnia 23.10.2009 01:03:19
 
www.asgwroclaw.pl
perver88
Witam, zainstalowałem tę galerię, chodzi bardzo ładnie i jestem zadowolony, tylko jedno mnie bardzo ciekawi, dlaczego po wrzuceniu zdjęć w katalogach (np. NOWE FOTY) gdzie są one ponumerowane od 1 do 20.jpg to nie wyświetla mi ich tak jak są ponumerowane tylko po|prostu rozrzuca ich kolejność? Frown Jest jakiś sposób na to?

Wink Pozdrawiam
Edytowane przez Pieka dnia 19.10.2009 15:37:51
 
MariuszL
Czy to normalne, że po kliknięciu na dana fotę (by się otworzyła w nowym oknie, aby zobaczyć ją w prawdziwym wymiarze) wgrywa się ona aż tak długo ??
Czy jest to kwestia któregoś z ustawień? Zwykła galeria wyświetla foty expresowo.
 
www.skrzydlate-chelmno.pl
doggy
Witam, mam problem z wyświetlaniem zupełnie nie wiem gdzie jest ten błąd ale w albumie wyświetla mi się fragment textu może kodu "ďťż" czy ktoś może spotkał się z tym ??
 
khaman
A wyszukiwarka się popsuła?
Posty pomocne oznaczaj jako pomógłhelp.png Nie pomagam na PW/GG | Brak stopki = brak pomocy
 
doggy
Witam, mam taki nowy problem czy ktoś próbował dostosować moduł flow gallery tak by współpracował z 2 galeriami? Da się coś takiego zrobić? Zainstalowałem sobie moduł dodatkowej galerii i chciał-bym by jak w 1 tak i w 2 wyświetlanie było przez moduł flow gallery.


PW od moderatora:
  1. Ogólna Uwaga - Pieka 26.06 - 13:45

Edytowane przez Pieka dnia 26.06.2010 13:47:04
 
eldiablo
doggy napisał/a:
Witam, mam taki nowy problem czy ktoś próbował dostosować moduł flow gallery tak by współpracował z 2 galeriami? Zainstalowałem sobie moduł dodatkowej galerii i chciał-bym by jak w 1 tak i w 2 wyświetlanie było przez moduł flow gallery.


PictureFlow Gallery to nic innego jak zamiennik wyświetlania galerii, pobierający zdjęcia i albumy (dane) z głównej galerii. Więc:

1) Zdublować PictureFlow Gallery, z tym wyjątkiem że duplikat zamiast odnosić się do photo_albums (albumy) i photos (zdjęcia), zmienisz na nazwy tabel Twojej drugiej galerii. Oczywiście pamiętając o tym że jeżeli twój tajemniczy "moduł dodatkowej galerii" jest tej samej konstrukcji co główna galeria.

Jeżeli nie to gorzej, wymagana zmiana zapytań (pobieranie danych).

Czyli:
Da się coś takiego zrobić?


Tak, jest to wykonalne Pfft
Edytowane przez eldiablo dnia 26.06.2010 14:49:44
 
http://dropdire.pl
doggy
Chciał bym poruszyć mały problem :
Właśnie próbuje podpiąć pfg do usergallery i wszystko ładnie chodzi szczytuje z bazy danych ale zdjęcia się nie wyświetlają czy coś pominąłem ? W sumie patrze w kod od kilku godzin i już dostaje oczopląsów.

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Edytowane przez doggy dnia 26.07.2010 16:45:46
 
sloniczeczek
A ja jednak nie radze sobie z instalacją.
Nie ma żadnego pliku README a jestem świeży w PHP-Fusion i nie wiem gdzie dokładnie wrzucić te pliki/foldery

Mógłby mnie ktoś nakierować ?

/inaczej README jest, ale tak_jakby nie do PHP-Fusion..
Edytowane przez konto usuniete dnia 09.11.2010 17:46:38
 
Petro91
Witam! Ja mam pytanie jak to uruchomić? Bo jak narazie mogę zarządzać tym panelem i podglądać ustawienia i niby to działa, tylko nie wiem jak to wykorzystać w "praktyce".

Wiadomość doklejona:
ok po problemie, nie wiem czemu ale nie dodało do nawigacji linku do galerii, ale ponowne zainstalowanie pomogło w 100%
Edytowane przez Petro91 dnia 12.11.2010 12:59:11
 
zniczmar
Witam, zaznaczam że czytałem wszystko, stosowałem się do zaleceń tutaj podanych i nie wyświetla mi obrazków. Nie wiem co źle robię? Tak samo to coś jest "safe_mode Off" jest przełączone na "safe_mode ON". Mało tego coś się pogmatwało bo znikły mi jakoś miniaturki, zresztą może podam linka: http://zniczmar.c...
Będę wdzięczny za każdą podpowiedź.

Edit: Co nieco udało mi się już zrobić, jednak mam dalej mały problem, nie wiem jak zrobić żeby się wyświetlały wszystkie zdjęcia i były nieco mniejsze. Chyba że ręcznie mam modyfikować obrazki?

Bardzo bym prosił o pomoc.

Wiadomość doklejona:
Ponownie Witam, wiem że narażam się na ostrzeżenie, ban, itp... Ale się poddałam już całkiem. Nigdy nie prosiłam o Pomoc ale z Tym nie daję rady, walczę od rana i porażka na całej linii. Jeżeli ktoś by mógł rzucić okiem będę naprawdę zobowiązana.

Spacje dajemy po znakach przestankowych, a nie przed nimi. To prosta zasada, warto zapamietac/Pieka
Edytowane przez Pieka dnia 06.02.2011 15:26:23
 
marian-888
Witam serdecznie, czy ktoś może wie, jak zainkludować tę galerię na stronę startową? Chciałbym, aby na stronie index.php, oprócz już wrzuconych elementów, znalazła się galerią z takim wyświetlaniem obrazków.
Proszę o pomoc. Pozdrawiam.
Edytowane przez Pieka dnia 01.03.2011 20:26:26
 
ram07
Witam i odświeżam wątek.
W wersji 7.00.07 miałem dobrze działającą galerię PictureFlow. Po wielu perypetiach udało mi się zaktualizować do najnowszej 7.02.07 (przed aktualizacją PictureFlow odinstalowałem, jak i inne dodatki). Instaluję wtyczkę, pojawia się link w nawigacji. Kliknięcie na niego prowadzi do listy albumów z miniaturkami. Wybranie któregokolwiek albumu skutkuje pojawieniem się informacji o nim lecz nie ma animacji ze zdjęciami. Na górze ukazuje się komunikat o błędzie:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Próbowałem również dodać nowy album z podobnym skutkiem. Co z tym zrobić?
 
www.sp3.wroc.pl
bogdan
Cześć.:)
Odinstaluj wtyczkę i zacznij do zmiany w pliku infusion.php tej wtyczki tego (82 linia):
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

na to:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Zainstaluj ponownie.
Nie szukaj Szczęścia, lecz dawaj Je innym, a wtedy samo do Ciebie przyjdzie.
Nie ma mnie na GG. Pfft
 
dysko-patia.eu
ram07
Wielkie dzięki - pomogłoGrin Skąd ten błąd?
 
www.sp3.wroc.pl
bogdan
Tu masz m.in. odpowiedź -> http://www.php-fu...d_id=32570
Nie szukaj Szczęścia, lecz dawaj Je innym, a wtedy samo do Ciebie przyjdzie.
Nie ma mnie na GG. Pfft
 
dysko-patia.eu
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl