ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 13

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Jak odzyskać hasło administratora?
jedjak
Witam!
Wiem, że będziecie się śmiać... Niestety muszę to powiedzieć. Zapomniałem hasło administaratora Sad Jak je odzyskać?
Edytowane przez Pieka dnia 27.10.2008 13:52:46
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 19.04.2024 10:29:17
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
shaiboos
Chodzi o hasło do logowania się do serwisu czy hasło potwierdzające?
 
www.bialo-zieloni.pl
Pieka
Prosze, powinno pomoc: Admin Password Reset (admin_reset).
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Mikilo
W sumie to dziala ale teraz nie moge sie w ogole zalogowac... Jakies standardowe haslo jest?
Edytowane przez Pieka dnia 04.12.2008 08:46:58
 
Pieka
Mikilo napisał/a:
..Jakies standardowe haslo jest?

Nie ma czegos takiego jak standardowe haslo i dlatego powstala w/w wtyczka.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
kkrzychu
A czy jest jakiś inny sposób na odzyskanie tego hasła?? Akurat wyżej wymieniona wtyczka mi nie działa tz. po zmienieniu hasła pojawia się napis że wysłano 0 maili poprawnych a jednego nie wysłało. Może to hasło jest zapisane gdzieś w plikach??
 
Pieka
kkrzychu napisał/a:
...Może to hasło jest zapisane gdzieś w plikach??

Od kiedy to PHP-Fusion zapisuje jakiekolwiek hasla (poza haslem do bazy) w plikach? Nie zadawaj tak idiotycznych pytan, skoro wszedzie na stronie pisze jak byk, ze hasla sa w bazie, w dodatku kodowane podwojnym MD5.
Jesli chodzi Ci o haslo logowania i administratora, to ta wtyczka jest idealna, natomiast w przypadku samego hasla uzywanego do logowania, pomocne beda informacje znajdujace sie w FAQ: http://www.php-fu...p?cat_id=6.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
lukassus
Pieka - zgodnie z tym co jest napisane w FAQ, wszedłem do phpMyadmin i zrobiłem wszystko co jest tam napisane.

Mam zainstalowaną stronę, jest włączony tryb maintenance.php i mam problem z zalogowaniem się do serwisu:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Wpisuję login użytkownika o id 0, powyższe haslo "HASLO" i wyrzuca mi nadal:
Nieprawidłowa nazwa użytkownika lub hasło.

Proszę czekać na przekierowanie...

Da się coś z tym zrobić?
Edytowane przez Pieka dnia 04.09.2009 00:51:24
 
biebrznieci.com
Pieka
Poczawszy od v6.01.12 hasla w bazie sa kodowane podwojnym MD5, a wiec musisz haslo potraktowac nim 2x.

PS Od kiedy Glowny Admin ma ID=0? Od zawsze ma 1.
Edytowane przez Pieka dnia 04.09.2009 00:52:01
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
FiXik
Albo po prostu wejdź do phpmyadmin i w miejsce hasła do logowania, tzn w tabeli user_password wklej:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy
i od teraz masz hasło: 123456
Edytowane przez FiXik dnia 04.09.2009 20:40:51
może już nie szukajmy
 
http://www.zainwestujwemnie.eu/
lukassus
Pieka - próbowałem kilkakrotnie, niestety bez efektu. O dziwo admin id jest u mnie "0". Dzięki.

FiXik - dzięki wielkie za pomoc. Proste i bardzo skuteczne rozwiązanie, a co najważniejsze - zajmuje mało czasu!
 
biebrznieci.com
ostry38
Witam jako że parę osób miało już problem typu zapomniane hasło administratora a na forum rzekomo nie znaleźli odpowiedzi to napiszę mini poradnik co zrobić aby nadać je nowe. Myślę że będzie tak opisany że nawet największy 'laik' go zrozumie.

Więc zaczynamy:
  1. Logujemy się do phpMyAdmin.
  2. Wybieramy naszą bazę.
  3. Szukamy tabeli o nazwie "fusion_users".
  4. Klikamy "Przeglądaj".
  5. Szukamy naszego profilu [można go znaleźć po id, po nicku i po mailu].
  6. Gdy już go znaleźliśmy klikamy "Edytuj".
  7. Szukamy kolumny o nazwie "user_admin_password".
  8. Będzie tam 32 znakowe zakodowane w md5 hasło.
  9. Usuwamy je.
  10. Klikamy "Wykonaj" następnie się wylogowujemy z phpmyadmin.
  11. Logujemy się na naszej stronie www.
  12. Wchodzimy w edycje profilu i ustawiamy nowe hasło.
  13. Klikamy "Aktualizuj profil".

I to by było na tyle - możemy się już cieszyć nowym hasłem administratora.


Pozdrawiam,
ostry38. Wink
Edytowane przez ostry38 dnia 18.11.2009 01:54:16
Pomagam na GG jedynie w drobnych sprawach!
 
www.lamacs.pl
kongos
Witam,
Wiem, wiem głupi sam sobie winien. Usunąłem oba hasła w phpmyadmin, nie zastanawiając się jak się zaloguję. Stronka dopiero powstaje, poza tym nie jest wcale wypełniona treściami, więc zawsze mogę wszystko usunąć i zrobić od nowa. Pytam raczej przyszłościowo. Jednak może jest sposób aby jakoś wprowadzić hasła przez phpmyadmin? Ew. jakieś inne rozwiązanie. Próbowałem programami do szyfrowania utworzyć hasło w md5 i skopiować je do bazy, ale nie pomaga.
 
Pieka
Wszystkie odpowiedzi lub wskazowki do ich uzyskania znajduja sie w tym temacie, ale zeby to wiedziec musialbys przeczytac go oraz wspomniane wskazowki. A jak widze z tym u Ciebie ciezko, co zbyt dobrze na przyszlosc nie wrozy.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Konto ukryte
Jak chcesz zrób jak kolega ostry38 pisał bądź zarejestruj się jako nowy user np login test1 hasło test1 i tak samo w bazie danych nie usuwaj kasła tylko kopiuj w bazie znajdz "fusion_users" kopiuj jego hasło w wklej je w "user_admin_password" i Twoje hasło admina będzie takie samo tj. test1
 
kongos
Pieka, przeczytałem cały wątek. Ale jak dodać wtyczkę, jeśli mam usunięte hasła i nie mogę się zalogować? Wtyczkę wszak dodaje się w panelu administratora prawda?
 
eldiablo
@kongos tu raczej chodzi o admina a nie o superadmina.

Jest też taka metoda Smile
Wchodzisz w phpMyAdmin edytujesz swój profil kasując hasło do logowania, następnie odwiedzasz stronę generujesz sobie tymczasowe hasło i włala!, logujesz się i zmieniasz hasło na właściwe.
 
http://dropdire.pl
Pieka
Napisalem wyraznie, WSZYSTKIE METODY ZOSTALY PODANE. Wtyczka, to tylko jedna z mozliwosci.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
kongos
eldiablo dokładnie o to chodziło. Dzięki wielkie. Ot widać nie trzeba być mądralińskim by chcieć pomóc Wink Wiem, to złośliwość. Ale lubię być złośliwy dla tych którzy zasłużyli.
 
Pieka
Napisalem wyraznie, ze wszystko zostalo tu wyjasnione, wiec nie prowokuj mnie, bo bedziesz mial szanse przekonac sie jak ja potrafie byc zlosliwy i upierdliwy, szczegolnie dla typow Twojego pokroju.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl