ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 8

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
fusionBoard 4.x PL
zezol
Przedstawiam spolszczony opis nowej modyfikacji forum dla PHP-Fusion v7 - fusionBoard 4.02 wraz z moim tłumaczeniem.

php-invent.com/images/fb4s.gif
fusionBoard 4.01
php-Invent team
http://www.php-in...

Developer: SoBeNoFear (Ian Unruh)


Opis

fusionBoard 4 jest ogromnym wzmocnieniem dla standardowego forum Fusion'a v7.
Ta aktualizacja forum może konkurować z większymi, bardziej złożonymi forami bez rezygnacji z lekkich właściwości - dlatego właśnie lubimy PHP-Fusion.

Jest całkowicie konfigurowalne poprzez panel administratora, pozwalające na włączenie/wyłączenie wszelkich funkcji w całym pakiecie.

O projekcie

Nigdy nie myślałem, że fB4 mogłoby być tak dżym projektem. Ostatnie 5 tygodni mojego życia poświęciłem temu projektowi i tym, że on sam jest napędzany przez społeczność.

W 99% zrealizowałem pomysły użytkowników, więc jeśli sądzisz, że coś będzie pasowało do projektu fB4, skontaktuj się ze mną lub poprzez forum na phpInvent...

Chciałbym powiedzieć, że mam wiele uznania dla moich kolegów na phpInvent;
willy888, Fangree_Craig, and Daywalker for starters.

Sądzę, że bez nich, byłbym daleko od tego projektu.

Cechy

> Panel czatu w AJAX'ie (Powiązany z shoutbox'em)
> System osttrzeżeń
> Etykiety użytkowników w postach/panelu ostatnich aktywnych tematów/profilu (oparte na ustawieniach)
> "Tryb niewidoczny" dla administratorów i wyżej
> Łączenie/Dyielenie tematów
> System znajomych
> Galeria awatarów
> Ulepszone grupy użytkowników (grupa dostaje własną sekcję komentarzy)
>> Grupy mogą mieć lidera, który ma prawa do zarządzania nią.
>> Grupy mogą być publiczne (każdy może dołączyć), dostępne po zezwoleniu (lider/moderator musi zatwierdzić prośbę), lub tylko na zaproszenie (idtniejący członek może tylko zapraszać)
>> Prośby użytkowników o dołącznie do grupy/Wysyłanie do użytkowników zaproszenia do grupy
> Panel użytkownika / Nawigacja stylu vB
> Opcja nie pokazywania informacji o edycji posta dla moderatorów i wyżej
> Pokaż/ukryj kategorie na stronie głównej forum poprzez JS
> Zakładki społecznościowe (dodawanie linku do Digg/Facebook/itd.)
> Online/offline status
> Opcja dla wyświetlania dzisiejszych urodzin lub w tym miesiącu
> "Ukryj informację o edycji" - opcja w edycji posta
> Zwijane kategorie forum
> Lista ignorowanych (pozwala użytkownikom "blokować" innych przez siebie)

Plus wszystkie (ulepszone) funkcje z alpha1/alpha2:

> Ikony forum
> Blokowanie kilku tematów naraz
> Statystyki forum
> Powód edycji
> Dodawanie klilku załączników
> Wbudowane sprawdzanie pisowni
> Tytuły użytkowników
> Wygląd tematu z vBulletin / mieszany Fusion & vB / Fusion
> Podkategorie for
> Lepsze ikony rang na forum
> Możliwość zmiany "Pokaż mój podpis w poście" w trakcie dodawania odpowiedzi
> Ulepszony panel "Ostatnie aktywne tematy" (przewijanie, itp.)
> Licznik pobierań załączników
> Podgląd tematu po wskazaniu myszą
> Pełna kontrola administracyjna
> Czas dodania dla postów/for/strony głównej forum/najnowszych postów
> Nagrody
> Automatyczne przekierowanie po dodaniu odpowiedzi
> Śledzenie wątku w "Szybkiej odpowiedzi"
> Sortowanie postów w temacioe wg czasu/popularności/odpowiedzi
> Regulamin forum
> Ogłoszenia
> Etykiety użytkowników
> Ulepszone statystyki forum
> Oceny postów użytkownika (dziękuję, zabawna, pozytywna, itp.)
> Ikony postów
> Powiadomienia o postach na forum

Aktualizacja z 4.00/4.01

Wgraj wszystkie pliki z foldera "php-files" na serwer do katalogu głównego witryny.

Następnie, otwórz przeglądarkę i przejdź do adresu http://twojastron...stall.php, i wybierz opcję "Update from 4.0/4.01".

Gotowe!

Pobierz:

> W załączniku zamieszczam w pełni spolszczoną wersję dla ISO oraz UTF-8.

Oficjalny temat: LINK

Link do tematu na PHP-Fusion.co.uk: LINK

//Zmieniłem nazwę tematu, by była uniwersalna dla każdej kolejnej podwersji Fusionboarda4 - jantom
zezol dodał/a następującą plik:
fb402.rar [383.73kB / 2318 Pobrane]

Edytowane przez zezol dnia 05.10.2008 23:19:54
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 19.04.2024 03:25:14
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
proton
Jedna z ciekawszych modyfikacji do v7 już jest teraz tylko czekać na wersje stabilną PF v7.
 
http://www.mortek.pl
minolone
Witam. Zainstalowalem wlasnie php-fusion v7 ale mam problem przy instalacji fusionboard niby wszystko jest ok, skopiowalem pliki, zainstalowalem wtyczke, gdy mam przejsc na strone z instalacja tez sie pokazuje ale gdy klikne juz na instal dostaje oto taki komunikat:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

A co jest najlepsze to w naglowku pokazuje mi sie:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Chyba ze po prostu to nie zostalo zmienione, pozdrawiam minolone.
Edytowane przez Pieka dnia 13.08.2008 10:27:20
 
bartek124
Locale utf-8 do poprawy. Piszesz w utf-8 a kodujesz plik w ansi - tak nie można Wink.
userbar_bartek124_net.png mw.gif Nie pomagam na komunikatorach oraz PW!
 
www.bartek124.net
zezol
Dzięki Bartek za "podprowadzenie" błędu Smile. Teraz powinno być dobrze, albo mój Notepad++ jest jakiś nieformatowy Pfft.
 
Konto ukryte
Na php-invent jest już dostępna wersja Beta 1. Polskie tłumaczenie z alfy 2 działa, ale jest niekompletne (np. w administracji wtyczką doszły nowe opcje).
 
zezol
Wiem o tym dobrze od dnia wyjścia nowej wersji. Pierwszego posta zaktualizuję dopiero w środę/czwartek, bo wtedy przyjdzie mi zamówiona myszka Smile. A aktualizacja całego posta, a przede wszystkim wgranie tego na localu i tłumaczenie nowych rzeczy nie byłoby zbyt komfortowe z użyciem samej klawiatury Wink.

Do tego czasu możecie zaczekać z aktualizacją albo mieć po prostu betę1 z wersją angielską.

Pozdrawiam
 
pasta20
Pojawiła się już beta C1, ciekawe kiedy będzie wersja stabilna Grin Zawsze chciałem mieć forum takie jak przemo ponieważ w jednym poście można załączać kilka załączników. Bardzo lubię fusiona bo jest prosty w modyfikacji dużo można w nim zdziałać, wersja 7 jest cool ponieważ jest modyfikacja forum. Czego chcieć więcej.

Pozdrawiam Smile
Edytowane przez Pieka dnia 08.09.2008 18:45:48
 
kotroniusz
Zdaje się, że zapowiadają alfę wersji 5 na połowę października: http://www.php-fu...ost_126239 na forum i strona w budowie: http://www.php-in.../index.php
Edytowane przez Pieka dnia 09.09.2008 09:18:15
 
www.progresor.radom.pl
Hanys997
Przeglądając temat który podał użytkownik kotroniusz muszę przyznać że robi się naprawdę rewelacyjna modyfikacja Smile Wydaje mi się że dużo osób porzuci phpbb przemo etc. na rzecz FB. Jak dla mnie modyfikacja bardzo wypaśna.
Pozdrawiam Hanys !
 
www.model-klub.pl
pasta20
Dobra a jak ktoś miał fusionboard 4.0 stable EN to tylko podmienić pliczki bez rzadnej aktualizacji bazy ??
Pozdrawiam
 
arturg
Hanys997 masz rację , ta modyfikacja jest już na tyle spora że w zupełności wystarcza i nie trzeba stosować naładowanego pierdółkami forum. Ja rezygnuje z phpbb3 na rzecz v7 - fB4
 
http://www.wedkarze.info
bartek124
pasta20 napisał/a:
Dobra a jak ktoś miał fusionboard 4.0 stable EN to tylko podmienić pliczki bez rzadnej aktualizacji bazy ??
Pozdrawiam


Tak, raczej tak, zobacz do changelog.
userbar_bartek124_net.png mw.gif Nie pomagam na komunikatorach oraz PW!
 
www.bartek124.net
Hanys997
arturg napisał/a:
Hanys997 masz rację , ta modyfikacja jest już na tyle spora że w zupełności wystarcza i nie trzeba stosować naładowanego pierdółkami forum. Ja rezygnuje z phpbb3 na rzecz v7 - fB4


Ja cały czas rozważam migrację z phpbb na FB, nie mogę podjąć ostatecznej decyzji ;/ Ale będzie chyba trzeba w końcu Smile

P.S. Jak chcesz się migrować na FB to zrób to w tym momencie kiedy jeszcze stoisz na EF Smile Bo później to już kaplica...
Edytowane przez Hanys997 dnia 24.09.2008 21:25:08
Pozdrawiam Hanys !
 
www.model-klub.pl
arturg
No tak ale to nie takie proste Wink
 
http://www.wedkarze.info
Hanys997
Akurat konwersja postów,tematów,userów,pw (czyt. całości forum) do PF to jest w zależności od wielkości forum od 1 minuty do 5 max Smile Kilka kliknięć.
Pozdrawiam Hanys !
 
www.model-klub.pl
arturg
Tak ale mi chodziło o powrót z phpbb3 na phpbb2 Wink A z tego co się doczytałem to nie takie proste Wink

P.S. Tym bardziej z polskim wsparciem phpbb3 Wink
Edytowane przez arturg dnia 24.09.2008 21:49:00
 
http://www.wedkarze.info
kotroniusz
Jedna rzecz jest dziwna: użytkownicy aktywni w ciągu ostatnich 15 minut - sztuk 34 imiennie plus kilkadziesiąt adresów IP. Użytkownicy, którzy odwiedzili forum dzisiaj - 25 sztuk imiennie, niekoniecznie się pokrywają i na pewno w innej kolejności. W oryginalnym angielskim też były te same teksty, last 15 minutes i today. Trochę to dziwne, czy to pierwsze nie powinno być aktywni w ciągu 15 dni?
 
www.progresor.radom.pl
Hanys997
arturg napisał/a:
Tak ale mi chodziło o powrót z phpbb3 na phpbb2 Wink A z tego co się doczytałem to nie takie proste Wink

P.S. Tym bardziej z polskim wsparciem phpbb3 Wink


Generalnie konwerter phpbb3 do phpbb2 jest całkowicie bez obsługowy , więc nie powinny wystąpić problemy... Ale różnie to bywa.
Pozdrawiam Hanys !
 
www.model-klub.pl
pasta20
Witam ja mam takie pytanko bo u mnie na forum między nazwami mam dziwne znaczki :/
pasta20.pl ť UZ ť II rok
to t' niewiem skąd się wzieło Sad w kategoriach niemam takiego czegoś tylko na stronie :/
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl