ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
masowy e-mail???
adamuk
czy jest mozliwosc wyslania e-maila do wszyskich zarejestrowanych na php fusion?? albo chociaz jakos wyciagnac wszystkie adresy w latwy i szybki sposob??
z gory dziekuje za pomoc!!WinkWink
 
www.pforcea.prv.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 16.04.2024 13:11:05
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
SebaZ
newsletter. A konkretniej kopiujesz dane userów ze strony do newslettera i nie pytasz ich o danie czy tego chcą no i wysyłąsz im maila
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
adamuk
no dobra ale wiekszosc ma ukryty adres a po 2 jest z tym troche roboty bo przy 400 userach klikac kilka razy zeby 1 adres miec. nnie ma tego zapisanego gdzies w jakims pliku albo jak by to jakos z bazy wyciagnac??
 
www.pforcea.prv.pl
as
adamuk napisał/a:
no dobra ale wiekszosc ma ukryty adres...


Ukryty, ukryty...nie ma tajemnic przed Adminem, zwłaszcza gdy jest się w dodatku Super...
as
 
Wyzyk
mam ten sam problem z jakim boryka sie adamuk, Frown
jak wyssać maile do wszystkich zarejestrowanych?
 
as
Wyzyk napisał/a:
mam ten sam problem z jakim boryka sie adamuk...


Jeśli post SebaZ dotyczący sposobu ani mój, nie naprowadził Wyzyka ani Adamuka na trop to znaczy, że obydwaj panowie mają problemy nie Fusionem ale z samym sobą. W taki wypadku pomóc może tylko - http://www.psycho... lub porzucenie w pierony jasne zabawy w PHP-owca Fusionowca...Smile. Nie obrażajcie się tylko, bo trochę picu nie zaszkodzi...
as
 
Wyzyk
Dzięki za poradę! As musisz być fajnym kumplem.
Wyżyk

P.S. Mam nadzieję że kiedyś ktoś spuści Cie do klopa z Twoim problemem, tak jak zrobiłeś to ze mną.
 
as
Wyzyk napisał/a:
P.S. Mam nadzieję że kiedyś ktoś spuści Cie do klopa z Twoim problemem, tak jak zrobiłeś to ze mną.


Wyzyk - jesteś niemożliwy. Ten P.S. był niepotrzebny. Ja z Tobą nic nie zrobiłem... Ta youth jest teraz taka wrażliwa...Frown
as
 
Wyzyk
cóż powodzenia as! Oby tak dalej! Cool
Twoja pomoc w rozwiązaniu mojego problemu była nieoceniona!
Edytowane przez Wyzyk dnia 14.07.2005 16:53:12
 
adamuk
Wyzyk no coz tak juz jest na tym swiecie, jak nie mozna na kogos liczyc bo na tym forum tak jest to trzeba sobie radzic samemu. ja doszedlem do tego
wejdz w PA -> kopia bazy danych -> w tym oknie gdzie sa naswy plikow zaznacz tylko fusion_users ->zrob nieskompresowana baze i sciagnij ja na dysk -> otworz w jakism programie moze byc notatnik ale ja polecam editplus przekzysciej to widac i tam sa maile do wszystkich userow, trzeba tylko pokasowac zbedna rzeczy i otrzymamy cala liste adresow Cool
 
www.pforcea.prv.pl
Wyzyk
o! widzę, że są tutaj również ludzie bez kompleksów. Dzięki adamuk, pomogło.

Teraz do ciebie ass Wrażliwa youth rozmawia tak jak adamuk, ale cóż, twoja epoka przemija ass czas pakować walizy.

Ludzie!! ass nie jest w stanie wytłumaczyć spraw związanych z masowym e-mailowaniem! Masz problem z samym sobą koleś!

W twoim niku po za ass brakuje jeszcze "hole"

[censored] sie ass Cool
 
Dytryk_z_Bern
Ostrzegam przed łamaniem regulaminu Angry Przestrzegajmy netykiety Wink Poza tym PEACE Pfft
Digital Youth Trained for Rational Yelling and Killing
 
http://www.rzasnia.net
as
Dytryk_z_Bern napisał/a:Poza tym PEACE Pfft


OK...Dytryku_z_Bern. Swoją drogą myślę, że pisząc o netykiecie miałeś też na uwadze kaleczenie nazwy mojego nicka, który brzami - as a nie ass. Swego czasu (zaraz po pierwszym wejściu na stronę supportu) zastanawiałem się nad tym jakiego użyć nicka w procesie rejestracyjnym. Doszłem do wniosku, że dwuliterowy nick będzie czymś dobrym, bo łatwym do zapamiętania nawet dla półmłotków. Jakiż ja byłem wtedy naiwny...
as
 
adamuk
as napisał/a:
...porzucenie w pierony jasne zabawy w PHP-owca Fusionowca...Smile.


jednak chyba Ty as powinienes zastosowac sie do swoich rad Smile
 
www.pforcea.prv.pl
SebaZ
hehe -as uczysz się GrinGrin
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
crasch
as napisał/a:
Dytryk_z_Bern napisał/a:
Poza tym PEACE Pfft


OK...Dytryku_z_Bern. Swoją drogą myślę, że pisząc o netykiecie miałeś też na uwadze kaleczenie nazwy mojego nicka, który brzami - as a nie ass...


no chyba nie miał tego na myśli Pfft.

wydaje mi sie że na myśli miał to (bynajmniej ja bym miał Smile)

Wyzyk napisał:
[censored] sie ass


pozdro Grin
..i to by było na tyle.
28 listopada 2006
 
Wyzyk
"Doszłem do wniosku" no nie mogę!! Mówi się DOSZEDŁEM człowieku. A jeśli chodzi o twojego nicka to dodatkowe "s" jest jak najbardziej na miejscu!!
Edytowane przez Wyzyk dnia 21.07.2005 14:38:35
 
as
Tak jak już wcześniej napomknąłem - Demigavel...
as
 
adamuk
no as juz myslalem ze sie nie odezwiesz w tym temacie Wink a tak na marginesie twoj avatarek bardzo pasuje do twojego podejscia do sprawy...Grin
 
www.pforcea.prv.pl
Wyzyk
Grin
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl