ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 7

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion v5.00-v6.01 Support » Błędy i korekty
 Drukuj temat
Wob Team - błędy
duchjacek
Znalazłem dwa błędy w tej wtyczce.

1. W tłumaczeniu grupy użytkowników (zobacz - http://www.geomet...php?page=2)
2. Nie wyświetla moderatorów (zobacz - http://www.geomet...php?page=3)
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 18.04.2024 21:06:53
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Grzes
Sprawdzę to jeszcze dzisiaj.


Aktualizacja:
Tak okazało się, że teksty dot. grup użytkowników zostały przez twórce umieszczone w kodzie a nie w plikach językowych.

Jeśli chodzi o moderatorów to nie potrafię wytłumaczyć skąd się to wzięło. W PA tej wtyczki edytowałem osobę, dałem opis i jeśli ta znajduje się w śród moderatorów to jest wyświetlana.
Oto przykład: http://home.grzes...php?page=3
Dla uściślenia, mówimy o WobTeam tym świeżo dodanym do laboratorium? Wolę się spytać niż błądzić Wink
Edytowane przez Grzes dnia 10.10.2007 19:09:31
Często najmądrzejszą odpowiedzią jest milczenie krzywy.gif
 
duchjacek
Grzes napisał/a:
Dla uściślenia, mówimy o WobTeam tym świeżo dodanym do laboratorium? Wolę się spytać niż błądzić Wink


Tak.




PS. Link http://home.grzes...php?page=3 nie działa.
 
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Dawno bawiłem się tą wtyczką zanim ją opublikowano po testach?
Sytuacja z nią przedstawia się w ten sposób, że owszem moderator jest na liście, jeśli nie jest on jednocześnie administratorem, ani superadministratorem.
Nawet, jeśli się go doda z PA w takiej sytuacji i przypisze mu prawa admina znika z listy moderatorów.
Zresztą w kodzie jest widoczny warunek moderatora:
." WHERE (".$res.") AND user_level !='102' AND user_level !='103'");

 
wlodekp.europa.pl
duchjacek
Grzes napisał/a:
Jeśli chodzi o moderatorów to nie potrafię wytłumaczyć skąd się to wzięło. W PA tej wtyczki edytowałem osobę, dałem opis i jeśli ta znajduje się w śród moderatorów to jest wyświetlana.

Tak, tylko że te osoby (Moderatorzy) muszą być jednocześnie Super Administratorami. Dodaj sobie innych moderatorów, nie będących Super Administratorami, to zobaczysz że Ci nie zadziała.


wlodekp napisał/a:
Dawno bawiłem się tą wtyczką zanim ją opublikowano po testach?
Sytuacja z nią przedstawia się w ten sposób, że owszem moderator jest na liście, jeśli nie jest on jednocześnie administratorem, ani superadministratorem.
Nawet, jeśli się go doda z PA w takiej sytuacji i przypisze mu prawa admina znika z listy moderatorów.
Zresztą w kodzie jest widoczny warunek moderatora:
." WHERE (".$res.") AND user_level !='102' AND user_level !='103'");

To wiem.

Wlodekp u mnie nie widać żadnego Moderatora (zobacz - http://www.geomet...php?page=3)
Edytowane przez duchjacek dnia 11.10.2007 15:59:43
 
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
To, jeśli to wiesz, to procedura zobaczenia moderatora jest następująca:
w PA wtyczki wobteam... przy moderatorze a będzie tylko widoczny jeśli nie jest ani adminem ani superadminem dajesz ołówek edycja robisz wpisy i dopiero jest on widoczny w panelu teamu.
Jeśli nadasz mu po tym prawa administratora jak pisałem zniknie i lista może być wtedy pusta.
Grześ też pisał, że najpierw trzeba go zdefiniować, żeby zobaczyć, a zobaczyć zarówno w panelu jak i PA nie admin nie superadmin tylko czysty moderator.
A w tej chwili sprawdzam to na wtyczce z laba, bo do tej pory jechałem na swoim oryginale spolszczonym.
I nie mam co oglądać, bo jak dam uprawnienia admina to będę miał u siebie to samo to nic nowego nadzwyczajnego i nie odzwierciedla żadnego błędu wtyczki .
Ona po prostu tak działa "TEN TYP TAK MA".
 
wlodekp.europa.pl
duchjacek
wlodekp napisał/a:
To, jeśli to wiesz, to procedura zobaczenia moderatora jest następująca:
w PA wtyczki wobteam... przy moderatorze a będzie tylko widoczny jeśli nie jest ani adminem ani superadminem dajesz ołówek edycja robisz wpisy i dopiero jest on widoczny w panelu teamu.


Zrobiłem tak jak piszesz, i nie działa.
A co do tego że moderator nie może być super adminem to nie masz racji, zobacz u Grzesia - http://home.grzes...php?page=3
 
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Widzę u Grzesia zaraz sprawdzę dokładnie u siebie na wtyczce z laba a racja jest kwestią względną, bo zdjąć warunek no tylko level 102 mogę w każdej chwili i pokazać jak będą chciał być może ta z laba jest zmodyfikowana.
Jak zwykle do niczego mi to nie potrzebne zobaczę tylko z samej swojej ciekawości nie bęę używał bo nie mam rejestracji i dostępu dla obcych moi userzy są tylko definiowani przeze mnie.
A co do błędu nie sądze by tkwił we wtyczce i z racji nie używania nawet dokładnie nie oglądam kodu u mnie chodzi.
Dopisane w edycji
Mod zniknął z laba i rzeczywiście masz rację chodzi ale z oryginalnym plikiem index.php;


PW od moderatora:
  1. Odświeżenie Tematu - Pieka 11.10 - 18:12
wlodekp dodał/a następującą plik:
index_1_2.zip [2.11kB / 429 Pobrane]

Edytowane przez wlodekp dnia 11.10.2007 18:08:12
 
wlodekp.europa.pl
duchjacek
Jeszcze jedna rzecz nie działa, mianowicie w podpisie (podczas edycji) nie działają przyciski
images23.fotosik.pl/100/ef76a07d516b5b1f.gif

Edytowane przez duchjacek dnia 11.10.2007 21:27:12
 
Grzes
Co do tych buttonków to działają na bank. Nadpisz plik includes/jscript.js oryginalnym. Nad resztą problemów pracuję. Jutro weekend to będę miał więcej czasu.
Często najmądrzejszą odpowiedzią jest milczenie krzywy.gif
 
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
@Grzesiu butonki działają, ale wyświetla się ich tekst.
Zobacz:
wlodekp.europa.pl
dałem dostęp ogólny lewa nawigacja Team.
 
wlodekp.europa.pl
Grzes
I pomyśleć że ta wtyczka przeszła testy........
Często najmądrzejszą odpowiedzią jest milczenie krzywy.gif
 
Archi
Niewiem co chlopaki "zrobili" z ta wtyczka w labie przed dodaniem, ale mysle ze wszystko co dobre. Kiedy pierwszy ja sposzczylem dzialala w calosci. Sprawdzalem ja z 10 razy i wszystko bylo ok! A co do przyciskow tez musza dzialac, no chyba ze nabrudziles w kodzie wtyczki, co jest bardzo mozliwe.

Pozdrawiam
5644.gif
9014.gif
 
http://archi.rtu.pl
Heweliusz
Sorrki, ale nie mogę sprawdzić wtyczek na wszystkich wersiach php.
Od początku miała problem z wyświetlaniem moderatorów, próbowałem to poprawić, a kiedy wysyłałem ją na serwer, wszystko było w pożądku.
Edytowane przez Heweliusz dnia 13.10.2007 10:04:41
 
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Nie wnikam w szczegóły sprawdzania itd... bez komentarza.
Wstawiam u siebie do ściągnięcia-download i zobaczenia-lewa nawigacja Team.
wlodekp.europa.pl
 
wlodekp.europa.pl
Grzes
Jeden szczegół - na liście moderatorów pokazuje tylko osoby z statusem admina zamiast tylko użytkowników. Spróbujcie dodać użytkownika jako moderatora - wtyczka go zignowurje - to też jest poprawione. Poprawiona wersja jak nie dzisiaj to jutro pojawi się w labie.
Często najmądrzejszą odpowiedzią jest milczenie krzywy.gif
 
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
@Grzesiu to pooglądaj Team u mnie i popatrz dla Ciebie sam moderator i admino-moderator i superadmin jak napisano bez zdjętego warunku 103 i choć jest moderatorem brak na liście w opisie mojego downloads jest to nadmienione.
 
wlodekp.europa.pl
Grzes
wlodekp napisał/a:
@Grzesiu to pooglądaj Team u mnie i popatrz dla Ciebie sam moderator i admino-moderator i superadmin jak napisano bez zdjętego warunku 103 i choć jest moderatorem brak na liście w opisie mojego downloads jest to nadmienione.


Nie rozumiem Wink Możesz spróbować przełożyć to z polskiego na nasze? Ze mną jak z dzieckiem Grin

Zobaczcie paczusie w załączniku. Jet to to co na mojej stronie testowej teraz leży.
Grzes dodał/a następującą plik:
inf-wob_team[6-01-11]-1-1.zip [92.67kB / 416 Pobrane]

Często najmądrzejszą odpowiedzią jest milczenie krzywy.gif
 
duchjacek
wlodekp napisał/a:
Wstawiam u siebie do ściągnięcia-download i zobaczenia-lewa nawigacja Team.
wlodekp.europa.pl


Nawet po wpisaniu hasła z krzyżówki nie da się nic pobrać.
 
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
To bardzo dziwne, bo ja pobieram normalnie, co do hasła to jest ono w tej chwili oczywiście inne niż na starcie strony i po wpisaniu prawidłowego jest napis linku pobierz.
Zresztą, po co Ci moja wersja, jeśli masz wyżej załącznik @Grzesia.
Reasumując sprawdziłem dokładnie, bo jestem w testach download do systemu GOLD i myślałem, że może coś z niego tu zaistniało.
Ale tamten download to wlodekp.europa.pl/10 z refreszem jeszcze ,ale za chwilę przejdzie w ajax bez odświeżana z przeładowaniem.
By resetował pulę punktów po ściągnięciu teraz robi refresz.
A system GOLD posiada już obecnie punkty za:
forum wszystko
shoutbox
submit:
link
news
artykuł
zdjęcie
plik
i komentarze z akceptacją @slawekneo
Chodzi już nie tylko u mnie, ale także u naszego kolegi.
za chwilę typer +- punkty od trafności
A wracając do tematu pobrań 2 to moje teraz sprawdzane bo było 0.
Jeśli mocno nie w temacie proszę usunąć.
 
wlodekp.europa.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl