ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 11

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion v5.00-v6.01 Support » Błędy i korekty
 Drukuj temat
Nie moge dodać zdjęcia
ram07
Podłączę się pod ten wątek bo mam trochę podobny problem.
Niedawno zainstalowałem Fusion v6.01.11. Problem jest z galerią zdjęć - nie da się wstawić zdjęć. Album się tworzy, ale miniaturki (albumu) nie da się dodać. Następnie podobnie jest przy dodawainu zdjęć do albumu - dodaję ale się nie pojawia. Żadnych komunikatów o błędach. W katalogu images/photoalbum powstają podkatalogi album_1,... (bo robiłem wiele prób ) zawierające jedynie pusty plik index.php, których następnie nie mogę usunąć przez klienta ftp (Windows Commander), ani zmienić ich atrybutów. Co do serwera:
http://www.wcss.w...
biblioteki GD w porządku (wynika z phpinfo), safe_mode jest off. Adres strony:
http://www.sp3.wr...

Sprawa rozwiązana po wymianie maili z administratorem serwera. Problem wynikł z konfiguracji php.ini.
Edytowane przez ram07 dnia 16.10.2007 19:35:09
 
www.sp3.wroc.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 25.04.2024 03:35:16
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Suchoj
Witam, przepraszam za odświeżanie tematu, ale właśnie miałem problem opisany w tym temacie. Zrobiłem wg. Waszych rad i mam i miniaturki i zdjęcia...

Problem pojawił się inny: miniaturki są niebieskie...

Na mojej stronie www.suc[cenzura].pl jest jedna galeria - i zarówno miniaturka galerii jak i zdjęcia jest niebieska.

EDIT. Adres strony taki jak mój nick. Smile
Edytowane przez Suchoj dnia 17.01.2008 00:47:18
 
www.suchoj.pl
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Przeskoczyłem cenzurę i pooglądałem ten niebieski efekt nawet fajnie wygląda.
Przeniesienie to przerzucenie po ftp istniejących rozumię, że efekt dotyczy nowo tworzonych i pytanie nie w temacie dlaczego stara wersja kiedy fakt przenosin jest doskonałą okazją do zrobienia aktualizacji do najnowszej.
Za miniaturki odpowiada bibjoteka php o nazwie GD w pa jest gd1 i gd2 może zamiana ich pomoże?
Czy to jest standardowa galeria i dodawano tylko z pa bez użycia dodatkowych rzeczy typu mass-upload, watermark itd?
 
wlodekp.europa.pl
Suchoj
Dzięki wlodekp.

Rzeczywiście było to GD1. Gdzieś wcześniej musiałem to zmienić i nie zarejestrowałem tego. Dziękuję za zwrócenie mi na to uwagi. Zdjęcie dodawane były tylko przez PA.

Jeżeli chodzi o wersję, którą ja posiadam, to właśnie jest od wczoraj 6.01.13... Bo chyba to jest najnowsza wersja? Sam update mi trochę namieszał, bo chyba coś źle zrobiłem, co widać na samym dole strony.
 
www.suchoj.pl
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
W nocy wydawało mi się że widzę 6.0.307.
Natomiast teraz nie wydaje mi się, ale tak jest:
CRASH: PHP cpu time limit exceeded at main() in /maincore.php line 37
 
wlodekp.europa.pl
Suchoj
Włodek, przepraszam za zamieszanie. Ponieważ po update wyskoczyło mi sporo błędów to wychodząc do pracy wrzuciłem sobie czystą 6.01.13. Teraz mam chwilkę w pracy i sprawdziłem, galeria znów nie działa - ale jak stworzyłem katalog tmp z CHMOD 755 wszystko działa jak należy. (Serwer na home.pl - może komuś się przyda, że to rozwiązuje problem)

Co do samego skalowania, tak jak już wcześniej pisałem pomogła zmiana na GD2 i kolorki są prawidłowe.

Jeszcze raz dziękuję za pomoc, pozdrawiam i życzę miłego dnia.
 
www.suchoj.pl
krz_ost
W php info mam taki oto wpis:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy



Piszę w tym temacie gdyż problem jest dokładnie taki jak tutaj opisywany: brak zdjęć.
Edytowane przez bartek124 dnia 01.05.2008 13:21:24
 
bartek124
PHPInfo zablokowane. Pewnie też nie masz jakichś bibliotek na servie i zdjęcia się nie dodają.
userbar_bartek124_net.png mw.gif Nie pomagam na komunikatorach oraz PW!
 
www.bartek124.net
krz_ost
bartek124 napisał/a:
PHPInfo zablokowane. Pewnie też nie masz jakichś bibliotek na servie i zdjęcia się nie dodają.


No pewnie tak, ale jakiś sposób rozwiązania?
 
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Poczytaj:
http://www.php-fu...post_93720
 
wlodekp.europa.pl
krz_ost
Kolejny problem: podczas rejestracji użytkownika (jak ma być wysłany formularz otrzymuję komunikat:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Oczywiście dzięki serdeczne za pomoc.


Błędy w [ code]//bartek124
Edytowane przez bartek124 dnia 05.05.2008 07:05:00
 
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
W tym przypadku poszukaj mojej modyfikacji smtp gmail i przejdź na nią przy emailach działa błyskawicznie i bezproblemowo.
 
wlodekp.europa.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl