ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion v5.00-v6.01 Support » Modyfikacje skryptów
 Drukuj temat
PHP Free Chat w PHP-Fusion
Lukiqq
Nad cenzurą to nie myślałem Smile Zapewne da się coś z tym zrobić, chociaż to wymaga sporo pracy. BTW jeśli czat jest tylko dla użytkowników to raczej problem weliminowany, w momencie gdy ktoś używa wulgaryzmów, najpierw dostaje ostrzeżenie od admina a następnie bana Smile
strzelec.png
itvortal.avx.pl - A taka sobie moja strona :]
Pomoc na GG wyłącznie dla nieco wtajemniczonych, podstawowe HowTo znajduje się na forum.
 
itvortal.avx.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 24.04.2024 07:15:53
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
prybka4
WIesz bo można by podłączyć tą cenzure co jest w php-fusion
 
LAbUdZiN
Mi po zamianie navigation_panel zmienia się menu z tego co miałem z PA>ZS>menu strony.... na menu dział pod działem w jednym ciągu ;/
a Czat się wcale nie uruchamia... Jest cały czas ten komunikat o "Wczytywanie czata..... "
na http://itvortal.eu/ wczytał mi się normalnie .
Poza tym reszta jest ok
 
www.takgramy.pl
szymon
Lukiqq napisał/a:
Hmm, dziwne, u mnie praktycznie wszystko działa, jest jedna rzecz, która mnie irytuje, ale ona nie zalicza sie do bugów. Co do przetrzymywania wiadomości...jak już mówiłem, każdemu nie dogodzisz, jeśli decydujecie się na tą modyfikację, zainteresujcie się chociaż trochę jej źródłem, czyli PHP Free Chat. W Pliku chat.php są parametry, np ten: $params["max_msg"] = 0; określa ile ostatnich wiadomości ma być widocznych po wejściu na chata.




Jest świeżo po instalacji. działa, wszystko ustawione, ale zmieniłem z 0 na 50 i nic;/
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy



Kody w code prosze/Pieka
Przepraszam, zapomniałem:) Postaram sie nie popełniać tego błędu
Lukiqq - dzięki, być może nie zwróciłem na to uwagi
Edytowane przez szymon dnia 17.06.2007 22:57:28
 
www.zloteskrzydlo.pl
Lukiqq
Pisałem już wcześniej, po każdej zmianie musisz przeładować konfigurację komendą /rehash wpisaną na chacie!
strzelec.png
itvortal.avx.pl - A taka sobie moja strona :]
Pomoc na GG wyłącznie dla nieco wtajemniczonych, podstawowe HowTo znajduje się na forum.
 
itvortal.avx.pl
zezol
Tak dla Waszej wiadomości: mi ta rada @Luki'ego z pierwszego posta nie pomogła, to samo - wyskakuje okienko Javascriptu. Nie wiem czy to to, ale @Luki mi pisał, że LUS jest obciążony i moja strona Mu się ładuje tak 45s, może do 1minuty Shock Pfft Wątpie, że jest obciążony, to przecież nowy hostin... no chyba, że fusionowcy-bezmózgowcy go już opanowali PfftGrin

PS. Jak chcecie możecie sprawdzić ile się Wam ładuje moja stronka - adres w profilu.

Cale 5s i przestan poruszac tematy, ktore nie dotycza omawianych zagadnien. Masz od tego dzial Off Topic./Pieka
Edytowane przez Pieka dnia 19.06.2007 12:12:41
 
konfiteor
robiłem tak jak w opisie na początku, i jak wpisuje nazwa strony.pl/chat.php
to nonstop czat sie wczytuje "Wczytywanie chata...
Momencik..." i nieodpala sie czat, co zle zrobiłem???
 
http://konefal.net
marcinm88
ja mam to samo co konfiteor, tez ciągle wczytywanie chata.....Momencik ( konto na yoyo.pl)
Sad
 
Pieka
marcinm88 napisał/a:
ja mam to samo co konfiteor, tez ciągle wczytywanie chata.....Momencik ( konto na yoyo.pl)
Sad

Wyglada na Twoja wine, bo na YoYo dziala prawidlowo: http://www.pieka....l/chat.php
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Nie bardzo interesujeje mnie jako mod.
Mam testowe na lua i zauważam co następuje bład opisywany przez poprzedników występuje bez zalogowania do fusion, po zalogowaniu ładowanie 5s i wali błędem biblioteki xml.
Niemożliwe jest jej sprawdzenie ponieważ lua ma zablokowane php.info
natomiast na yoyo ta biblioteka jest jak naibardziej obecna nie piszę o swoich serwerach bo tu to jam mam wszystko, a jak nie to dogrywam online i CZAT CHODZI.
 
wlodekp.europa.pl
Lukas25
witam,

Jest juz cos wiadomo w sprawie komunikatu o "Wczytywanie czata..... " Grin

Bo mam to samo ( Serwer platny )

pozdrawiam

Lukas
 
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
php.info z Twojej strony czy ma:
to jest moje
a że płatny wcale nie świadczy że ma
xmlXML Support active
XML Namespace Support active
libxml2 Version 2.6.23


xmlreader
XMLReader enabled


xmlrpc
core library version xmlrpc-epi v. 0.51
php extension version 0.51
author Dan Libby
homepage http://xmlrpc-epi...eforge.net
open sourced by Epinions.com
xmlwriter
XMLWriter enabled


xsl
XSL enabled
libxslt Version 1.1.15
libxslt compiled against libxml Version 2.6.23
EXSLT enabled
libexslt Version 1.1.15

masz tego bolda jesli nie to zapomnij o działaniu
Edytowane przez wlodekp dnia 03.07.2007 15:15:07
 
wlodekp.europa.pl
szpuk
Pomozecie mi zmienic ten plik tak aby czat sie uruchamial? Nie musi pokazywac ilosci osob na czacie tylko tyle zeby dzialal
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy
 
www.liroy.com.pl
Lukiqq
No to w czym jest problem? Zeby go wlaczyc musisz dodac tylko link w menu nawigacji, prowadzacy do chat.php. Nie musisz modyfikowac tego menu... Druga sprawa to, ze ewentualnie nie dziala, jesli tak jest to w jaki sposob sie to objawia?
strzelec.png
itvortal.avx.pl - A taka sobie moja strona :]
Pomoc na GG wyłącznie dla nieco wtajemniczonych, podstawowe HowTo znajduje się na forum.
 
itvortal.avx.pl
Lukiqq
No to lepiej by bylo gdybys wkleil tu swoj chat.php a nie nawigacje Smile
strzelec.png
itvortal.avx.pl - A taka sobie moja strona :]
Pomoc na GG wyłącznie dla nieco wtajemniczonych, podstawowe HowTo znajduje się na forum.
 
itvortal.avx.pl
szpuk
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy
 
www.liroy.com.pl
zezol
Włodku, mam prośbę. Czy mógłbyś dokładnie napisać, która biblioteka xml dokładnie jest potrzebna do działania chatu? Nie oczekuję cudów, ale zobaczymy... Wink
Bo jeśli chodzi o administratora hostingu LUA, to:
Obsługa XML (w tym xmlreader i xmlwriter) jest dostępna, a więc proszę o podanie dokładnej nazwy biblioteki oraz jej wersję którą chcecie aby została zainstalowana.

 
Pieka
zezol napisał/a:
Włodku, mam prośbę. Czy mógłbyś dokładnie napisać, która biblioteka xml dokładnie jest potrzebna do działania chatu? Nie oczekuję cudów, ale zobaczymy... Wink
Bo jeśli chodzi o administratora hostingu LUA, to:
Obsługa XML (w tym xmlreader i xmlwriter) jest dostępna, a więc proszę o podanie dokładnej nazwy biblioteki oraz jej wersję którą chcecie aby została zainstalowana.

Przeciez podal Ci wyraznie, cytuje:
wlodekp napisał/a:
php.info z Twojej strony czy ma:
to jest moje
a że płatny wcale nie świadczy że ma
xmlXML Support active
XML Namespace Support active
libxml2 Version 2.6.23


xmlreader
XMLReader enabled


xmlrpc
core library version xmlrpc-epi v. 0.51
php extension version 0.51
author Dan Libby
homepage http://xmlrpc-epi...eforge.net
open sourced by Epinions.com
xmlwriter
XMLWriter enabled


xsl
XSL enabled
libxslt Version 1.1.15
libxslt compiled against libxml Version 2.6.23
EXSLT enabled
libexslt Version 1.1.15

masz tego bolda jesli nie to zapomnij o działaniu

Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
zezol
Pieka, wlodku - jednak chodziło o inną bibliotekę xml. Admin LUA, pisał mi, że te rozszerzenia są obsługiwane przez lua.pl, więc zapewne chodziło o coś innego.
Nie wiem, czy to może pomóc, ale mogę poprosić admina LUA o kopię/zacytowanie odpowiednich linijek z php.info...
 
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Nie wiem jak chodzi teraz lua i jakie ma biblioteki nie wchodzę nawet na swoją testową stronę jakiś bład hasła jak pisałem post takie komunikaty wyrzucał teraz nie wiem a nowego konta nie zakładam proponuje jeśli wyrzuci pokazać je adminowi na lua widać że chce dalej pomagać.
Ja kończę z tym tematem to jest w gesti autora-raz ze nie używam a po drugie uwazam ze zdecydowanie lepszy jest flasch chat.
Tyle nie wchodzę w to więcej.
DOPISANE W EDYCJI
k woli wyjaśnienia wspomnę, że lua zmieniło serwery co za tym idzie stoi nowy system z przeniesieniem baz więc wcześniejsze błędy mogą nie dotyczyć tego tematu bibliotek php.
Takie informacje dostawałem z automatu e-mail lua.
DOPISANE W OSTATNIEJ EDYCJI
rano sprawdzałem z domu nie chodziło
teraz sprawdzam z pracy chodzi
wlodekpol.lua.pl
wszędzie sprawdzam winxppro i wszytstko najnowsze
pytanie jakie się narzuca czy w między czasie coś zmieniono na serwerze lua, czy na kompie w domu brak xml-uzupełnienia windows.
SPRAWDZAM W OBU PRZYPADKACH NA IE7
proszę o testy z zewnątrz hasło i login podane na stronie może dojdziemy do czegoś konkretnego. stawiam na zmiany na lua-moge sie mylic.
Edytowane przez wlodekp dnia 12.07.2007 13:35:46
 
wlodekp.europa.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl