ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 11

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion v5.00-v6.01 Support » Instalacja
 Drukuj temat
Przenoszenie strony na inny serwer
Pieka
DJKRSS napisał/a:
W której linijce to dodać?

W podanym temacie wszystko pisze.
Jesli nie bedzie pozadanych efektow w wersji:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

To wstaw:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Nie pamietam juz jak to bylo na Netarterii, ale zawsze mozesz zapytac admina, bo z tego co wiem, to jest dostepny prawie 24h.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 19.04.2024 06:34:56
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
DJKRSS
Dobra, jutro pomęcze admina, bo teraz na sylvku jest ;]

btw: na innym hoscie powinno być ok, bez żadnego kombinowania?
 
Pieka
Dostales praktycznie gotowce i zamiast samemu sprawdzic wolisz meczyc admina?
Powodzenia w dalszym tworzeniu stron....
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
DJKRSS
Dobra, jutro po próbuje SAM i napisze na czym stanąłem...
Bycie użytkownikiem forum zoobowiązuje, więc jutro zagłębie się w tą lekturę.. http://www.php-fu...rowstart=0

Teraz was zaskocze Smile Poradziłem sobie sam, bez męczenia admina NetArterii Grin Po prostu zrobiłem reinstall i zmieniłem kodowanie przy wgrywaniu bazy na latin ;]
Edytowane przez DJKRSS dnia 01.01.2008 11:18:50
 
merc39
A dlaczego nie chce mi chodzić edytor graficzny tinymce po przeniesieniu? Czy ktoś się już z czymś takim spotkał ??
 
Pieka
merc39 napisał/a:
A dlaczego nie chce mi chodzić edytor graficzny tinymce po przeniesieniu? Czy ktoś się już z czymś takim spotkał ??

Przeczytaj temat przyklejony dotyczacy TinyMCE i znajdujacy sie w dziale "Błędy i Korekty".
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
wader90
Witam.
Do tej pory ze wszystkimi kłopotami sobie jakoś radziłem (a było ich mnóstwo) ale teraz sam nie dam rady :/...
Postanowiłem przenieść swoją stronę z serwera freebox.pl na cba.pl. W tym celu wykonałem następujące czynności:
1)skopiowałem wszystkie pliki php fusion z starego na nowy serwer
2)wyeksportowałem bazę w PMA na freebox'sie
3)zaimportowałem starą bazę na cba
-oczywiście wystąpiły błędy, a mianowicie w pliku sql był kod reklam z freebox (wywaliło mi to w PMA), więc polegając na mojej intuicji postanowiłem to usunąć ręcznie w notatniku.
-zaimportowałem ponownie, tym razem z powodzeniem
4)odpaliłem stronę i...zobaczyłem, że jest tak jakby "podwójna". Także niektóre linki są do starej strony na freebox oraz na cba nie widać podstron

"podwójna" strona na nowym serwerze - http://www.blackb...dom.cba.pl
oryginał - http://blackballr...freebox.pl

Skopiowałem WSZYSTKIE pliki php fusion oraz kodowanie znaków w starej i nowej bazie jest takie samo. Chciałem jeszcze zauważyć, że ta 2 strona wychodzi w shoutboxie, ale nie wiem czy to ma jakiś związek. Całkowicie nie wiem co jest grane.
Proszę o jakieś propozycje jak rozwiązać ten problem...
Edytowane przez wader90 dnia 09.02.2008 16:27:23
 
bartek124
To nie wina freebox ani bazy. To wina CBA. Poczytaj forum cba, sam tam chyba pisałem w tej sprawie, jednak żadnego odzewu. Najprawdopodobniej to ta reklama na górze coś robi, jednak my możemy jedynie gdybać.
userbar_bartek124_net.png mw.gif Nie pomagam na komunikatorach oraz PW!
 
www.bartek124.net
wader90
A mi się wydaje, że to chyba ja coś zwaliłem. Gdy wyłączam shoutbox ta 2 strona znika i strona główna wygląda normalnie. Pozostaje jeszcze tylko kwestia podstron. Dlaczego ich nie widać? Nie mogę również dodać nowych...To rzeczywiście jest wina CBA, czy może jest jeszcze inna możliwość?
 
Pieka
wader90 napisał/a:
A mi się wydaje, że to chyba ja coś zwaliłem. Gdy wyłączam shoutbox ta 2 strona znika i strona główna wygląda normalnie. Pozostaje jeszcze tylko kwestia podstron. Dlaczego ich nie widać? Nie mogę również dodać nowych...To rzeczywiście jest wina CBA, czy może jest jeszcze inna możliwość?

Mam dwie testowe strony na cba.pl i zadnych problemow, wiec stawiam jednak na Twoja wine.
Nadpisz jeszcze raz pliki przyjamniej shoutboxa i zaimportuj baze.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
konfiteor
Witam, nie chce zakładać nowych tematów, lecz mam taki problem problem.
Gdy chce sobie wgrac baze danych którą wcześniej z bacupowalem w panelu na sronie na yoyo.pl to wyskakuje mi taki błąd: http://www.fotosi...9a061.html

Co zle robię?
Edytowane przez Pieka dnia 10.06.2008 21:22:40
 
http://konefal.net
pawelx1988
Witam, chciałem zapytać jakie CHMODY należy ustawić, po przeniesieniu danych na serwer? Czy one już same się zapisały tak jak mają być na poprzednim serwerze.
 
www.djraven.pl
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Wszyskie chmody należy ustawić ponownie, jak przy nowej instalce fusionona.
Kopiowanie plików i katalog ustawia je na katalog 755 plik 644, tak więć katalogi, gdzie coś będzie dodawane, zmiana na 777, pliki bez zainstalowanych doatkowych modów np typu rss z cache nie wymagają takich zmian.
 
wlodekp.europa.pl
pawelx1988
Czy mogę gdzieś znaleźć, które główne katalogi fusion'a ustawić im CHMODY ?
 
www.djraven.pl
Grzes
Z lewej strony (tu na supporcie) w nawigacji są instrukcje instalacji a także w readme zawartym w paczce z fusionem.
Często najmądrzejszą odpowiedzią jest milczenie krzywy.gif
 
arekk18
Witam
Chcialem przeniesc moja strone na nowy hosting. Elegancko przenioslem pliki, zrobilem sobie kopie bazy danych z phpmyadmin, wrzucilem wszystkie pliczki na nowy hosting wrzucilem baze danych, zmienilem dostep w pliku config.php i takie o to cos zobaczylem
http://91.121.151...1/news.php
Probowalem wszystkiego instalowac nowego fusiona nalozyc bazy danych no wszystko ciagle to samo nawet usowalem themy nic nie pomoglo.
Prosze o pomoc bo nie dlugo mi sie konczy okres wynajmu w tamtej firmie i nie bede mogl juz pobrac na nowo bazy
Dodam ze na starym hostingu wszystko jest w porzadku
 
Pieka
To nie jest kwestia bazy, tylko plikow, a scislej ustawien interpretatora PHP na nowym serwerze. Z tego co zauwazylem, bartek124 podal Ci podstawowe rozwiazanie tego problemu.
Zmien na poczatku pliku theme.php uzywanej skorki:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Na:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Upewnij sie, ze plik zostal poprawnie zapisany i umieszczony na serwerze, a nastepnie odswiez strone.
Edytowane przez Pieka dnia 10.06.2008 21:21:45
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
arekk18
Strona ożyła. Dziekuje bardzo za pomoc. Nie ma polskich liter ale to poszukam po forum moze cos znajde.

//////

Wiem ze mi pisales ale ja poprawialem w swoim stylu zamiast domyslnym a przenoszac na nowy hosting nie bylem zalogowany ;D dlatego mi nie przyjmowalo Pfft
Swoja droga czemu na tamtym starym hostingu dziala dobrze ?
Edytowane przez Pieka dnia 11.06.2008 00:56:41
 
bartek124
Przecież w dwóch tematach Ci o tym pisałem... (Sorry za off-top).
userbar_bartek124_net.png mw.gif Nie pomagam na komunikatorach oraz PW!
 
www.bartek124.net
jubathc
Witam
Mi przenoszenie wyszło OK, kodowanie jest takie same po paru próbach lecz mam inny problem a mianowicie: gdy wchodzę w PA a następnie chce wybrać stamtąd PHP Info wyświetla mi się biała strona i taki błąd:


Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


na starej stronie wszystko działa bez zarzutu dopiero po przeniesieniu to sie dzieje.

stara strona:www.trash.bo.pl nowa: www.trashpl.ugu.p...

Czy ktoś może znałby przyczynę tego błędu?
Edytowane przez Pieka dnia 17.06.2008 12:10:31
 
www.trash.com.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl