ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 5

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Zmiana wielkości podpisu / rozmiaru obrazka na forum i oddzielenie go linią
mr_jaro
Po pierwsze chciałbym przywitać wszystkich forumowiczów gdyż jest to mój pierwszy post na tym forum (do tej pory jakoś znajdowałem rozwiązania moich problemów);).

Otóż chciałbym ograniczyć wielkość obrazków jakie mogą wstawiać użytkownicy w podpisie. W kodzie źródłowym już wygenerowanej strony podpis ukazuje ten kod:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Jak widać w tym kodzie jest określona maksymalna wielkość obrazka. Moje pytanie brzmi w którym pliku znajdę tą definicje maksymalnych wielkości aby dopasować do własnego forum?

Jeszcze jedną rzecz chciałbym tam dodać, tzn chciałbym oddzielić tekst postu od podpisu jakąś kreską ale z tym nie powinno być kłopotu jeżeli ktoś mi pomoże znaleźć linie w kodzie odpowiadające za generowanie podpisu.

W kodzie PHP-Fusiona grzebie się od niedawna, bo do tej pory mi wystarczało to co było standardowo, stąd moje być może głupie pytania. Aha no i powiem jeszcze, że szukałem w pilikach od forum ale nic nie znalazłem :/

PS. Przepraszam, że nie ujawniam adresu strony ale strona jest jeszcze nie otwarta, a osoba dla której ją robię chce pokazać stronę innym dopiero w dniu pewnego wydarzenia.

Połączony z 22 sierpień 2011 13:02:
Przepraszam Za post pod postem ale widzę, że edytować poprzedniego posta nie mogę.

Po kilku godzinach udało mi się znaleźć tą linijki w pliku viewthread.php Dołożyłem do niej to co potrzebny aby podpis był oddzielony od posta. Niestety o ograniczeniu wielkości obrazka mogę sobie chyba tylko pomarzyć. Chyba, że ktoś zna jakiś sposób na to.

Oto kod z pliku viewthread.php odpowiadający za dodawanie podpisu pod postem:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy



PW od moderatora:
  1. Przeniesienie tematu - khaman 22.08.2011 11:30
  2. Zmiana nazwy tematu - khaman 22.08.2011 11:30

Edytowane przez khaman dnia 22.08.2011 15:24:50
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 24.04.2024 20:33:30
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Fasonsql
Witam,
Jeżeli chcesz zmienić wielkość podpisu(sygnatury) musisz edytować plik user_sig_include.php
To jest w moim przypadku (PHP Fusion v7.00.07):
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy PHP

Edytuj linie:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Tam gdzie masz wartość "300px" zmień na tyle ile ci trzeba. Powinno zadziałać.
Jeżeli masz inną wersje PHP-Fusion to szukaj pliku user_sig_include.php, który znajduje się w katalogu include.
I działaj, gdybyś miał w profilu podaną wersje swojego PHP Fusion to od razu dałbym ci gotowca z plikiem user_sig_include.php.
Pozdrawiam
Edytowane przez Fasonsql dnia 23.08.2011 17:54:05
Aplikacje Windows Phone | Front-end Developer | Web-Designer
 
mr_jaro
Zrobiłem jak powiedziałeś i wygląda, że powinno działać. Dzięki! Smile A jak w razie co nie będzie chodzić do końca poprawnie to od czego jest regulamin i system ostrzeżeń Wink

PS Używam wersji v7.02.03
 
Pawlllosss
A da się jakoś zmienić wielkości skalowania? Bo przy wrzucaniu sygnaturek o szerokości 500px forum się rozszerza. Chciałbym to zmniejszyć tak do 300px.


PW od moderatora:
  1. Przeniesienie posta - Pieka 06.05.2012 22:57
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl