ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 9

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Czy można edytować skórkę Gillette?
marcinl339
Mam pytanie. Czy można edytować skórkę Gillette, czy nie za bardzo? Z góry dziękuję za odpowiedź.
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 24.04.2024 17:57:31
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Bochen
A widzisz jakieś przeciw-wskazania? Jasne, że możesz modyfikować. Tą jak i wszystkie inne dostępne pod warunkiem, że zostawisz info o autorze, gdy Twoje modyfikacje nie będą zbyt wielkie Wink
Edytowane przez Pieka dnia 10.10.2009 14:40:20
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu, prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły!
 
www.webstudio.sdgp.pl
marcinl339
A mógłby mi ktoś podpowiedzieć jak ma wyglądać taka informacja, że ten styl został zmodyfikowany? Będę bardzo wdzięczny...
 
Bochen
Jeśli modyfikujesz jakiś theme w lekkim stopniu to albo nie zmieniasz nic albo dodajesz sobie cokolwiek zmodyfikowane przez... modyfied by ... Jak tylko zechcesz. Jeśli natomiast zmiany są duże z tego, co pamiętam 70% to możesz podpisać się pod tym własnoręcznie wtedy. Wink
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu, prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły!
 
www.webstudio.sdgp.pl
lukasjz89
Bochen napisał/a:
Jeśli modyfikujesz jakiś theme w lekkim stopniu to albo nie zmieniasz nic albo dodajesz sobie cokolwiek zmodyfikowane przez... modyfied by ... Jak tylko zechcesz. Jeśli natomiast zmiany są duże z tego, co pamiętam 70% to możesz podpisać się pod tym własnoręcznie wtedy. Wink

Jeżeli chodzi o skórkę Gillette to po zmodyfikowaniu 80% skórki możesz się pod nią podpisać, jeżeli modyfikacja jest mniejsza niż 80% po prostu nie wstawiasz żadnej informacji o autorze skórki.
Nie myśl tyle, tylko szukaj.
 
Borek
A ja pobrałem skórkę AllHallow z pewnej stronki ze skórkami pod v.7. Ile muszę mieć % zmian, aby ją sobie przywłaszczyć? Już dodałem swoje buttony i zmieniłem dużo kolorów w styles.css.
 
www.ddadc.com.pl
Bochen
Zmiana kolorów to niewiele by się podpisać pod czyimś tworem Wink Zmiany muszą być naprawdę spore, średnio przyjmuje się te koło 70% wtedy jest najbezpieczniej powiedzieć, że coś jest Twojego autorstwa.
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu, prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły!
 
www.webstudio.sdgp.pl
bartek124
Jeśli chodzi o podstawowe skórki Fusiona - chyba 80% wystarczy na usunięcie informacji o autorze (nie stopki!). Tak mówi licencja PHP-Fusion, nie jestem pewien jak to się ma do jego skórek.

Co do innych skórek wydawanych na licencji AGPL - nigdzie w jej treści nie pisze o żadnych 80%. Taki warunek dał autor PHP-Fusion, autorzy skórek zwykle nie go nie dają i nie można usuwać info o autorze.

Dobrze jest po prostu poprosić o taką możliwość drogą mailową. Być może autor zgodzi się np na link w Ciekawych stronach lub po prostu da zgodę na usunięcie tego info. Spróbować zawsze można.
userbar_bartek124_net.png mw.gif Nie pomagam na komunikatorach oraz PW!
 
www.bartek124.net
marcinl339
W skórce "Gillette" nie ma żadnej informacji o autorze... Czy jeśli ją edytowałem mam wstawić: "Theme: Gillette | Edited by: i tutaj nick"?
Edytowane przez marcinl339 dnia 10.10.2009 17:22:02
 
Bochen
Twoja dobra wola myślę, jeśli tak dasz. Samo info Theme edit by nick też myślę będzie ok, bo nie podpisujesz się pod skórką tylko pod zmianami. Ja bym się nie obraził, gdyby to była moja skórka Wink
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu, prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły!
 
www.webstudio.sdgp.pl
marcinl339
Tylko, że ja to tak edytowałem, że niezbyt będzie widać, że to skórka Gillette. Zresztą zobaczcie... KLIK. To co mam robić? Już sam nie wiem co robić :-(.
 
Bochen
To przecież możesz zostawić taką stopkę jak masz i z czystym sumieniem z niej korzystać ile wlezie Smile
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu, prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły!
 
www.webstudio.sdgp.pl
marcinl339
Ok dzięki Wam za pomoc. Mam jeszcze jedno pytanie... Czy jest jakiś tutorial jak zrobić skórkę samemu, od podstaw?
 
Chemikpil
A poszukałeś chociaż?
http://www.php-fu...icle_id=47
http://www.php-fu...icle_id=48
Nie pisać na GG i PW w sprawach technicznych!
ChemikPil - blog (w nowej odsłonie) | ChemikPIL - My twitter
 
www.chemikpil.pl
marcinl339
Szukałem, ale nie pomyślałem, że może być on pod taką nazwą... Tak czy inaczej - dzięki.

Wiadomość doklejona:
Mam jeszcze jedno pytanie... Jak napisałem "Theme: Gillette" to w napisie Gillette jaki odnośnik mam wstawić?
Edytowane przez marcinl339 dnia 14.10.2009 15:43:38
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl