ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 12

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Duner Weather v1.0 PL (duner_weather)
Crom
Witam,

Dzisiaj otworzyłem moją stronę internetową, na której znajdziecie wiele unikalnych wtyczek/modów i szablonów PHP-Fusion. W ramach promocji chciałbym Wam oddać wtyczkę pogody, którą stworzyłem z myślą o użytkownikach PHP-Fusion.

O wtyczce:
Dodawanie pogody następuje poprzez wpisanie podstawowych pozycji związanych z przewidywaną pogodą - temperatura, temperatura odczuwalna, wiatr, opady, biomet, a także inne. Obok samej pogody możemy również dodać ikonkę, reprezentującą daną prognozę. Możemy dodawać sami ikonki za pomocą prostego formularza znajdującego się w panelu administracyjnym. Podczas dodawania pogody, wybieramy dzień, miesiąc, rok, a także porę dnia, w której dana prognoza ma być wyświetlana. Po czym z listy rozwijalnej wybieramy wcześniej dodaną ikonę.

Pogoda na stronie wyświetla się w postaci bocznego panela, w którym zawarta zostaje prognoza na aktualny dzień i porę. Klikając przycisk szczegóły, strona odnosi nas do miejsca, gdzie zestawiona została prognoza bieżąca i nadchodząca.

Oczywiście wtyczka działa z systemem powiadamiania o aktualizacjach duner. Jest to innowacyjna wtyczka, która będzie powiadamiać Was, czy dany mod/szablon/panel czy wtyczka nie posiada oficjalnych uaktualnień!

AKTUALIZACJE

- [b]z wersji 0.2 do 1.0:
1. Pobierz paczkę aktualizacyjną dostępną w temacie - v7-duner_weather_v1_0-UPDATE-v0_2.zip
2. Rozpakuj paczkę.
3. Wgraj pliki na serwer zgodnie z katalogami, nadpisując przy tym stare pliki.
4. Zaloguj się jako Super Administrator.
5. W okno swojej przeglądarki wpisz (w ten sposób uruchomisz aktualizator) - www.twojadres.pl/...
6. Jeśli aktualizator poinformuje Cię o poprawnej aktualizacji, to znaczy, że wszystko skończone. Od tej pory posiadasz duner_weather w wersji 1.0!
7. Jeśli w systemie duner_update posiadasz wpis duner_weather, to usuń go, a następnie dodaj na nowo. System sam rozpozna, czy wpis został usunięty i wyświetli odpowiednią informację o możliwości ponownego dodania.
Crom dodał/a następującą pliki:
v7-duner_weather_v1_0.zip [21.92kB / 580 Pobrane]
v7-duner_weather_v1_0-update-v0_2.zip [15.22kB / 506 Pobrane]
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 25.04.2024 09:23:58
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
djdandi
Mam problem z językami moja strona działa na Polsih UTF8 i pojawiają mi się krzaczki mogę prosić o poprawę tego?

edit. już zrobiłem.
Edytowane przez djdandi dnia 10.10.2011 13:35:20
Pozdrawiam all
 
http://pogoda.brzanekonline.pl
LG Fan
Wtyczka niby fajna jednak wydaje mi się iż rozwiązaniem lepszym byłoby pobieranie gotowych danych z jakiegoś serwisu. Wszystko uzupełniać samemu codziennie to mało komfortowe, czasami nawet nie możliwe.
Druga sprawa to brakuje mi choćby jednostek w których podajemy wszystkie dane, można by użyć pól wyboru gotowych danych np prędkość w m/s lub km/h czy temperatura w C lub F. Podobnie można by zastosować gotowe rozwiązania dla biometu.
 
www.secretland.net.pl
Crom
LG Fan napisał(a):

Wtyczka niby fajna jednak wydaje mi się iż rozwiązaniem lepszym byłoby pobieranie gotowych danych z jakiegoś serwisu. Wszystko uzupełniać samemu codziennie to mało komfortowe, czasami nawet nie możliwe.
Druga sprawa to brakuje mi choćby jednostek w których podajemy wszystkie dane, można by użyć pól wyboru gotowych danych np prędkość w m/s lub km/h czy temperatura w C lub F. Podobnie można by zastosować gotowe rozwiązania dla biometu.


Kiedyś zrobiłem wtyczkę, która współpracowała z serwisem otomoto.pl. Klient miał stronę internetową swojego salonu samochodowego i dodatkową stronę na twojsalon.otomoto.pl. Chciał, aby oferty (samochody), które doda na otomoto, tak samo dodawały się same na jego stronę internetową. Wiadomo, że ingerować w skrypt otomoto się nie da, więc zrobiłem taki algorytm oparty o curl'e. Wszystko pięknie działało przez niecałe dwa miesiące, bo po dwóch miesiącach otomoto zmieniło wygląd serwisu i pozmieniały się id divów, przez co skrypt kompletnie nie działał.

Nawiązując do samowypełniającej się wtyczki... można, ale przydałby się serwis, który udostępni prognozę pogody w czystej formie, bez zbędnych dodatków ze 100% pewnością, że zawsze będzie działać.

Dziękuję za sugestię dotyczącą miar. W przyszłych wersjach na pewno z niej skorzystam.

Pozdrawiam.

Połączony z 11 październik 2011 19:04:
Przepraszam szanowną Administrację forum za pisanie nie na temat, ale mam ważny komunikat dla użytkowników Duner Update.

Tworząc dzisiaj wygodny interfejs, do zarządzania produktami duner, napotkałem się na poważny błąd, który uniemożliwiał generowanie linków, potrzebnych do aktualizacji produktów.
System, gdy wykryje dostępną aktualizację, to powiadamia Was odpowiednią ikonką i z nazwy produktu robi odnośnik. Klikając w niego, przenosi Was na stronę, gdzie znajdziecie instrukcję aktualizacji. W wersji 0.1 był poważny błąd, który źle interpretował linki przesyłane przez serwer, przez co często ich nie generował.

Wszystkich posiadaczy wersji 0.1 proszę o jak najszybszą aktualizację do pierwszej stabilnej wersji 1.0.
Edytowane przez Pieka dnia 11.10.2011 23:23:39
 
djdandi
Witam ponownie mam pewien kłopot chciałbym aby po kliknięciu na szczegóły w panelu pogoda pokazywało mi się pogoda na dzień na noc i na kolejny dzień (w tej chwili jest na dzień i na noc).
Jeszcze jedno jak mogę to includować do pliku z theme w wyznaczone miejsce pod topem i pod menu.

Co do tego drugiego to robię tak wklejam.
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy PHP

Wyskakuje mi takie błąd
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy PHP


To jest ta linie z include proszę o pomoc ja to zrobić.
Edytowane przez djdandi dnia 13.10.2011 10:13:08
Pozdrawiam all
 
http://pogoda.brzanekonline.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl