ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 12

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Meta Tag Panel
arturg
Witam Smile Wygrzebałem w necie na stronie z wtyczkami panel, który jest chyba poszukiwany przez użytkowników Meta Tag Panel Smile w wersji angielskiej niestety Wink ale zawsze coś Smile


/dodano polskie locale oraz readme /khaman
arturg dodał/a następującą plik:
v7-meta_tag_panel_pl.zip [268.09kB / 736 Pobrane]

Edytowane przez Pieka dnia 01.02.2009 20:23:40
 
http://www.wedkarze.info
Wścibski Gość
Dodany dnia 19.04.2024 18:40:47
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
khaman
Bardzo fajny panel. Poprawiłem paczkę o polskie locale plus readme_pl z instrukcją instalacji. Jak wygląda taki panel widać u mnie na stronie (www.khaman.pl) i (narazie) przy każdym newsie po kliknięciu na "czytaj więcej". Niestety autor nie uwzględnił (nie wiadomo dlaczego) wszystkich definicji w pliku locale i część rzeczy w PA jest po angielsku.
Edytowane przez khaman dnia 25.04.2009 23:20:52
Posty pomocne oznaczaj jako pomógłhelp.png Nie pomagam na PW/GG | Brak stopki = brak pomocy
 
Pinhead
Mam pytanie - w ustawieniach wtyczki jest możliwość linkowania z tagów. Niestety, tagi są nieaktywne. Czy ja może źle rozumiem ustawienia, czy też nie umiem ich tak skonfigurować, by kierowały do fraz na stronie lub do wyszukiwania w Google?
 
www.altergothic.pl
khaman
Jak nieaktywne? W ustawieniach dajesz Szukaj na stronie lub Google. Wtedy kliknięcie Meta tagu wywoła odpowiednią akcje.
Edytowane przez khaman dnia 25.04.2009 23:21:07
Posty pomocne oznaczaj jako pomógłhelp.png Nie pomagam na PW/GG | Brak stopki = brak pomocy
 
Pinhead
No właśnie że nie są. Na twoim sajcie też nie - chyba że ustawiłeś bez linkowania. Ja ustawiłem linkowanie i gumka - kursor nie zmienia się w łapkę, a i klikanie po takich tagach też nie działa. Tym niemniej luz. Nie jest to rzecz jaka spędza mi sen z powiek Smile Przykład:
www.altergothic.pl

edytka:
Khaman - zwracam honor. W rozszerzeniach newsów na twojej stronce się linkują pięknie. W panelu u dołu strony, nie.
Edytowane przez Pinhead dnia 26.04.2009 03:21:40
 
www.altergothic.pl
ascalcin
Witam
mam pytanie czy jak piszemy tagi do newsa lub artykułu to po przecinku poszczególne słowa czy spacją oddzielamy ? Smile


Hej !
 
slaymer
Witam,

czy jest gdzieś opcja ustawienia w opcjach aby dodawać meta tagi do stron dodatkowych?
Edytowane przez Pieka dnia 08.01.2010 09:20:31
 
khaman
Autor wtyczki nie przewidział tego w standardowych ustawieniach, ale podał w pliku readme (po angielsku) instrukcje jak to zrobić.
Posty pomocne oznaczaj jako pomógłhelp.png Nie pomagam na PW/GG | Brak stopki = brak pomocy
 
andrulek
Przydatna wtyczka. Teraz roboty zaliczają obecność słów kluczowych na głównej stronie :) ... ale myślę o pewnym ulepszeniu. W tej wersji wtyczki bez znaczenia jest wielkość wyświetlanych przez nią słów, ponieważ i tak roboty nie zaliczają ich do obecnych w nagłówkach, i za to punktów nie dostajemy.

Jak zmienić kod, żeby słowa kluczowe pokazywały się w panelu nie w losowej wielkości czcionki, ale w losowej wielkości nagłówka <h>?

Próbowałem na różne sposoby kombinować z funkcją:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

w meta_tag_panel.php, ale na razie bez powodzenia.

Dodam tylko, że wypróbowałem wszelkie odmiany (z <> i bez, z ' i z '') $size=array(h6,...), ale nie działa. Pomoże ktoś? Moim zdaniem bardzo by to się przydało tej wtyczce. Dodatkowe punkty u robotów (chyba :) ,wnioskuję tak na podstawie analizy strony za pomocą IBP).
 
fers
Witam, posiadam linki w panelu jednak przy kliknięciu w odnośnik często nie mam wyników z wyszukiwania. Powód jest zawsze ten sam, wyszukuje w artykułach a nie w całości strony, lub w słowach dodanych do danego działu. Gdzie zatem można zmienić fakt wyszukiwania z tego panelu, by wyszukiwało na całej stronie? Pozdrawiam Wink

Przykład:
http://www.fundac...hread_id=5
 
oronsko
fers napisał/a:
Witam, posiadam linki w panelu jednak przy kliknięciu w odnośnik często nie mam wyników z wyszukiwania. Powód jest zawsze ten sam, wyszukuje w artykułach a nie w całości strony, lub w słowach dodanych do danego działu. Gdzie zatem można zmienić fakt wyszukiwania z tego panelu, by wyszukiwało na całej stronie? Pozdrawiam Wink

Przykład:
http://www.fundac...hread_id=5


Z tego co zauważyłem, masz ustawione wyszukiwanie w artykułach. Wejdź i zmień: Panel administratora -> Zarządzanie stroną -> Główne ustawienia Domyślne miejsce wyszukiwania na Cała strona i powinno być OK.
Edytowane przez oronsko dnia 12.03.2010 16:32:51
Jeśli pomogłem, kliknij "POMÓGŁ" Wink
user.jpg
 
http://www.oronsko.info
fers
Też tak myślałem, lecz jest ustawione dla całej strony:
1. www.fundacja-kasperek.org.pl/ca.png

2. Jeszcze jak da się szukaj normalnie to też jest w szukaj cała strona.

Tylko z Meta tagów szuka w artykułach...
 
artpro
Witam. Zainstalowałem ten panel i wszystko fajnie, tylko na głównej stronie tagi nie są linkami, są to tagi, które wtyczka pobrała automatycznie - nie wpisywałem ich. Na innych stronach np. w artykułach, gdy wpiszę tagi to działają jako linki do wyszukiwania.
Szukałem w opcjach ale nie można zmienić tych tagów ze strony głównej.
Czy da się coś z tym zrobić?
Edytowane przez artpro dnia 13.03.2010 09:50:52
 
Gismo_PL
Tagi ze strony głównej to po prostu słowa kluczowe, które podałeś w Głównych ustawieniach swojej strony i pobierane są z automatu przy włączonym panelu.
 
http://fsong.pl
artpro
Rozumiem, lecz chodzi mi o to, czemu nie są odnośnikami do wyszukiwania tylko zwykłym tekstem.

Wiadomość doklejona:
I jak, ktoś wie może co jest nie tak?

Tak z innej beczki, znalazłem drobną pomyłkę w polskich localach:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


powinno być 200
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Edytowane przez artpro dnia 13.03.2010 20:39:54
 
Luke31
khaman napisał/a:
Autor wtyczki nie przewidział tego w standardowych ustawieniach, ale podał w pliku readme (po angielsku) instrukcje jak to zrobić.


Próbowałem podążać za tą instrukcją, ale coś nie działa. Prawdopodobnie coś istotnego jest w niej pominięte albo robię coś źle. Czy ktoś z bardziej zaawansowanych w PHP użytkowników mógłby podać instrukcję krok po kroku jak to prawidłowo zrobić?
Oczywiście mam na myśli dodawanie metatagów do stron dodatkowych.
Edytowane przez Luke31 dnia 16.06.2010 17:45:39
 
Ummm
W dolnym panelu nie działa linkowanie. Sad
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl