ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 7

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Brak treści na stronie po dodaniu panela
cristo
Witam, mam taki problem: dodałem nowy panel, w którym docelowo ma być: Miejsce na Twoja reklamę, zapisałem wróciłem do strony głównej i zobaczyłem coś takiego: www.stator59.pl odświeżyłem kilka razy i nic. Postanowiłem się wylogować zamknąłem przeglądarkę uruchomiłem ponownie i to samo. Postanowiłem się zalogować i podejrzeć ten panel, a tu nie mogę sie zalogować, żaden link na stronie nie odpowiada poza forum. Może ktoś pomóc?Smile

//Nie usuwaj proszę tego co ja wstawiłem - Chemikpil


PW od moderatora:
  1. Zmiana nazwy tematu - Chemikpil 05.10 - 16:50
  2. Przeniesienie tematu - Chemikpil 05.10 - 17:35

Edytowane przez Pieka dnia 05.10.2009 20:17:23
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 16.04.2024 09:39:06
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Borek
Spróbuj innej przeglądarki. Ja mam to samo w Mozilli FF i teraz używam Opery lub Google Chrome.
Edytowane przez Borek dnia 05.10.2009 15:47:26
 
www.ddadc.com.pl
cristo
Raczej to nie przeglądarak tak myśle stało to się po dodaniu nowego panela.
Edytowane przez Pieka dnia 05.10.2009 20:20:14
 
Borek
A spróbowałeś chociaż?
 
www.ddadc.com.pl
cristo
Pewnie że spróbowałem IE -nic,Opera-nic,Mozilla-nic.
 
Borek
No to nie wiem. A czy jakieś pliki edytowałeś? Spróbuj podmienić plik setuser.php
 
www.ddadc.com.pl
cristo
Edytowałem wiele plików ale nie dzisiaj, dzisiaj tylko dodałem nowy panel.
 
Chemikpil
Po pierwsze, skoro poprawiam twój post to nie po to byś ty potem sobie to usunął. Po drugie, naucz się jaśniej nazywać swój problem, bo jak na razie to masz z tym kłopot.

Sprawa jest prosta a na swój problem odpowiedziałeś już sobie sam:
Edytowałem wiele plików ale nie dzisiaj, dzisiaj tylko dodałem nowy panel.
co oznacza że ten panel powoduje błąd. Najprościej usunąć go np. w bazie.
Nie pisać na GG i PW w sprawach technicznych!
ChemikPil - blog (w nowej odsłonie) | ChemikPIL - My twitter
 
www.chemikpil.pl
cristo
Sorry za to usuwanie ale jak widzisz jestem tylko przedszkolakiem na tym forum - obiecuje poprawę. A jeżeli chodzi o problem to nie jestem super fusionistą więc proszę o jaśniejsze naświetlenie tematu. Mam usunąć z bazy jakiś rekord ? Może jakiś inny sposób by móc się zalogować i usunąć go z PA.Wink
A i jeżeli chodzi o to edytowanie plików. Robiłem tylko drobne modyfikacje na moje potrzeby korzystając ze wskazówek na forum i to w dodatku pliku theme i styli do dzisiaj chodziło wszystko nawet dodawałem dwa panele i było oki a gdy dodałem jeszcze jeden z zawartością pliku graficznego - nagle siadło.
Edytowane przez cristo dnia 05.10.2009 22:05:22
 
FiXik
Jeśli pamiętasz jak się nazywa panel, który dodałeś (po którym to się stało) to wejdź na ftp i zmień jego nazwę na dowolną (ale inną niż ta, która jest obecnie) strona po odświeżeniu wyświetli ci błąd w miejscu panela ale za to wszystko inne będzie działać. Po tej akcji możesz ewentualnie poprosić (tu na forum) o ewentualne poprawienie go, bo z tego co widzę to ma błędy. Pozdrawiam
może już nie szukajmy
 
http://www.zainwestujwemnie.eu/
cristo
Ja dodałem pusty panel bez zawartości i miała być w nim jedynie grafika rekalamowa, wcześniej dodawałem już takie panele i nic się nie działo, aż do wczoraj. Więc jeżeli ktoś wie jak mam rozwiązać ten problem to proszę o wpis.

Wiadomość doklejona:
Chemikpil zrobiłem tak jak kazałeś usunołem panel z bazy - pomogło, ale mam jeszcze jedno pytanie: czy pola tabeli powinny się zaczynać od 3306admin, 3306articles itd. wszystkie się tak zaczynaja czy to jest błąd ? Jak tak to jak to można naprawić ?
Edytowane przez cristo dnia 06.10.2009 09:44:22
 
Chemikpil
FiXik co ty pierniczysz. Jak przez ftp chcesz usunąć coś z bazy? To nie skórka, a panel dodał jako kod a nie plik.

Co do tych nazw tabel, to prefix który sam sobie przy instalacji nadałeś. Nie jest to żaden błąd więc nie masz się co martwić.
Nie pisać na GG i PW w sprawach technicznych!
ChemikPil - blog (w nowej odsłonie) | ChemikPIL - My twitter
 
www.chemikpil.pl
FiXik
Po pierwsze to nie zauważyłem, żeby w opisie było, iż dodał kod a nie panel. Więc jeśli jest to rozwiązywane na PW to proszę chociaż opisać szczegółowo problem. Po drugie to nie uważam, iż jak ktoś jest moderatorem to ma prawo do poniżania użytkowników strony (i to nie tylko w tym przypadku), bo skutkiem może być strata odbiorców.
może już nie szukajmy
 
http://www.zainwestujwemnie.eu/
cristo
W opisie napisałem że dodałem pusty panel a więc to jasne że kod php - bo co innego. A co do tematu to jest prowadzony tylko na forum nie poprzez PW. Więc nie masz racji FiXik. Błąd poprawiony ale nie wiem co go spowodowało, usunołem panel z bazy tak jak mi kazał Chemikpil i wszystko wróciło do normy, dodając teraz nowy panel z kodem nic się nie psuje.

Dzięki. Temat uważam za zamknięty
 
FiXik
cristo napisał/a:
Witam, mam taki problem: dodałem nowy panel, w którym docelowo ma być: Miejsce na Twoja reklamę, zapisałem wróciłem do strony głównej i zobaczyłem coś takiego: www.stator59.pl odświeżyłem kilka razy i nic. Postanowiłem się wylogować zamknąłem przeglądarkę uruchomiłem ponownie i to samo. Postanowiłem się zalogować i podejrzeć ten panel, a tu nie mogę sie zalogować, żaden link na stronie nie odpowiada poza forum. Może ktoś pomóc?Smile


I dale nie widzę nigdzie opisu, że panel jest pusty (może ten opis był, ale go nie ma). Stąd moja poprzednia odpowiedź. Ale po sprawie. Pozdrawiam
może już nie szukajmy
 
http://www.zainwestujwemnie.eu/
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl