ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 11

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Przekierowanie 301
cybull
Co chwila coś nowego :) Rozwiązałem to tak:
W zależności jakiego używasz panelu logowania:
Dla user_info_panel będzie to linia #34
a dla enhanced_user_info_panel będzie to linia #66
znajdź
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

i wpisz w polu action zamiast ".FUSION_SELF." swój adres strony głównej taki jak masz po przekierowaniu przez .htaccess

 
http://www.pragapoludnie.com.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 19.04.2024 09:50:43
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
BenLomax
@cybull teraz jest ok. Wszystko działa elegancko i mam nadziej, że tak zostanie Smile
 
MSK4x4
Witam, czy ten kod wpisałem dobrze ?? Zrobiłem tak jak wyżej, ale coś mi nie działa...
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Edytowane przez MSK4x4 dnia 13.04.2010 18:07:44
 
eldiablo
@MSK4x4 a spróbuj tak:

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Widzę na Twojej stronie że masz też adres knieja3.bo.pl, więc wpisz poprawny w drugim odwołaniu, cba.pl albo bo.pl.
 
http://dropdire.pl
MSK4x4
eldiablo napisał/a:
@MSK4x4 a spróbuj tak:

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Widzę na Twojej stronie że masz też adres knieja3.bo.pl, więc wpisz poprawny w drugim odwołaniu, cba.pl albo bo.pl.


Dalej nic. Ten plik ma być umieszczony w głównym katalogu (public_html) PHP FUSION czy (jak jest na unl.pl) czy na 1 stronie serwa ? Robiłem to i to i nic nie dało...
 
eldiablo
Wpisujesz
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


W pliku htaccess w głównym katalogu Twojego konta na unl.pl i to powinno robić przekierowanie na twój adres w cba.pl.
Edytowane przez eldiablo dnia 13.04.2010 20:50:22
 
http://dropdire.pl
MSK4x4
Nie mam pojęcia.... nic nie działa. Coś źle muszę robić.
 
Gander
Może na unl.pl nie działają pliki .htaccess?

Proponuję abyś dodał na stronie dodatkowy panel boczny o następującej treści:

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy PHP


Spowoduje to że każdy, kto nie jest adminem (czyli goście, zalogowani użytkownicy i wszelkiej maści roboty internetowe) zostanie przekierowany na nowy adres z kodem 301 (strona przeniesiona). Będziesz mógł się także zalogować przez stronę http://knieja3gli.../login.php (wykluczenie tej strony w warunku).

Źródło: http://www.somaco...m/p145.php
Edytowane przez Gander dnia 16.04.2010 00:03:42
 
gander.solutions
MSK4x4
Gander napisał/a:
Może na unl.pl nie działają pliki .htaccess?

Proponuję abyś dodał na stronie dodatkowy panel boczny o następującej treści:

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy PHP


Spowoduje to że każdy, kto nie jest adminem (czyli goście, zalogowani użytkownicy i wszelkiej maści roboty internetowe) zostanie przekierowany na nowy adres z kodem 301 (strona przeniesiona). Będziesz mógł się także zalogować przez stronę http://knieja3gli.../login.php (wykluczenie tej strony w warunku).

Źródło: http://www.somaco...m/p145.php



Witam, pomogło !! Działa dobrze!! Bardzo Dziękuje!!
 
Konto ukryte
Witam serdecznie, proszę powiedzcie czy jest możliwość zrobić tzw. „automatyczne przekierowanie” . Polega to na tym, że nazwa mojego serwera to forkred.webd.pl a domena zaparkowana to forumkredytowe.org, wiele jeszcze jest miejsc i odesłań do adresu forkred.webd.pl a na tym adresie nie ma strona pełnej funkcjonalności ciasteczek. Chciałbym, aby osoba wchodząca na forkred.webd.pl od razu została przekierowana na adres forumkredytowe.eu. Problem polega na tym, iż na 2 adresach jest ten sam serwer i nie wiem czy to jest wykonalne by osoba odwiedzająca miała adres forkred.webd.pl i widziała całą stronę a nagle się odświeża i jesteśmy już na forumkredytowe.eu.
Jak myślicie da się coś z tym zrobić?
I drugie pytanko czy jeśli da się coś takiego zrobić będzie działało to na całej stronie a nie tylko na głównej, bo jak Np. ktoś wpadnie na stronę Np. do artykułu bądź forum czy także to zadziała?
Pozdrawiam


PW od moderatora:
  1. Przeniesienie posta - bogdan 30.08.2012 16:08
 
bartek124
W .htaccess:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Winno działać na całej stronie.


PW od moderatora:
  1. Przeniesienie posta - bogdan 30.08.2012 16:08

userbar_bartek124_net.png mw.gif Nie pomagam na komunikatorach oraz PW!
 
www.bartek124.net
Konto ukryte
Działa Smile dziękuję Ci serdecznie, jesteś wielki Smile Kliknąłbym pomogłeś ale nie wiem jak bo nie mam takiej opcji Smile
Edytowane przez Konto ukryte dnia 30.08.2012 20:03:57
 
suchy41
Witajcie, na google webmaster pojawił mi się błąd polegający na braku strony - google bot zaindeksował stronę która nie istnieje. We wskazówkach jest napisane, aby właśnie przez to naprawić błąd - przekierowanie 301. Więc teraz problem jak to zrobić, żeby z danego linku przekierować na stronę główną.

Powiedzmy, że nieistniejąca strona to: www.strona.pl/str... a adres strony to www.strona.pl
 
www.cscrew.eu
Konto ukryte
Właśnie tak jak jest wyżej napisane przez bartek124, bądź poczekać aż google ponownie zaindeksuje stronę.
A z drugiej strony pytanie, co to jest to /strona.html jakaś pod strona czy np. news.php.

EDIT: albo, jeśli rzeczywiście jest to html zrób sobie taki sam plik i wprowadź automatyczne przekierowanie.
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Gdzie content="10 oznacza czas auto odświeżenia.
Edytowane przez Konto ukryte dnia 13.09.2012 16:46:15
 
suchy41
Statystyki ze stat4u, które były dodane w inframe aby naliczało je, bo w innych wypadkach nie naliczało :)

P.S.

Dodałem to co dodał Bartek:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Strona oszalała i się w ogóle nie włącza, a chciałem to wykorzystać do tego ponieważ też mam hosting z webd.


Nie wiem także jakim cudem to jest możliwe, skoro w ogóle nie ma nigdzie podanego takiego adresu...
statystyki.html 404
infusions/pd_warning/ja 404
infusions/pd_warning/premium 404
infusions/pd_warning/reklama 404

Więc pytanie brzmi, jak to również zrobić z katalogami.
 
www.cscrew.eu
Konto ukryte
Podaj zawartość .htaccess bo coś czuję że mówisz o jednej stornie, w moim przypadku zmiana była z domeny na domenę, więc myślę że coś poprzekręcałeś i o jakiej funkcji dokładnie mówisz w google analytics?
 
suchy41
Te błędy pokazuje mi tutaj: google.com/webmasters/

W pliku ".htaccess" aktualnie cały czas coś zmieniam, więc nie wiem co podać. Chciałbym aby:

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

itp.
 
www.cscrew.eu
Konto ukryte
No ale masz klik statystyki.html? jeśli nei to go zrób i wstaw to co Ci podałem jako automatyczne przekierowanie, a a z webd.pl na eu zrób jak bartek podał.
Nie możesz zrobić jak w 1 przykładzie z eu na eu bo się strona zapętla i nic się nie pojawi.
 
suchy41
Rozumiem, tylko zwróć uwagę na to, że Bartek podał 2 te same adresy, jak ja to robię to właśnie strona się nie wczytuje.
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy



Szukałem także w google informacji jak bez www zmienić na www:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Lecz to także nie działa.
 
www.cscrew.eu
Konto ukryte
suchy41 napisał(a):

Rozumiem, tylko zwróć uwagę na to, że Bartek podał 2 te same adresy, jak ja to robię to właśnie strona się nie wczytuje.
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy



Szukałem także w google informacji jak bez www zmienić na www:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Lecz to także nie działa.



Ziomek przecież Bartek podał przykład tylko !!

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


I to jest OK
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl