ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 5

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » Podstawowe zagadnienia związane z PHP-Fusion » Przedszkole
 Drukuj temat
Jak wejśc do panelu admina bez panelu logowania
Naiman
Witam,
Mam mały problem, próbowałem szukać już na forum ale wyskoczyło mi kilkanaście stron...
Wczoraj usunąłem ze strony głównej panel 'Logowanie' w jaki sposób mogę wejść do panelu admina?
Zalogowałem się przez 'login.php' wpisałem '/administration/index.php' ale wraca do strony głównej. Jest jakiś sposób żeby wejść do PA?
Edytowane przez szymon dnia 20.05.2008 16:51:25
 
http://emobil.boo.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 18.04.2024 02:46:03
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
ICEK
Jeśli znasz swój numer identyfikacyjny to możesz to zrobić np. tak: administration/index.php?aid=X ; gdzie X to ten numer :)


Albo
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Utwórz panel i zastosuj ten kod, że będzie go widział tylko admin, panel też ustaw tylko dla admina i zobacz czy podziała.

Albo to:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Wstaw w stronę informacyjną. Dostęp daj TYLKO dla admina i masz po problemie ;) Wówczas wejdziesz sobie do panelu admina i przywrócisz potrzebny panel, albo i nie i do PA będziesz wchodził tylko przez stronę informacyjną lub panel.
Edytowane przez ICEK dnia 27.04.2008 10:43:45
 
www.modlinski.net
Naiman
Wstaw w stronę informacyjną.

Znaczy sie mam zrobic osobny plik z rozszerzeniem *.php, nazwac go jakos i wrzucic na serwer? Sorry, ze pytam o takie glupoty, ale nie | mam cos dzisiaj glowy do myslenia ;/
Edytowane przez ICEK dnia 27.04.2008 10:43:56
 
http://emobil.boo.pl
ICEK
Ja bym to zrobił tak:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Utworzył plik np. panel.php wkleił tam powyższy plik, następnie wrzucił go na serwer, potem wpisał www. adrestwojejstrony.pl/panel.php potem wszedł przez tą strone do panelu admina i wkleił to:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

W Zarządzanie treścią>>> Strony Informacyjne(dodatkowe) i ustawił dostęp do tej strony dla Admina i miał swobodny do stęp do PA jeśli nie chcesz mieć panelu logowania na stronie.
Edytowane przez ICEK dnia 27.04.2008 10:34:04
 
www.modlinski.net
Naiman
Wielkie dzieki Wink Wszystko dziala tak jak powinno, sorry ze tyle czasu zmarnowalem Pfft Za to 2 plusiki(jesli mozna)
Edytowane przez ICEK dnia 27.04.2008 10:44:08
 
http://emobil.boo.pl
Eldarion
ICEK - skorzystałem z Twojego rozwiązania, bo nie mogłem się dostać do panelu admina. Po kliknięciu wracało mi do strony głównej z newsami. Wie ktoś, czemu tak się dzieje? Co zrobić, żeby to naprawić?
 
Pieka
Eldarion napisał/a:
..Wie ktoś, czemu tak się dzieje? Co zrobić, żeby to naprawić?

Co sie dzieje? Co naprawic?
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Eldarion
Hmm, dzieje się to, że nie mogę dostać się do panelu admina standardową drogą, czyli klikając odnośnik w okienku usera. Gdy próbuję, wraca mi na stronę główną.
 
Pieka
Eldarion napisał/a:
Hmm, dzieje się to, że nie mogę dostać się do panelu admina standardową drogą, czyli klikając odnośnik w okienku usera. Gdy próbuję, wraca mi na stronę główną.

To przywroc ten panel, w ktorym klikasz odnosnik do stanu oryginalnego, bo z pewnoscia aktualnie taki nie jest i to jest Twoj blad, a nie panela, czy PHP-Fusion.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
kamil1445
Dziękuje, też skorzystałem Grin
Póki walczysz jesteś zwycięzcą...
 
www.parafia.gostyn.glt.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl