ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 7

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Jak uruchomić system z dysku?
korekt advet
Siemka! Mam od grudnia 2008 roku laptopa MSI. W tych laptopach system jest zapisany na Dysku, nie ma go na płycie. Po wizycie mojego brata ciotecznego system nadaje się tylko do reinstalki, ale nie wiem jak odpalic ten system z dysku przy włączonym Windowsie. Chce tylko zrobić reinstalkę systemu nie forumatując dysków. Mój jedyny problem polega na tym właśnie że nie wiem jak go odpalić. Jeżeli ktoś wie to niech pisze.

Pozdrawiam Korekt Advet Smile
Edytowane przez Pieka dnia 16.08.2009 21:37:22
PHP-Fusion v6 to już historia PHP-Fusion v8 to tajemnica, ale PHP-Fusion v7 to dar losu Smile
www.fineasz-i-fer... - Zapraszam Smile
 
www.fineasz-i-ferb.345.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 19.04.2024 08:04:04
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
bartek124
Powinieneś mieć jakąś płytkę którą bootujesz i Ci robi reinstalkę. Przynajmniej tak było w toshibach z ukrytą partycją ratunkową.
userbar_bartek124_net.png mw.gif Nie pomagam na komunikatorach oraz PW!
 
www.bartek124.net
korekt advet
Miałem płytkę, ale to nie była z systemem tylko jakaś z instrukcją obsługi. Co do czego jakie klawisze itp. itd. W ostateczności mogę iść do Sklepu Komputerowego gdzie go kupowałem i poprosić ich o odpalenie, albo jakąś płytkę z systemem.
PHP-Fusion v6 to już historia PHP-Fusion v8 to tajemnica, ale PHP-Fusion v7 to dar losu Smile
www.fineasz-i-fer... - Zapraszam Smile
 
www.fineasz-i-ferb.345.pl
migo
Sprawdź w ustawieniach biosu czy możesz ostawić botowanie na partycje dysku, taki proces często jest używany na mini laptopach, płyta z instrukcja może być tez płytą botujaca bo ona nie zajmuje całej pojemności.
 
korekt advet
W biosie była opcja Boot System Files dałem ją na on i DZIAŁA. Dzięki Smile, ale szukałem chyba z pół godziny Grin

P.S: Pójdę jeszcze do tych ze sklepu bo żeczywiście jak na necie czytam to powinienem mieć jakąś płytę, ale nie mam nic. na forum MSI piszą że jest płyta która odpala pliki z Dysku.
Edytowane przez korekt advet dnia 17.08.2009 21:48:23
PHP-Fusion v6 to już historia PHP-Fusion v8 to tajemnica, ale PHP-Fusion v7 to dar losu Smile
www.fineasz-i-fer... - Zapraszam Smile
 
www.fineasz-i-ferb.345.pl
migo
Płyta botujaca lecz systemy są także instalowane na partycji która potrafi botowac taka jaką ty masz ja mam podobnie na laptopie i nie mam płyty, komputer MSI, nie pamiętam modelu (za granica jestem), wada takiego rozwiązania jest tylko to ze przy wymianie dysku ciężko skopiować ta partycje aby na innym tez startowała ale oprócz tego to wszystko sprawnie działa.
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl