ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 9

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
[EF IV] PHP w artykułach
pedros91
Witam!
Nie znalazłem odpowiedzi na forum, więc zakładam temat. Mam następujący problem: czy da się zrobić, aby administrator mógł w "Artykułach" używać nie tylko html, ale również php (tak jak w "Dodatkowych stronach" )? Muszę w artykułach dodać tabelkę z danymi zapisanymi w localach i niezbędna jest tu obsługa php.
Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź


PW od moderatora:
  1. Przeniesienie tematu - Pieka 27.12 - 00:06
  2. Zmiana nazwy tematu - Pieka 27.12 - 00:07

Edytowane przez pedros91 dnia 27.12.2008 00:19:51
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 24.04.2024 14:59:11
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
lukasz1980
No to jak chcesz dodać stronę używając php, to wnioskuje z tego że nie jest to Ci obce. To czemu nie zrobisz sobie nowego pliku i nie dodasz tam tych wszystkich info?
Edytowane przez Milka dnia 26.12.2008 22:43:33
 
pedros91
Chodzi o to, żeby wyszukiwarka na stronie znajdowała dane z tabelek. Więc muszę to dodać do artykułów, względnie do dodatkowych stron z wyszukiwarką Amazing Search ale to nie do końca zdaje egzamin w moim przypadku. Dlatego ponawiam prośbę o pomoc z pierwszego posta ;-) pozdro

Adres strony www.sklepy-west.pl. Chciałbym do "Artykułów" dodać taką tabelkę jak na stronie głównej (ta jest oparta na Dodatkowych stronach).
Edytowane przez Pieka dnia 27.12.2008 00:39:27
 
Pieka
PHP nie obsluzysz w artykulach, nie ma takiej mozliwosci. Pisalismy o tym wielokrotnie, wystarczylo poszukac.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Szapko
Pieka może i było, ale nie było wtedy mnie i moich pomysłów xD

A co do tabeli to:
1. Stwórz sobie nowy plik tabela.php w folderze głównym i w treści wstaw kod tej tabeli, którą chcesz wstawić.
2. W artykule wklej teraz ten kod:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

To co zaznaczone na czerwono ustaw sobie na odpowiednie liczny/nazwę pliku.
 
Pieka
dan_0803 napisał/a:
Pieka może i było, ale nie było wtedy mnie i moich pomysłów xD..

To nie jest Twoj pomysl, opisywano to wielokrotnie, wlasnie w przypadku pytan o PHP w artykulach i tylko dlatego, ze nie mialo to miejsca w dziale dla EF ten temat jeszcze istnieje. Iframe nigdy nie bylo i nie bedzie dobrym rozwiazaniem, tym bardziej, ze 99% atakow na strony konczy sie umieszczeniem w/w w plikach. Ale wybor nalezy do autora.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
pedros91
Bardzo dziękuję za odpowiedzi. Użyłem ramki i wygląda to tak http://www.pedros...ticles.php Jest tylko jeden problem. Chodzi o to, aby wyszukiwarka znajdowała dane, które są zawarte w ramce, kiedy wybieram szukanie w artykułach, jest to możliwe? pzdr
 
Szapko
Pieka - pisząc tego posta nigdzie nie zaglądałem, bo napisałeś, że nie da rady tego zrobić, to nie chciało mi się szukać.

pedros91 - tego chyba się nie da zrobić, ale nie jestem pewien.
 
pedros91
Dzięki za pomoc, jakoś tam dałem sobie radę dzięki Wam ;-) dla chętnych podaję adres www.sklepy-west.pl . Na górze dałem listę opartą na iframe, o czym pisał dan. Treść zamiast w artykułach dodaję w dodatkowych stronach, wprowadziłem drobne zmiany w wyszukiwarce i chodzi tak, jak chciałem. Pzodro
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl