ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 3

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion v5.00-v6.01 Support » Modyfikacje skryptów
 Drukuj temat
Shoutbox by Shedrock + przewijanie by pawkow
Lukiqq
UPDATE

Nowa wersja shoutboxa, nazwijmy ja 2.0 ;) Jak zawsze w takich przypadkach zmiany można zauważyć na mojej stronie.



Sterowanie wysokością Shouta z PA:

1. Wejdzcie w PA, nastepnie w Strony informacyjne, w tytule strony wpiszcie byle co, a w tresci wklejcie ten oto kod:

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Nastepnie dajcie "PODGLAD" nie zapisujcie strony.

2. Edytujemy plik /administration/settings_misc.php:

Na początku, przykładowo po:

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


dodajemy:

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Następnie np. po:

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


dodajemy:

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


To by było na tyle, sterowanie wysokością Shouta jest możliwe z PA/Zarządzanie stroną/Pozostałe ustawienia. Nie wiem jak jest z localami, a konkretnie z $locale['804'], ale to już chyba każdy potrafi zmienić :)
Lukiqq dodał/a następującą plik:
shoutbox_panel_1_2.rar [13.87kB / 559 Pobrane]

Edytowane przez Lukiqq dnia 17.06.2007 18:53:28
 
itvortal.avx.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 04.05.2024 03:33:17
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
pawkow
wyświetlasz wszystkie posty po dwa razy Smile A mój SB jest uboższy, bo to standardowy SB + przewijanie.
Zapraszam na motoklimat.pl - Baza wiedzy o samochodach, modele, spalanie, specyfikacje.
 
https://motoklimat.pl
Lukiqq
Heh, tak to jest jak sie pracuje rozkojarzonym Wink Dzieki, juz naprawione, poprostu istnialy 2 takie same instancje tego samego bloku tekstu w kodzie Shoutboksa Smile
 
itvortal.avx.pl
pawkow
jasna sprawa. Proponuję Ci opublikować kod.

Eh, do czego to dochodzi, ludzie robia modyfikacje modyfikacji ... Pfft
Zapraszam na motoklimat.pl - Baza wiedzy o samochodach, modele, spalanie, specyfikacje.
 
https://motoklimat.pl
Lukiqq
Oto działający kod, Shoutbox by Shedrock + advanced shoutbox by Pawkow = mixed by Lukiqq Smile Konfiguracja z panelu administratora dziala z jednym nieznacznym wyjatkiem, pole w ktorym wpisujemy domyslny tekst pojawiajacy sie w shoucie jest nieaktywne, nie chcialo mi sie juz tego modyfikowac poniewaz jest mi to narazie niepotrzebne, na zyczenie moge z tym powalczyc. Pozdro.


Przyklejam/Pieka
Lukiqq dodał/a następującą plik:
shoutboxmod.zip [18.51kB / 563 Pobrane]

Edytowane przez Pieka dnia 21.01.2007 13:18:48
 
itvortal.avx.pl
irco
Shoutbox jest naprawde swietny,tylko zastanawia mnei jedno czemu nie można zamknąć palety kolorów po naciśnięciu na "kolor" ?? Tak by było o wiele lepiej w-g mnie,neistety troche miejsca ta paleta zajmuje
 
Lukiqq
O, widze, ze Ty rowniez zauwazyles ten problem, najlepsze jest to, ze ja tez go mialem, przez jakies 2 godziny, nic nie zmienilem i problem zniknal sam. Teraz juz dziala, sprawdz w innej przegladarce, doszukiwalem sie bledu, ale nie znalazlem nic zlego.
 
itvortal.avx.pl
pawkow
jestem dumny z siebie Grin
No i gratulacje Smile Daj jakiś adresik gdzie mogę to oblukać Smile

Zapraszam na motoklimat.pl - Baza wiedzy o samochodach, modele, spalanie, specyfikacje.
 
https://motoklimat.pl
irco
Zobaczymy,własnie włączyłęm mam nadzieje że się uda :-] A jeszcze jedno,jak powiększyć okienko w shoutboxie ?? Bo jest małe,nawet bardzo małe Sad Co niestety jest uciążliwe.
 
pawkow
W panelu administracyjnym Smile
Zapraszam na motoklimat.pl - Baza wiedzy o samochodach, modele, spalanie, specyfikacje.
 
https://motoklimat.pl
Lukiqq
Dokładnie tak :)

Panel administracyjny/Zarządzanie stroną/Ustawienia różne i tam Wysokość Shoutboxa

UWAGA!

Nie napisalem jedne bardzo waznej rzeczy, otoz jak wiecie, moja modyfikacja polega na polaczeniu 2 shoutboxow, user pawkow uzyl zapytania do bazy SQL by moc kontrolowac wlasciwosci shouta przez panel administracyjny. By wszystko dzialalo jak nalezy, wejdzcie w PA, nastepnie w Strony informacyjne, w tytule strony wpiszcie byle co, a w tresci wklejcie ten oto kod:

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Nastepnie dajcie "PODGLAD" nie zapisujcie strony. To by bylo na tyle, sterowanie shoutem z PA powinno po tym zabiegu dzialac.
Edytowane przez Lukiqq dnia 23.01.2007 00:07:23
 
itvortal.avx.pl
bubutm
Świetny modzik Smile Tego właśnie mi brakowało w sb Shedrock'a . Gratuluje Smile
Edytowane przez bubutm dnia 01.05.2007 13:24:39
...:: Smile Bo wędkarstwo to nasza pasja Smile ::...
userbaradmina.jpg
mw_strzelec.png
http://www.wedkarze.info - Twoje centrum wiedzy o wędkarstwie
 
http://www.wedkarze.info
x_AnDrZeJ_x
Wiesz... że bawiłem się z tym al nie działa jak trzeba :/ Pokazuje się taki oto błąd:
Warning: main(infusions/shoutbox_panel/locale/English.php) [function.main]: failed to open stream: No such file or directory in /var/www/sites/yoyo.pl/c/h/chomiczki2006/infusions/shoutbox_panel/shoutbox_panel.php on line 20

Warning: main() [function.include]: Failed opening 'infusions/shoutbox_panel/locale/English.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /var/www/sites/yoyo.pl/c/h/chomiczki2006/infusions/shoutbox_panel/shoutbox_panel.php on line 20


Niebardzo wiem co zrobić z tym fantem :/
Edytowane przez szer dnia 06.05.2007 12:52:00
 
szer
A to że nie masz wgranych wszystkich plików bo nie może znaleźć pliku LOCALE'I english.php
 
x_AnDrZeJ_x
Już znalazłem błąd... nie zauważyłem że w total comanderze zmienia nazwy plików na małe litery Grin
 
matti05
A mi dalej pojawia się paleta kolorów. Ktoś wie jak temu zaradzić. A i jeszcze, bo nie wyświetla się domyślny tekst.
Wersja fusiona to 6.01.10. Sprawdzałem w IE, MF i Operze. Adres strony http://www.proxim...t/news.php.
 
www.serbinow.frih.net
Lukiqq
Oto poprawiona wersja shoutboxa, nie chcialo mi sie juz przerabiac PA w celu wyswietlania domyslnego tekstu pobieranego z pola tekstowego, dlatego wstawilem go we wtyczke, w pliku shoutbox_panel.php. Co do kolorkow to nie mam pojecia, tez tak mialem, ale od paru miesiecy chodzi dobrze.
Lukiqq dodał/a następującą plik:
shoutbox_panel_1.rar [13.29kB / 534 Pobrane]
 
itvortal.avx.pl
matti05
Już wszystko działa. Dzięki za pomoc.
 
www.serbinow.frih.net
Rafee
co zrobic zeby powiekszyc shoutboxa??? znaczy w długosci ??
 
Lukiqq
Znaleźć w bazie w fusion_settings shout_height='350', i zmienić. W chwili wolnego czasu wrzuce sterowanie z PA, które mam u siebie.
strzelec.png
itvortal.avx.pl - A taka sobie moja strona :]
Pomoc na GG wyłącznie dla nieco wtajemniczonych, podstawowe HowTo znajduje się na forum.
 
itvortal.avx.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl