ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion v5.00-v6.01 Support » Modyfikacje skryptów
 Drukuj temat
Administracja i wyświetlanie komentarzy całego portalu
black_raven
Wiec moja stronka rozrosla sie dosyc, dlatego jest na niej duzo rzeczy do komentowania, itp.
Zdarzaja sie natomiast wscibscy uzytkownicy, nielubiacy cie koledzy lub poprostu twoi dobrzy kumple ktorzy chca sobie porobic "jaja"

Ostatnimi czasy moj kumpel zrobil sobie takie "jaja" Wiedzialem ze cos napisal ale niewiedzialem gdzie. Szukalem chyba z 2 godziny zanim znalazlem i usunolem. Wiem ze usuniecie konta usuneloby wszystko co napisal, ale jak to zrobie ludzei ponownie napewno sie niezarejestruja.

Przechodze do sedna sprawy:
img113.imageshack.us/img113/4056/lolft8.jpg
Czy niedaloby sie zrobic takiej rzeczy, zeby z zaznaczonych czerwonych napisow zrobic linki ktore pokazywalyby co i gdzie ktos napisal, tak jak jest to na forach phpBB gdzie jest cos w stylu "pokaz wszystkie posty uzytkownika.

Prawdopodobnie jest to skomplikowane zrobic cos takiego, ale bardzo bym prosil jezeli ktos ma chwilke czasu. Niemusi to byc shoutbox i forum poniewaz to akurat nie jest takie obszerne, natomiast bardzo bym prosil o zrobienie chociaz komentarzy bo odnalezienie pojedynczych wpisow na mojej stronie jest naprawde ciezkie.

Chyba ze ktos zna jakis inny sposob to bardzo bym prosil o napisanie. Z gory dziekuje. Pozdrawiam
Edytowane przez Pieka dnia 04.01.2007 22:07:04
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 03.05.2024 23:04:45
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Leo
W tym temacie masz opisane jak wstawić do profilu usera jakie dodał komentarze jak i artykuły. Co do forum to poszukaj na laboratorium bo chyba cos takiego jest.

http://www.php-fu...ad_id=8838

A zapomniałem w tej modyfikacji mozna zobaczyc chyba tylko komentarze z artykułów, newsów do galerii trzeba dopisac jeszcze linijke.
Edytowane przez Pieka dnia 04.01.2007 22:07:31
 
www.tutorials.isx.pl
black_raven
Jakos niemoge sie polapac co i jak. Moglbys wkleic kod do tego i napisac mi gdzie to wkleic? I przydalyby sie komentarze artykulow, newsow, stron informacyjnych, galerii bo ja chce raz a dobrze a nie bawic sie ze najpeirw beda same arty pozniej newsy itd. Czekam dalej na pomoc
Edytowane przez Pieka dnia 04.01.2007 22:07:50
 
Leo
Hmm... nie mam teraz za bardzo czasu ale na labie widziałem mod, który wyswietla ostatnio dodane komentarze do news, artów, galerii itp.

Nie wiem czy to jet ten sam jaki juz kiedys znalazlem na tej stronce:

Enhanced Latest Comments v2.1

http://www.google...s-dc10.php

Pokazuje nam komentarze ze wszystkiego dajac nam również odnośnik do arta czy galerii w której pojawił się komentarz. Naprawde polecam przydatna rzecz Smile
Edytowane przez Pieka dnia 04.01.2007 22:08:15
 
www.tutorials.isx.pl
Pieka
Leo napisał/a:
Hmm... nie mam teraz za bardzo czasu ale na labie widziałem mod, który wyswietla ostatnio dodane komentarze do news, artów, galerii itp.

Nie wiem czy to jet ten sam jaki juz kiedys znalazlem na tej stronce:

Enhanced Latest Comments v2.1

http://www.google...s-dc10.php

Pokazuje nam komentarze ze wszystkiego dajac nam również odnośnik do arta czy galerii w której pojawił się komentarz. Naprawde polecam przydatna rzecz Smile


Ok, ale z jakimi bledami jest ten plik....
Poprawilem i tak wyglada w dzialaniu: http://pieka.ovh.org (u dolu strony).

Poprawiony plik do pobrania dwa posty nizej.
Edytowane przez Pieka dnia 04.01.2007 22:08:47
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
black_raven
To moglbys wrzucic poprawiony kod? bo napewno sie przyda, poniewaz jak wsadzam ten panel to mi sie stronka wali (rozjezdza sie). Z gory dzieki
Edytowane przez Pieka dnia 04.01.2007 22:09:08
 
Pieka
black_raven napisał/a:
To moglbys wrzucic poprawiony kod? bo napewno sie przyda, poniewaz jak wsadzam ten panel to mi sie stronka wali (rozjezdza sie). Z gory dzieki


Prosze bardzo, zalaczam plik.
Przy okazji dodalem locale Smile

EDIT: Poprawilem plik panela, teraz wyswietla miniaturki przy kazdym trybie pracy serwera.
Pieka dodał/a następującą plik:
latest_comments_v1_02-correct.zip [15.59kB / 422 Pobrane]

Edytowane przez Pieka dnia 12.02.2007 11:11:05
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
black_raven
Dzieki pieka znow mi pomagasz. Mam ogromny dlug wobec ciebie Pfft

//Edit:
Kurcze mam jeden problem. NIewyswietla mi miniaturek zdjec a przydaloby sie. Moglby mi ktos pomoc to zrobic?
Edytowane przez Pieka dnia 04.01.2007 22:06:07
 
Pieka
black_raven napisał/a:
Dzieki pieka znow mi pomagasz. Mam ogromny dlug wobec ciebie Pfft

//Edit:
Kurcze mam jeden problem. NIewyswietla mi miniaturek zdjec a przydaloby sie. Moglby mi ktos pomoc to zrobic?



Plik poprawiony, dzialaja miniaturki.
Do pobrania powyzej lub z Laboratorium.
Edytowane przez Pieka dnia 04.01.2007 23:14:30
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
black_raven
Kurcze cos dalej miniaturki niedzialaja... moze to cos z plikiem latestcomments.php pisze ze trzeba zamienic a ja nie wiem gdzie on jest i gdzie trzeba go skopiowac
 
Pieka
black_raven napisał/a:
Kurcze cos dalej miniaturki niedzialaja... moze to cos z plikiem latestcomments.php pisze ze trzeba zamienic a ja nie wiem gdzie on jest i gdzie trzeba go skopiowac


Nie wiem, jasnowidzem nie jestem.
Nie podajesz strony, serwera, ani wersji Fusiona.
Sprawdzilem na serwerze w pelnym trybie safe_mode (czyli na On), oraz na serwerze z wylaczonym trybem safe_mode - wszystko dziala.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Araadan
hmm sprawdzam na localhoscie, najnowszy fusion i w momencie kiedy sa jakies komentarze panel powoduje rozjezdzanie sie calej lewej belki z panelami... ma ktos podobny problem? ew jak mozna temu zaradzic? probowalem wstawiac </table> w roznych miejscach ale nie odnioslem porzadanego rezultatu
 
rhiod.easyisp.pl
Pieka
Poprawiona wersja (trzy posty wyzej oraz Laboratorium) nie powoduje takich zachowan.
Najwidoczniej posiadasz wersje oryginalna tego panela.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Araadan
yhm wersja z laboratorium dziala dobrze ale ta z posta nie jest zaaktualizowana Pfft

Pozdrawiam
Araadan
 
rhiod.easyisp.pl
Pieka
Araadan napisał/a:
yhm wersja z laboratorium dziala dobrze ale ta z posta nie jest zaaktualizowana Pfft

Pozdrawiam
Araadan


Skoro tak mowisz.
Juz powinno byc OK, bo wstawilem do posta identyczny plik jak w Laboratorium.
Przepraszam za problem.
Edytowane przez Pieka dnia 12.02.2007 11:13:50
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl