ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 5

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion v5.00-v6.01 Support » Modyfikacje skryptów
 Drukuj temat
Syndykacja na Fotosik
Pieka
Jeden z naszych userow zwrocil sie do mnie z prosba o zaimplementowanie jednej z funkcjonalnosci serwisu Fotosik do naszego forum:
http://www.fotosi...ykacja.php

Syndykacja sluzy do uploadu zdjec na fotosik.pl bezposrednio z naszego forum i bez jego opuszczania.
Po prostu dodajecie zdjecie na Fotosik, a jego kod jest automatycznie wstawiany do pola message, czyli pola tekstowego pisanego posta.

Przetestowac mozecie na: http://pieka.ovh.org

W zwiazku z tym zmodyfikowalem wybrane pliki oraz plik skryptu uploadu.
Poprawilem plik addform.html korzystajac z sugestii Wooyi i wszystko dziala.
Roznica polega na tym, ze oryginalnie bylo forms['post'], a Fusion korzysta z inputform.
Wystarczylo zmienic na forms['inputform'] i szafa gra Grin
Zalaczam pliki dla wresji v6.01.6 i przenosze do "Modyfikacje Skryptow".

Instrukcja:

Po rozpakowaniu archiwum, nalezy umiescic wszystkie pliki w katalogu forum na swoim serwerze, wczesniej robiac kopie nadpisywanych.



EDIT: Wkradl sie blad i w archiwum znalazl sie niewlasciwy plik addform.html, przepraszam.
Poprawilem, prosze sciagnac ponownie.
Pieka dodał/a następującą plik:
fotosik-syndykacja-forum.zip [15.84kB / 492 Pobrane]

Edytowane przez Pieka dnia 23.12.2006 16:34:36
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 04.05.2024 01:55:11
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Ja bym jeszcze ten obrazek ikonę-gif zapakował do images forum bedzie szybciej lokalnie forum otwierało niech sie łączy przy uploadzie dopiero z fotosikiem.
Edytowane przez wlodekp dnia 22.12.2006 23:24:41
 
wlodekp.europa.pl
skysis
Hyym po wżuceniu plików na serwer gdy klikam na dany post coda mnie do głownej strony forum ? Co jest.

Prosiłbym o Dokładniejsza instrukcje gdzie co pozamieniac dla tych co maja modyfikowane pliki Grin

Z góry dziekuje.
 
http://www.gimciech.info
Pieka
skysis napisał/a:
Hyym po wżuceniu plików na serwer gdy klikam na dany post coda mnie do głownej strony forum ? Co jest.

Prosiłbym o Dokładniejsza instrukcje gdzie co pozamieniac dla tych co maja modyfikowane pliki Grin

Z góry dziekuje.


A ja prosze po polsku, bo nic z tego nie rozumiem.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
skysis
Przepraszam poprostu wczoraj rozstaem sie z dziewczyna i niepotrafie mowic po polsku ;p

no to tak
Dajmy na to ze wchodze w >forum>Kadetoria>podkategora>post.

Gdy klikne na post wraca mnie do >Forum.

Co sie dziejeGrin

I prosibym o instrukcje jak modyfikowac poszczególne pliki, poniewaz mam zmodyfikowane pliki.

 
http://www.gimciech.info
Pieka
Ty masz EP, a to jest forum PHP-Fusion.
Nie znam EP, wiec nie napisze co i gdzie masz edytowac.
Napisalem wyraznie, ze zalaczam pliki z wersji v6.01.6.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
duchjacek
Po zainstalowaniu fotosik-syndykacja-forum.zip (na PHP-Fusion wersja v6.01.6) nie działa wtyczka fusionboard_3-0.

Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu.
Edytowane przez duchjacek dnia 23.12.2006 19:13:20
 
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Na swoim testowym fusion mam jeszcze więcej funkcji i wcale nie używam Extreme. Nie wspomnę o wszystkich wynalazkach które testowałem-typu obstawianie wyników meczy-które dodają lub zabierają punkty zdobyte na forum. Moim testowym user color grup-panel powiązanym z forum i wiele innych, download pozwalającym ściągać w zależności od aktywności forum.
I to mi chodzi oczywiście podstawowy plik addform.html i kod który można podejżeć w każdym z plików pakietu wstawiony w odpowiednie miejsce-ja używam img wstawiony do images theme forum ikonke wyświetlam w wierszu przed boldem i napis w alcie pojawiający się po najechaniu-mniej jeden wiersz.
I CHODZI BEZ PROBLEMU.
Oczywiście jeśli ktoś decyduje się na Używanie Poważnych Modyfikacji kodu jak EP to musi mieć pojęcie jak to działa. Dlatego używając czegokolwiek trzeba rozpoznać najpierw STABLE i SUPPORT-WSPARCIE.
A jesli chodzi o EP to ja mogę szukać wsparcia u Ciebie- to Ty jesteś Expert a ja kompletny laik-ignorant.
Oczywiście do @skisis itp
Edytowane przez wlodekp dnia 23.12.2006 19:13:18
 
wlodekp.europa.pl
Pieka
skysis napisał/a:
...prosibym o instrukcje jak modyfikowac poszczególne pliki, poniewaz mam zmodyfikowane pliki.


Pozniej napisze dokladnie, co i gdzie. Teraz czas na sprzatnie...

Plik postedit.php:

Znajdujesz:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy
');\">

<input type='button' value='quote' class='button' style='width:45px;' onClick=\"addText('message', '
', '
');\"><br>

</td>

</tr>[/code]

Nastepnie po wstawiasz:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy



Plik postnewtread.php:

Znajdujesz:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy
');\">

<input type='button' value='quote' class='button' style='width:45px;' onClick=\"addText('message', '
', '
');\">

</td>

</tr>[/code]

Nastepnie po wstawiasz:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy



Plik postreply.php:

Znajdujesz:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy
');\">

<input type='button' value='quote' class='button' style='width:45px;' onClick=\"addText('message', '
', '
');\"><br>

</td>

</tr>[/code]

Nastepnie po wstawiasz:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy



Plik viewthread.php:

Znajdujesz:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy
');\">

<input type='button' value='quote' class='button' style='width:45px;' onClick=\"addText('message', '
', '
');\"></td>

</tr>[/code]

Nastepnie po wstawiasz:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy



Plik addform.html musi byc w katalogu forum!
Jest zawarty w archiwum plikow.
Edytowane przez Pieka dnia 23.12.2006 21:37:54
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
skysis
wlodekp napisał/a:
Na swoim testowym fusion mam jeszcze więcej funkcji i wcale nie używam Extreme. Nie wspomnę o wszystkich wynalazkach które testowałem-typu obstawianie wyników meczy-które dodają lub zabierają punkty zdobyte na forum. Moim testowym user color grup-panel powiązanym z forum i wiele innych, download pozwalającym ściągać w zależności od aktywności forum.
I to mi chodzi oczywiście podstawowy plik addform.html i kod który można podejżeć w każdym z plików pakietu wstawiony w odpowiednie miejsce-ja używam img wstawiony do images theme forum ikonke wyświetlam w wierszu przed boldem i napis w alcie pojawiający się po najechaniu-mniej jeden wiersz.
I CHODZI BEZ PROBLEMU.
Oczywiście jeśli ktoś decyduje się na Używanie Poważnych Modyfikacji kodu jak EP to musi mieć pojęcie jak to działa. Dlatego używając czegokolwiek trzeba rozpoznać najpierw STABLE i SUPPORT-WSPARCIE.
A jesli chodzi o EP to ja mogę szukać wsparcia u Ciebie- to Ty jesteś Expert a ja kompletny laik-ignorant.
Oczywiście do @skisis itp


słuchaj fajnie rozumiem ze cos masz do mnie choc niewiem co boze spytalem sie chyba po to jest forum a modyfikacja z tego co czytalem jest lepsza i mniej roboty jest z nia wiec zainstalowalem EP .... teraz juz nie zmienie bo żal mi wszystkiego usuwac...... i prosilbym bez takich wiazdow .... Dzieki pieka zaraz spruboje.

Wielkie dzieki juz dzialaGrin
Edytowane przez skysis dnia 24.12.2006 00:36:18
 
http://www.gimciech.info
Fafu
super! działa! dzięki! Wink
http://komputery.... Porady dotyczące Komputerów i internetu!! ZAPRASZAM
 
http://komputery.yoyo.pl
wenus82
Działa bez najmniejszych problemówSmile Super opisane więc nie było problemGrin
 
Eklipse
A ja mam takie pytanie.... Czy dało by się zrobić, że kiedy użytkownik dodaje tą fotę przez tego moda... To zdjęcie żeby nie przekraczało 420px? Chodzi mi o to żeby nie rozwalało strony.... ? Da się takie coś zrobić?
 
www.scooters.kom.pl
Pieka
Eklipse napisał/a:
A ja mam takie pytanie.... Czy dało by się zrobić, że kiedy użytkownik dodaje tą fotę przez tego moda... To zdjęcie żeby nie przekraczało 420px? Chodzi mi o to żeby nie rozwalało strony.... ? Da się takie coś zrobić?

Zartujesz? Przeciez przede wszystkim dodajesz mianiaturki, wiec jak ma sie forum rozwalac?!
Jesli chcesz miec ograniczone wielkosci zdjec, to zajrzyj do przyklejonego tematu:
Problem z forum - długie linki i duże grafiki .

Syndykacja jest zdefiniowana przez serwis Fotosik i nie ma mozliwosci dokonania jakiejkolwiek zmiany.
Edytowane przez Pieka dnia 26.02.2007 19:10:00
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
kamy
Po wgraniu tego moda mam blad oto on:

images33.fotosik.pl/162/3c49609ebcd3f7d1med.jpg

ryby.ovh.org

Gdzie skasowac ten podwojny wpis? Wystepuje to tylko przy szybkiej odpowiedzi


PW od moderatora:
  1. Ogólna Uwaga - Pieka 29.02 - 23:57

Edytowane przez Milka dnia 29.02.2008 23:59:11
 
www.e-ryby.net
Pieka
Wkleiles dwa razy te sama linie, wiec wystarczy jak usuniesz zdublowana.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
kamy
God! Pieka jesteś moim GuruPfft
Dziękuje za szybka odpowiedzSmile
Działa wysmienicie
 
www.e-ryby.net
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl