ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 8

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
14.05.2024 18:31:17
Znowu serwer down?

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Wooya Web Stats Panel v1.2
K@iTO
wilczek napisał/a:
mi coś nie za bardzo działa Sad chcialem tylko zobecczeć czy jakieś ciekawe to jest a tu nici Sad

www.wolfneet.com/pliki/stats.jpg

czegoś chyba mi brakuje Wink


Witam Wilczek... Wywal wszystkie inne staty Grin (odinstaluj infusiona "web stat - DJ_Baby) i działa! Grin

Wooya Gratuluje!!

"Wooya Web Stats Panel v1.2" - Rewelacja Działa również pod najnowszym Extreme-pack IV

Pozdro (naprwde zajefajnie przydatne)!
Portal o grze 9dragons w PHP-Fusion
 
www.9dragons.svajs.eu
Wścibski Gość
Dodany dnia 15.05.2024 04:49:24
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
ElPaul
A da sie jakimś sposobem, chociaż część w/w statystyk udostępnić userom, np. w dodatkowej stronie?
 
fist90
/|\przylanczam sie do tematu i do pytania!!
.|
Edytowane przez fist90 dnia 05.01.2007 23:37:50
 
FastMan
też się przyłaczam do pytania. I jeszcze mam jedną prośbe , czy mógłby ktoś napisać żeby w bloku zwykłym tekstem było napisane Ile wszystkich unikalnych wizyt (czyli to co na dole strony) i unikalnych odwiedzin dziś.
 
avatarus
a ja mam pytanie...
czemu ten infusion zlicza tylko unikalne wizyty adminów?
 
www.silkroadonline.com.pl
Pieka
avatarus napisał/a:
a ja mam pytanie...
czemu ten infusion zlicza tylko unikalne wizyty adminów?


To jego tajemna opcja Wink Wszystko wygadales...
Ponizej przyklad wlasciwego dzialania (nie bylem w stanie fizycznie osiagnac takiej ilosci unikow):
images20.fotosik.pl/23/28a62e374dfd0262m.png
Edytowane przez Pieka dnia 10.02.2007 20:00:17
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
FastMan
Zrobi ktoś taki coś co pisałem. Miałoby działać na zasadzie tych unikalnych wizyt na dole tylko że byłoby to w panelu jako zwykły napis i by było ile jest unikalnych odwiedzin dziennie (działając na zasadzie tych wszystkich unikalnych)
 
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Kolego do tego właśnie napisałem licznik wizyt DZIŚ temat przyklejony możesz go wstawić albo kod wykorzystać gdzie indziej ja tego już nie modyfikuje-bo napisałem szkielet do samodzielnych modyfikacji.
Licznik w działaniu na mojej stronie-panel prawa-dół.
 
wlodekp.europa.pl
FastMan
Gdzie jest ten temat , bo szukam i szukam i nic
 
Pieka
FastMan napisał/a:
Gdzie jest ten temat , bo szukam i szukam i nic

Prosze: Licznik jednodniowy, wpisujesz w szukajke i... Masz!
Jeszcze Ci cos podac? Moze herbatke i ciacho?
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
FastMan
O dzięki , bo szukałem różnymi hasłami i albo nie znalazłem tego albo było po 100 stron
 
Monter
avatarus napisał/a:
a ja mam pytanie...
czemu ten infusion zlicza tylko unikalne wizyty adminów?

bo masz ustawioną widoczność panelu dla administratorów. Zrób dla wszystkich i powinno być OK ;-)
 
opel-youngtimer.pl
Pieka
Monter napisał/a:
avatarus napisał/a:
a ja mam pytanie...
czemu ten infusion zlicza tylko unikalne wizyty adminów?

bo masz ustawioną widoczność panelu dla administratorów. Zrób dla wszystkich i powinno być OK ;-)


O tym nie pomyslalem...
Nastepny (avatarus), ktory uwaza, ze jest tak bystry, ze nie potrzebuje czytac instrukcji?!!
Edytowane przez Pieka dnia 12.02.2007 21:28:15
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
prostyle
Cześć. Mam pytanie Czy nie dało by się jakoś zmodyfikować tego skryptu , ponieważ mam stronę na 110mb.com , serwer nie akceptuje pliku .idx , co dziwne statystyka działa , ale wyświetla mi takie komunikaty pod panelem:

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Nie da się tego jakoś obejść ? Licznik zlicza... Tylko te komunikaty...

Jestem początkujący ale z edycją skryptów nie będe miał problemów powiedzcie tylko co zmienić lub usunąć
Zależy mi na tym ponieważ ze stat4u są problemy umieściłem w panelu , wyświetla logo ale nie zlicza odwiedzin...
Pozdrawiam
Edytowane przez Pieka dnia 13.02.2007 18:18:44
 
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
No właśnie teraz odpowiedni temat.
Wracając do niego to komunikat wyraźnie mówi jaką funkcję masz na serwerze przyblokowaną: fopen() otwarcie pliku do dalszych operacji na nim i następne jej wynikiem wszystko co zdalne.
Poczytaj i poszukaj obejścia dla YOYO przy wstawianiu obrazków zasada jest ta sama, jeśli to nie pomoże TO NIESTETY TYLKO ZMIANA SERWERA>
 
wlodekp.europa.pl
prostyle
dzięki za szybką odpowiedźSmile
wiem , że tam można to odblokować ale trzeba wysłać proof id w postaci skanu dokumentów tożsamości ... admin pisze że to ochrona przed spamem ... fajny jest ten hosting ponieważ nie ma reklam ... akurat strasznie mnie reklamy denerwują zwłaszcza ze wcześniej miałem konto na orgfree.com i wrzucili mi 2 wredne reklamy nad stronę ...
 
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Coś za coś-jeśli myślisz na poważnie o stronie-damrówka start-a dalej hosting.
Mówię to przyglądając się już kawałek czasu ewolucji poszczególnych serwisów użytkowników.
Np YOYO na starcie nie serwowało reklam i wszędzie jest jakieś ale-bo to normalka nie ma nic za darmo NA POWAŻNIE tak czy inaczej musi ktoś to finansować.
Rozwiązanie o którym wspomniałem jest autorstwa Wooya-autora tych statysyk-jest to mocno zaawansowany skrypt więc konkrety tylko ON- ale czy warto na blokady-obejdziesz jedną za chwile będzie druga.
A i tak nie wiadomo czy są odpowiednie bibloteki php żeby to obejść.
Tyle z moich doświadczeń na tym forum.
 
wlodekp.europa.pl
Fly Rider
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Witam,
mnie także pojawia się ten komunikat, ale zauważyłem pewną prawidłowość, gdyż pojawia się ten komuniakat gdy wchodzę na moja stronę www.rapidpoznan.pl z przeglągarek, które używają proxy. Czyżby skrypt "nie trawil" proxy ? Mój serwer to [OVH-60]

Pozdrawiam
 
http://www.judym.poznan.pl
Pieka
Masz zablokowana czesc operacji na serwerze, zdalnych.
Nic nie poradzisz, na darmowych to norma (YoYo, OVH).
Platny serwer i po sprawie.
Edytowane przez Pieka dnia 28.06.2007 19:00:00
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Fly Rider
Właśnie w tym problem, że ja mam płatny [OVH - 60 gp], przepraszam bo pomyliło mi się w poprzednim poście. I właśnie jest problem jak się używa proxy bo normlanie to wszystko cacy działa.
 
http://www.judym.poznan.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl