ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 7

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion v5.00-v6.01 Support » Modyfikacje skryptów
 Drukuj temat
TinyMCE dla normalnego usera
Bebop
U mnie również działa. Dołączam się do podziękowania Smile
______
Bebop
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 29.04.2024 13:07:31
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Lukiqq
Hello, myślę, że ten mod wielu z Was sie przyda, zmienia on wygląd i funkcjonalność formularzy dodawania newsa przez użytkowników. Po jego zaaplikowaniu użytkownik ma możliwość edycji obszaru "Czytaj więcej", używany jest także edytor TinyMCE a podgląd newsa jest formatowany, zupełnie jak w Panelu Administratora. Jak zwykle, gotowca w działaniu można zobaczyć na mojej stronie(adres w sygnaturze/profilu) Enjoy!



Jeśli nie masz jeszcze wstawionego TINYMCE do artow/newsow to pobierz najpierw załącznik z posta napisanego przez wlodekp, znajduje się on na 1 stronie tego tematu!



1. Aplikujemy TinyMCE do edycji newsow/artów edytując subheader.php:

Jeśli już masz TinyMCE w newsach/artykułach to dodaj tylko to co jest na czerwono.

W sekcji BODY dodajemy ten kod:

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


2. Jeśli wcześniej tego nie robiłeś to zapytaj bazę czy wszystko w porządku ;)


Jeśli już wcześniej to robiłeś, zmień w bazie wartość tinymce_submit na 2, by mieć pełny edytor.

Poniższy kod wklejamy np w polu tekstowym dodatkowych stron i dajemy podgląd, bynajmniej chodzi o to by wprowadzić dodatkową kolumnę tinymce_submit w tabeli fusion_settings:

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


3. Edytujemy plik plik submit.php z paczki, którą zamieścił wlodekp, zamieniając w nim całą sekcję 'news'(trzymajcie się znaczników, podmieniać tylko od punktu a do b!) na:

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


4. Edytujemy jeden plik językowy z locale/Polish/submit.php, dodając w nim:

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


5. Edytujemy plik submissions.php podmieniając w nim całą sekcję 'news' na:

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy




Poprawka dla artykułów! Naprawia problem formatowanego podglądu.


1. Edytujemy plik submit.php wcześniej zmodyfikowany przez wlodekp(załącznik na 1 stronie), chyba, że wprowadziłeś już moją modyfikację newsów to kontynuuj pracę na tym pliku. Zamieniamy w nim całą sekcję artykułów:

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


2. To chyba wszystko :) Czekam na opinie.
Edytowane przez Lukiqq dnia 18.06.2007 11:31:20
strzelec.png
itvortal.avx.pl - A taka sobie moja strona :]
Pomoc na GG wyłącznie dla nieco wtajemniczonych, podstawowe HowTo znajduje się na forum.
 
itvortal.avx.pl
x_AnDrZeJ_x
Bardzo fajne Smile Ja jakoś dziwnie zrobiłem połączenie - mix'a Grin Metody Lukiego i wlodekp Wink Ale najważniejsze, że działa Grin

Ale chciałbym dodać TinyMCE w jeszcze jednym miejscu... Ale nie mam kompletnie pojęcia jak... Chodzi mi o dodanie TinyMCE na forum... zarówno w edycji posta jak i dodawaniu, a nawet szybkiej odpowiedzi. Czy mógłby mi ktoś z tym pomóc? Byłbym bardzo wdzięczny!
 
czarny_
Małe wtrącenia... trzeba by było przerobić TinyMCE aby zamiast htmla dawał BBcode
Nie chcesz, to nie odpowiadaj!
 
x_AnDrZeJ_x
czarny_ napisał/a:
Małe wtrącenia... trzeba by było przerobić TinyMCE aby zamiast htmla dawał BBcode


Kurcze... nie pomyślałem... :/ Teraz robi się z tego większy problem... chyba jednak dam sobie z tym spokój... Dzięki, że przypomniałeś mi o tym...!
 
sebos2
Hmmm... a ja mam małą prośbę do kogoś kto mógłby zamieścić gotowe pliki do modyfikacji, którą zrobił Luki do podmiany oryginalnych??
Mógłby ktoś to zrobic?? Bo jak ja sam robie to z niewiadomych przyczyn niedziałaSad
 
ravender
Zmieniłem te skrypty, edytor się włacza ale zarówno w wersji tiny jak i advanced, po kliknięciu w DODAJ ARTYKUŁ strona się rozjeżdza.. tzn zwiększa się tak do około polowy strony szerokosc lewego panela.

Ktos wie o co chodzi? Sprawdzilem dla domyslnego thema i jest to samo.
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl