ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,387
Najnowszy użytkownik: Tyka1125

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
16.05.2024 23:37:03
Z powodu takich zleceniodawców, przerobiłem własne komentarze.

JazOOn
14.05.2024 18:31:17
Znowu serwer down?

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion v5.00-v6.01 Support » Modyfikacje skryptów
 Drukuj temat
Modyfikacja register - Regulamin
konradinho2
kulawy_waldek napisał/a:
konradinho2 czy u ciebie też jak się nie wybierze żadnej z odpowiedzi to da się zarejestrować? Dasz link do www to zobaczę jak to u Ciebie jest. Pozdrawiam


Nie zwróciłem na to uwagi ale to niestety prawda. Jeżeli nic nie wybierzesz to możesz się zarejestrować normalnie Sad
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 17.05.2024 05:38:57
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
kulawy_waldek
Sad, przydałoby się jakoś to naprawić

Czy wie ktoś jak to naprawić?

Proszę o pomoc
Edytowane przez kulawy_waldek dnia 01.09.2007 18:16:55
 
www.kasa.ddl2.pl
kawulson
konradinho2 napisał/a:
kulawy_waldek napisał/a:
konradinho2 czy u ciebie też jak się nie wybierze żadnej z odpowiedzi to da się zarejestrować? Dasz link do www to zobaczę jak to u Ciebie jest. Pozdrawiam


Nie zwróciłem na to uwagi ale to niestety prawda. Jeżeli nic nie wybierzesz to możesz się zarejestrować normalnie :(


Dopiszcie to co jest na czerwono, będzie od razu zaznaczone pole nie zgadzam się
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy
 
kulawy_waldek
Coś mi nie działało ale to naprawiłem. Jest git, ale mogłoby być lepiej
 
www.kasa.ddl2.pl
ewa989
Witam jest możliwosc zamieszczenia gotowego skryptu ?
Edytowane przez Milka dnia 14.10.2007 09:33:18
 
ELO320
Zamieszczę swój projekt tego xd poprawiłem wszystkie błędy zbiłem wszystko w całość oraz pod względem estetycznym i pasującym do całości to zrobiłem. zamieszczam kody

Najpierw odnajdujemy znajdujący się między 57 a 59 linią:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Na 60 lini wklejamy to
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Potem szukamy linie 179 -187 (mogą u każdego być jakieś drobne przesunięcia w zależności od wcześniejszych modyfikacji pliku
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


A nastepnie ten pogrubiony kod kod wklejamy
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


No i to będzie na tyle z mojej strony, mam nadzieje ze napisane jest to wyraźnie i komuś pomogłem.
Edytowane przez Pieka dnia 15.12.2007 21:49:22
 
www.imperium-gier.pl
ELO320
Nie niem co ty tworzysz i po co tam to wklejasz ale to już twoja sprawa.

Kodowanie ustaw:

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Edytowane przez Pieka dnia 31.12.2007 01:27:43
 
www.imperium-gier.pl
Pieka
Robster napisał/a:
..A co do kodowania, to mam to wpisać na początku skryptu czy jak? W HTML wiem jak i gdzie wstawiać kodowanie, ale php, to dla mnie inna bajka :/

Juz odpowiadalem w tym temacie, co nalezy zrobic, zeby byly polskie znaki diakrytyczne.
Gdybys przeczytal caly watek, to nie pisalbys teraz bzdur.
Powtorze raz jeszcze, tym razem dosadniej: ABY STRONA CZYTALA POLSKIE ZNAKI DIAKRYTYCZNE ZAPISANE W PLIKU, NALEZY ZAPISAC TEN PLIK Z KODOWANIEM ISO 8859-2.
Jesli tego nie potrafisz, to zastosuj standardowa metode wykorzystana w PHP-Fusion i w pliku dodaj odnosniki do locali, a same locale dopisz do pliku /locale/Polish/register.php, ktory oryginalnie zapisany jest z uzyciem tego kodowania.
Musisz tak zrobic, poniewaz wszystkie pliki strony (poza localami) zapisane sa w UTF-8.
Edytowane przez Pieka dnia 12.06.2009 12:40:17
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Pieka
Robster napisał/a:
Temat przeczytałem cały i to kilka razy, dlatego ściągnąłem sobie Notepad++, bo wcześniej było napisane , że przy pomocy zwykłego notatnika nie zmienię kodowania.

Skoro masz awersje do Pajaczka, to polecam Notatnik SP.


...Już pisałem, że jestem całkiem zielony i nie zakładałem tematu w Przedszkolu \, ale tutaj bo korzystałem z tego skryptu i z waszych wskazówek, tylko problem mam z kodowaniem i checked bo przy rejestracji nie mam zaznaczone nic i można się wtedy zarejestrować.

Caly czas udowadniam Ci, ze nie czytasz postow, o czym swiadcza powyzsze zdania.
Kolega ELO320 zebral wszystko razem, poprawil i napisal, co i gdzie zmienic.
Zrobilem tak, calkowicie bezmyslnie i dziala.
Dodalem do tego tresc regulaminu delikatnie go modyfikujac i zapisalem za pomoca w/w notatnika.
Zalaczam plik dla v6.01.13, ktory juz sobie sami modyfikujcie, ja go juz nie ruszam Wink
Dzialanie obejrzec mozesz na stronie testowej: http://pieka.ugu....gister.php


Jeśli nie da się już tego kodowania łatwiej wytłumaczyć, to dziękuję wam za to co już napisaliście, a ja już coś spróbuję sam wykombinować (w końcu google rządzi Smile

Jasniej sie nie da, chyba ze za pomoca wideo...
Pieka dodał/a następującą plik:
register_akceptacja_regulaminu.zip [4.11kB / 382 Pobrane]

Edytowane przez Pieka dnia 08.01.2008 00:22:21
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
kefir
Witam wgrałem załączony plik jaki dodał pieka i teraz mam błąd na stronie http://www.dar.bo...gister.php. Proszę o pomoc Sad
Edytowane przez Milka dnia 05.01.2008 17:56:37
 
Pieka
kefir napisał/a:
Witam wgrałem załączony plik jaki dodał pieka i teraz mam błąd na stronie http://www.dar.bo...gister.php. Proszę o pomoc Sad

Masz EP, wiec mozesz o tym zapomniec, o ile nie dodasz w bazie tabeli captcha oraz nie zdefiniujesz samej funkcji w pliku maincore.php.
Wszystko opisane na forum przy okazji innych tematow dotyczacych komentarzy.
Poszukaj.



P.S. Nastepnym razem nie pisz w tematach dotyczacych PHP-Fusion, chyba, ze zmienisz CMS'a.
Edytowane przez Pieka dnia 05.01.2008 18:24:13
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
qba88
Mam pytanie: jak zrobić zeby nie bylo dwoch pol do wyboru (akceptuje regulamin i nie akceptuje regulaminu), tyko zeby bylo jedno - jak sie akceptuje to sie je zaznacza, jak nie, to sie nie zaznacza tego jedengo pola. Proszę o pomoc. Z góry dziękuję.
strzelec.png
Jeśli Ci pomogłem, kliknij "Pomógł" pomogl.png
 
http://kubabu.pl/
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl