ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 3

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion kontra inne CMS-y » Ogólna dyskusja
 Drukuj temat
PHP-Fusion vs Joomla!
ziemowit_12
Joomla - fajny cms tylko że polski support jest do bani, ze spolszczeniem są dwie wersje do tyłu :/ . Jak się o coś zapytałem na forum o spolszczenie to mi wyjechał że jak zapłacę 300 zł to spolszczenie mi będzie działać. Nie ma to jak support fusiona Wink , moderatorzy może za nadgorliwi ale zawsze pomogą.
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 26.04.2024 10:38:22
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Bogver
Ja zanim zacząłem bawić się sam w tworzenie stronek i bazy danych.
Używałem strony kolegi i ją sobie edytowałem w panelu tylko administratora.
Był to PHP-Fusion v5.

Z czasem zacząłem szukać czegoś do stworzenia samemu. Dorwałem phpBB3. Same fora. Jako tako, ale nie widziało mi się to do stronek, bo to tylko do for.
Trafiłem wszędzie reklamy joomli, że genialna, sporo darmowych grafik różnorodnych itp.
łatwa w obsłudze.

Zainstalowałem dumny na server i zacząłem jechać według poradnika. Zanim zrobiłem strone minął miesiąc jak te wszystkie opcje z poradnikiem rozkminiłem.

Niestety nie był to przyjazny portal, powolny, ospały i ociężały, brak pomocy z strony supportu, jak i userów. Cięzko było kogoś dorwać by coś dopomógł, doinformował, polecił itp.

Wróciła mi w pamięci strona kolegi. Wiedziałem że nazwa to v5.
Tak też wpisałem w google. W końcu znalazłem tę stronke.

Zainstalowałem PHP-Fusion v7
Na bank przejrzyste, czytelne, łatwo dostępne dla każdego, mimo iż wygląd jest zawsze jednakowy w układzie strony. (tabele i pozycjonowanie na skórkach)

Ale największym plusem w jakim PHP-Fusion może się pochwalić to użytkownicy, którzy sobie pomagają. Baza danych supportu większa od biblioteki porad.
Ponadto bardzo doskonały support z guru pod nickiem "Pieka".
Naprawdę jestem za PHP-Fusion i za wami Smile

Bo to co tworzycie to naprawdę wielki kawał dobrej roboty.

A jako CMS lidera w pojedynku PHP-Fusion vs JOOMLA zdecydowanie wygrywa PHP-Fusion.

Pozdrawiam Wszystkich użytkowników PHP-Fusiona i Polski Support.
Bogver
 
www.akwariowo.eu
niph
Jak dla mnie Joomla! ma jedną zaletę - artykuły są wyświetlane wg kategorii, tzn kategorie są nadrzędne, nie mam tego w PF. Przy dużej liczby artykułów w PF mam długą listę na której ciężko cokolwiek znaleźć...
Edytowane przez Pieka dnia 07.06.2011 18:27:54
 
Obojetny78
Bogver napisał(a):

Ja zanim zacząłem bawić się sam w tworzenie stronek i bazy danych.
Używałem strony kolegi i ją sobie edytowałem w panelu tylko administratora.
Był to PHP-Fusion v5.

Z czasem zacząłem szukać czegoś do stworzenia samemu. Dorwałem php-bb3. Same fora. Jako tako, ale nie widziało mi się to do stronek, bo to tylko do for.
Trafiłem wszędzie reklamy joomli, że genialna, sporo darmowych grafik różnorodnych itp.
łatwa w obsłudze.

Zainstalowałem dumny na server i zacząłem jechać według poradnika. Zanim zrobiłem strone minął miesiąc jak te wszystkie opcje z poradnikiem rozkminiłem.

Niestety nie był to przyjazny portal, powolny, ospały i ociężały, brak pomocy z strony supportu, jak i userów. Cięzko było kogoś dorwać by coś dopomógł, doinformował, polecił itp.

Wróciła mi w pamięci strona kolegi. Wiedziałem że nazwa to v5.
Tak też wpisałem w google. W końcu znalazłem tę stronke.

Zainstalowałem PHP-Fusion v7
a bank przejrzyste, czytelne, łatwo dostępne dla każdego, mimo iż wygląd jest zawsze jednakowy w układzie strony. (tabele i pozycjonowanie na skórkach)

Ale największym plusem w jakim PHP-fusion może się pochwalić to użytkownicy, którzy sobie pomagają. Baza danych supportu większa od biblioteki porad.
Ponadto bardzo doskonały support z guru pod nickiem "PIEKA".
Naprawdę jestem za php-fusion i za wami Smile

Bo to co tworzycie to naprawdę wielki kawał dobrej roboty.

A jako CMS lidera w pojedynku PHP-Fusion vs JOOMLA zdecydowanie wygrywa PHP-Fusion.

Pozdrawiam Wszystkich użytkowników PHP-Fusiona i Polski Support.
Bogver


Zgadzam się z kolegą, joomla jest mało intuicyjna i trzeba spędzić nad nią sporo czasu by z łatwością ja obsługiwać. PHP-Fusion na pewno wypada lepiej przy joomli.
 
http://www.mocneblogi.pl/
voodoo_x
Moim zdaniem PHP-Fusion ma czytelniejszy skrypt. Modyfikacja silnika jest o niebo prostsza niż w Joomla.
 
http://www.dswww.pl
Piotrroger
Wynika to z tego, że Joomla jet pisana obiektowo Wink

userbar_sparta3.gif
 
http://spartabks.boo.pl
voodoo_x
Jest. Ale chodzi mi o to, że w PHP-Fusion gdy chcę zmienić moduł artykułów odpalam kilka plików i zmieniam.

W Joomla tak łatwo nie jest, najpierw należy poznać wewnętrzny framework, a dopiero później bawić się.

Nie wiem czy jest sens porównywać te dwa systemy. Są to zupełnie inne światy.
 
http://www.dswww.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl