ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 10

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,387
Najnowszy użytkownik: Tyka1125

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
14.05.2024 18:31:17
Znowu serwer down?

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Przewijany Shoutbox rozwiązanie
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Nie mam włączonego shoutboxa-nie mniej jednak pobrałem włączyłem-CHODZI JAK TRZEBA-a kody funkcji przewijania-bardzo krótkie.
Sprawdziłem w IE7 normalnej wersji nie beta-gdzie zadoptowano wiele funkcji podobnych do FF i jest nieco lepszy-choć jeszcze-nie spełnia wszystkiego nie trawi naszego kodu RSS (FF mam w wersji 2)
DOPISANE W EDYCJI
Sprawdziłem też-teraz, na stronie gdzie mam w użyciu 7 innych javascript-nic nie blokuje.
Bardzo dobre Rozwiązanie!
Edytowane przez wlodekp dnia 20.11.2006 10:16:27
 
wlodekp.europa.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 19.05.2024 07:16:54
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
MaRcIn_PL
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Czy tekst "Wpisz wypowiedź" wyswietlany bedzie tak jk tu na supporcie "zabrania..."
Polakom gratulujemy SZUKAJKI
 
http://www.salon-gier.pl
pawkow
owszem, tak Smile
Zapraszam na motoklimat.pl - Baza wiedzy o samochodach, modele, spalanie, specyfikacje.
 
https://motoklimat.pl
Sqlim
MaRcIn_PL - gdzie dokładnie wpisac ten kod, ktory podales? w pierwszym poscie przeczytalem ze mam to wpisac w stronach informacyjnych, ale niewiele mi to niestety mowi;p
 
pawkow
Panel administracyjny -> strony informacyjne -> dodaj nowa stronę -> wpisz dowolny tytuł i wskazaną treść -> kliknij podgląd -> zamknij okienko przeglądarki -> gotowe
Zapraszam na motoklimat.pl - Baza wiedzy o samochodach, modele, spalanie, specyfikacje.
 
https://motoklimat.pl
MajsterBieda
Coś jest chyba jeszcze "zwalone" w settings_misc.php bo dalej wywala mnie do strony głównej.... Ale w IE Shoutbox już działa Smile

Chyba że ten settings_misc.php nie jest do wersji 6.00.207........... napewno nie jest do tej wersji.
Edytowane przez MajsterBieda dnia 19.01.2007 03:12:31
 
Eklipse
Ej a powiedzcie mi jak zrobić jeszcze większą długość niż te 300 ? Bo one jest na maxa.... A ja potrzebuje z 500minimum .... Pomógłby ktoś dzięki Smile Tak to fajny bajerek ;]

Ej a powiedzcie mi jak zrobić jeszcze większą długość niż te 300 ? Bo one jest na maxa.... A ja potrzebuje z 500minimum .... Pomógłby ktoś dzięki Smile Tak to fajny bajerek ;]
Edytowane przez Eklipse dnia 23.02.2007 21:03:00
 
www.scooters.kom.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl