ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 10

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion v5.00-v6.01 Support » Modyfikacje skryptów
 Drukuj temat
Logo Flashowe
piotrek199214
A ja mam pytanie czy da się wstawić przezroczysty banner. Tak jak w html-u ja wstawiłem kod:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Ale nie działa czy ktoś wie jaki dodać kod żeby wyświetlał się przezroczysty banner?
Edytowane przez Milka dnia 14.01.2008 18:46:05
 
www.piocom.eu
Wścibski Gość
Dodany dnia 28.04.2024 01:33:16
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
bartek124
Żeby HTML mógł użyć transparent, to wpierw banner musi go "obsługiwać" Wink.

Tzm banner musi mieć elementy przeźroczyste.
userbar_bartek124_net.png mw.gif Nie pomagam na komunikatorach oraz PW!
 
www.bartek124.net
djloomis
Witam! Odrazu przejde do rzeczy, sprawa jest taka już od kilku dni po kilka godzin męczę się ze wstawieniem LOGA FLASH na moją strone http://www.radiog... Zaznaczam iż przekopałem już całe forum, robiłem wszystko według podanych na nim instrukcji i nic z tego nie wyszło... zmieniając w subheader.php tak jak było podane nic się ze stroną nie działo, próbowałem na wszystkie możliwe sposoby przerobić plik theme.php ale we wszystkich przypadkach (prócz jednego kiedy zamiast adresu do pliku z loga (jego nazwa to "cellpic_nav1" podałem adres do pliku .swf o tej samej nazwie, wtedy pojawiła się tylko zwykła ramka i nic pozatym) strona wywalała błędy...

Strona: www.radiogalaktyk...
Theme: WVista_byLukiWojci
Adres do logo: www.radiogalaktyk...
Wymiary Logo: 902 x 76

Dołaczam pliki subheader.php (z folderu głównego) i theme.php (z folderu themes/WVista_byLukiWojci)

subheader.php
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy



theme.php
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Bardzo was proszę o pomoc gdyż jestem już zdesperowany a bardzo zależy mi na tym by na stronce było logo flash
Edytowane przez djloomis dnia 13.02.2008 21:33:36
 
Pieka
Jesli pasuje Ci taki wyglad: http://test.fusio..., to ponizej znajdziesz render_header:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
djloomis
Wielkie Dzięki Pieka! Wirtualny browarek dla Ciebie GrinGrinGrin
 
kreis
Witam

Mam jak większość :) problem z przerobieniem plików php pod logo *swf, próbowałem bawić się tym w sumie kilka dni, wypróbowałem chyba wszystkie sposoby tu opisane i nic. Ale problem polega prawdopodobnie na tym, że to logo składa się z 2 części: lewej i prawej. Lewa to jpg a prawa to *swf i pewnie w pliku subheader.php powinno być odwołanie do każdej z części ale po kilku próbach dałem spokój bo zaczęła się wywalać cała strona :/ (ktoś też miał logo podwójne, ale to u mnie nie zdało egzaminu), jeżeli ktoś byłby w stanie pomóc to z góry serdecznie dziękuję, poniżej linki i pliki:

strona
http://www.kreis....l/news.php

plik theme.php (sleek fusion)
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


kod pliku *swf
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


adres do pliku *swf:
http://www.kreis...._prawy.swf
Edytowane przez Pieka dnia 19.07.2008 00:27:50
 
http://www.kreis.com.pl
Pieka
W zalaczniku znajdziesz dwie wersje, jedna w td, a druga w div. Domyslnie jest td. Obie dzialaja prawidlowo.
Pieka dodał/a następującą plik:
kreis_sleekfusion_jpg-swf.zip [225.45kB / 588 Pobrane]

Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
kreis
Heh pieka jesteś Wielki Smile działa wszystko tak jak powinno dzięki serdeczne i pozdrawiam
 
http://www.kreis.com.pl
Jumis
Witam.
Jest to mój pierwszy post na tym forum i mam nadzieję że nie złamię żadnego regulaminu.
Czytam was już od jakiegoś czasu i przyznam że wiele problemów udało mi się rozwiązać dzięki tej stronie. Niestety, od trzech dni męczę się z problemem loga fleszowego i mimo zastosowania wszystkich wyżej opisanych sposobów, nic nie pomaga.
Gdyby ktoś z forumowiczów był w stanie mi pomóc, byłbym bardzo wdzięczny.
Mój theme to "StripedFusion"
subheader.php
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy PHP

Z góry dziękuję za wszelką pomoc.
Edytowane przez Chemikpil dnia 14.04.2009 16:45:58
 
nookie
Witam mam pytanie odnośnie skryptu, ponieważ chce umieścic w nowym panelu banner we flashu:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy



Przeglądałem tu parę dziesiątków wątków ale zbytnio nie pomogły mi , mógłby ktoś w miarę prosto i logicznie mi wytłumaczyc co mam zrobic ?

Pojawia mi sie taki błąd po wklejeniu owego skryptu:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Jeżeli już jest gdzieś podobny wątek poprosiłbym o link do niego .

Pozdrawiam...
Edytowane przez Pieka dnia 17.07.2010 21:03:16
 
krystian1988
Wstaw w panelu:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Sprawdzałem, działa.
Edytowane przez krystian1988 dnia 17.07.2010 19:46:52
BRAK STOPKI = BRAK POMOCY NA SUPPORCIE.PRZECZYTAJ:
Regulamin Supportu Nie pomagam na PW!!!
 
fikovr
Witam jestem tu nowySmile Wyczytałem całe forum i dalej ja sam nie mogę dojść jak w skórce del-cartuning wlepić banner flash bowiem tutaj mam header.php ale jego modyfikacja na nie wiele się zdaje (wszelkie tu opisy nie działają u mnie) będę wdzięczny za pomocSmile Już 2 dni nad tym ślęczęWink W sumie cały elekt to białe tło a info z flasha ze film nie załadowny
modyfikowałem już subheader.php, w themes.php nie ma co robić bo odwołuje się do header.php.
Gdzie pobiera banner z media/header.jpg?

//skoro udało Ci się usunąć stopkę (ritmo.nazwa.pl)- co prawda w v6 nie wymagana to i z tym sobie poradzisz//khaman

ehhmmm.... ostrzeżenie z takiego błahego powodu? ok ritmo.nazwa.pl dla przykładu a stopkę usunąłem nie bez powodu.Lepiej się było spytać czemu usunąłem tą stopkęSmile
Edytowane przez fikovr dnia 24.08.2010 16:15:27
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl