ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 5

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Problem z tabelami
KomarX
Siemka proszę o pomoc jestes słaby mało sie znam na PhP-Fusion nie dawno żaczołem i chcem sie dowiecieć jak zrobić taką tabele jak jest na http://www.nfsmw....m/news.php prosze o pomoc

POMÓŻCIE NEWBIE xD

Jak zrobiłem jakięś błendy ortograficzne to przepraszam
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 30.04.2024 15:38:06
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
marpar
KomarX napisał/a:
Siemka proszę o pomoc jestes słaby mało sie znam na PhP-Fusion nie dawno żaczołem i chcem sie dowiecieć jak zrobić taką tabele jak jest na http://www.nfsmw....m/news.php prosze o pomoc

POMÓŻCIE NEWBIE xD

Jak zrobiłem jakięś błendy ortograficzne to przepraszam


O jaką tabelę Ci chodzi?
userbar_marpar_20.jpg
 
www.judo.czechowice.pl
KomarX
Chodzi mi o takie jak druga nawigacja tylko z inną trescią ze tam moge dac np bedzie tabela
NFS Carbon(i chcem zrobić żeby to była osobna tabela)
Trailery
Screeny
Wywiady
Demo
Mapa
i takie inne jak to zrobić
 
MeTeo
coz... chyba chodzi ci o nawigacje Smile jest kilka sposobow... po 1 o ile wiem istnieje infusion tworzacy dodatkowa nawigacje (w labie) po 2 mozesz rownierz recznie jako nowy panel stworzyc (oszczednosc zapytac) ale wybor nalezy do ciebie Smile wystarczy ruszyc głowa Smile
 
KomarX
Jak byś mógł podaj numer GG lub coś innego żeby na forum nie spamować
 
MeTeo
po 1 nie udzielam pomocy na gg po 2 zaraz wychodze po 3 forum po to jest by pogamac po 4 wyjasnilem juz chyba o co chodzi po 5 jakbys ruszyl głowa bys zoabczyl ze mam podane w profilu po 6 jak napiszesz w sprawie pomocy zablokuje cie. Pozdrawiam ^^
 
KomarX
OK jak chcesz chodzi mi dokladnie o tak jakby drugi panel niewiem jak go zrobić za bardzo sie nie znam na php-fusion dopiero zaczynam i niewiem co jak zrobić a php-fusion mnie zaciekawił
 
MeTeo
panel administarcyjny => Zarzadzanie strona => Zarzadzanie panelami => nowy panel
tak gdzie masz
Content
dajesz swoja zawartosc czyli kod... i wydaje mi sie ze jak udalo ci sie zainstalowac fusiona to html znasz a jak nie to http://kurshtml.b... poza tym masz wtyczke ktora tworzy nowa nawigacje zarzadzana z PA
 
KomarX
prawda zainstalowałem ale dalej to ja sie nie znam za bardzo na html cos tam sie znam ale mogles podać kod jak zrobic taką tabele
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl