ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 7

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,387
Najnowszy użytkownik: Tyka1125

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
16.05.2024 23:37:03
Z powodu takich zleceniodawców, przerobiłem własne komentarze.

JazOOn
14.05.2024 18:31:17
Znowu serwer down?

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion v5.00-v6.01 Support » Modyfikacje skryptów
 Drukuj temat
Dodatkowe pola w profilu
Pieta
OK. Dzięki. Jeśli radzisz, że osłabiają kod to chyba się zastosuję. Mi ten ukośik nie przeszkadza. Przynajmniej wiem co teraz mówić. Mnie też ten temat znudził. W sumie uważam że się jak dla mnie wyczerpał. Najważniejsze że wszytko jest ok i śmiga jak przecinak. DZIĘKI WIELKIE Smile za pomoc. Bardzo mi pomogłeś Grin
Pieta. Ten znad morza Smile
 
www.epieta.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 17.05.2024 00:05:25
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Lupinek
Było zadane już to pytanie, ale nikt nie odpowiedział: Co i jak trzeba zmienić, żeby dodatkowe pola pokazywały się już w czasie rejestracji? Próbuję i... i nie wychodzi Smile
 
Eklipse
Włąsnie lepiej by było aby ukazywało się to przy rejestracji ? jest takie coś możliwe?:> Byłby to fajny bajer Grin
 
www.scooters.kom.pl
Marcus Fenix
witam mam problem z extended profile.
wszystko wgrałem na serwer , moge dodawac pola tylko user czyli ja nie moze ich uzupełniac w zakladce w jego panelu 'edytuj profil'
wygląda to tak:
images27.fotosik.pl/33/6e4f3856b729399c.jpg
i:
images29.fotosik.pl/33/c45a62067fe10655med.jpg

za pomoc z gory dzieki
Wink
Edytowane przez Pieka dnia 24.08.2007 13:35:15
 
ix360.pl
Milka
1... 2... 3...
Opanowanie i wewnętrzny spokój... Uf, już mi lepiej.
Przeczytaj ten temat od początku do końca albo chociaż od http://www.php-fu...post_40975 kilka postów w dół... I proszę, weź do serca sobie moje uwagi, bo będziemy inaczej rozmawiać.
Ta jedyna i prawdziwa Milka - reszta to podróbki!
 
Tazzz
Czołem, wybaczcie pytanie, ale nigdzie nie widzę podpowiedzi, gdzie właściwie dodać te kody do pól typu: GG czy Skype by wyświetlały status. Zainstalowałem sobie wtyczkę, wszystko działa tyle, że zupełnie nie o to mi chodziło. Ktoś tam już wcześniej, kiedyś pisał, że chciałby takie pola jak mamy tutaj w PHP-Fusionie. Więc nie żadne dodatkowe, tylko zamiast tych podstawowych te nasze (polskie), np. GG lub Skype. Pieka podał wprawdzie przykład kodu, ale bez informacji gdzie go wkleić - może to oczywiste - ale nie bardzo wiem. Czy mogę liczyć na podpowiedź, względnie po prostu fragmenty kodu naszego PHP-Fusiona ?

a tak w kwestii formalnej Pieka, poprawiasz mi jedną literkę w poście, z małej na dużą, podczas gdy w powyższych postach aż roi się od byków, nie wyłączając moderatorów. Czy tu są równi i równiejsi, czy tak po prostu wyszło ?
Edytowane przez Pieka dnia 24.08.2007 13:35:49
 
Pieka
A tak w kwestii formalnej, to w koncu czego od nas oczekujesz?
Mamy wszystko robic za Ciebie i dodatkowo pod nos podstawiac??
To jest wedlug Ciebie pomoc?
Ten temat nie jest jedynym w kwestii dodatkowych pol, wiec warto przejrzec inne tematy.
W kilku podawalem gotowe rozwiazania oraz zalaczalem zmodyfikowane pliki.

Z powyzszego posta nie wynika, co chcesz osiagnac.
Nie wiem, czy:
1. Chcesz dodac dodatkowe pola.
2. Chcesz zmodyfikowac istniejace.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Tazzz
Na razie napisałem, że wszystko zainstalowałem SAM - przynajmniej jeśli chodzi o ten temat. Pisałem też, nie raz, że jestem "zielony" dlatego piszę na forum, gdybym wszystko wiedział to bym się tu nie produkował. Nie pisałem też nigdzie, żebyś coś za mnie zrobił, choć parę razy bardzo pomogłeś - za co też jestem bardzo wdzięczny. Wkurzam się dlatego, że staram się przynajmniej, pisać jasno i na temat a tu... a z resztą, Wasza sprawa. Co do "szukajki" to zawsze przed zadaniem pytania z niej korzystam, choć przyznaję, że jak wyświetla mi w temacie 77 stron to przeglądam zwykle pierwsze 10.

Co do meritum natomiast - jeśli jest niejasne. Chodzi mi o taki układ w profilu jak tutaj w PHP-Fusion. Czyli standardowe pola zastąpiono informacją o popularnych u nas komunikatorach. Czyli chciałbym, żebyś mi podpowiedział (nie zrobił za mnie) gdzie wstawić kod, cytowany przez Ciebie wcześniej, ewentualnie co wykasować/zastąpić.
 
Pieka
Tazzz napisał/a:
..Co do meritum natomiast - jeśli jest niejasne. Chodzi mi o taki układ w profilu jak tutaj w PHP-Fusion. Czyli standardowe pola zastąpiono informacją o popularnych u nas komunikatorach. Czyli chciałbym, żebyś mi podpowiedział (nie zrobił za mnie) gdzie wstawić kod, cytowany przez Ciebie wcześniej, ewentualnie co wykasować/zastąpić.

Chcialem zauwazyc, ze temat jest poswiecony dodawaniu pol, a nie zmianie, wiec nie bede zmianial tematyki.
Opisy modyfikacji oraz pliki znajdziesz w tematach na forum oraz w Laboratorium.
Edytowane przez Pieka dnia 24.08.2007 19:02:20
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
MrJedi
Witam!
Mam problem z extended profile.
Zainstalowałem wszystko poprawnie (przynajmniej mam taka nadziejęSmile), mogę tworzyć nowe pola, mogę je uzupełniać (każdy użytkownik strony również). Jednak podczas wejścia na stronę profilową każdego użytkownika, rozszerza się ona psując w ten sposób menu, psując walory estetyczne strony. Proszę o pomoc. Załączam również screen problemu: images21.fotosik.pl/415/d8fca7519ba2cdc5m.png
Edytowane przez Pieka dnia 12.09.2007 18:41:12
 
Pieka
Wstaw odpowiednia linie w miejscu do tego przeznaczonym.
Wszystko zostalo opisane w tym temacie.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
MrJedi
No przeanalizowałem wszystko, jeszcze raz powklejałem te linie w odpowiednie miejsca, ale teraz jest jeszcze ciekawiej... Jak to zrobiłem i wgrałem pliki na serwer to dodatkowe pola woogóle nie wyświetlają się na stronie profilu... Natomiast są w edycji profilu do uzupełnienia. Ale dostrzegłem także odmienność między plikiem profile.php z instrukcji a moim. I może zaprezentuje mój plik ze wstawioną linijką:

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Czy linijka jest poprawnie wstawiona?
 
Pieka
MrJedi napisał/a:
.. Czy linijka jest poprawnie wstawiona?

Oczywiscie, ze jest zle. Wystarczy zajrzec do pliku profile.php tej wtyczki, zeby wszystko bylo jasne - brak table, wiec includowac musisz w ramach istniejacej tabeli.
W przeciwnym wypadku dojdzie do zaburzenia konstrukcji strony.
Na temat extended profile mamy na forum, a przede wszystkim w tym temacie cala litanie, wiec badz laskaw zapoznac sie z ta tematyka.
Edytowane przez Pieka dnia 12.09.2007 22:51:00
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
wojtas020
Witam albo ja jestem jakis "tepy" albo cos wgrywam extended_profile do folderu Infusion wszystko pieknie fajnie ale jak przychodzi czas zeby to zainstalowa w PA to tego wogole mi nie widzi ;/ v.PHP-Fusion v6.01.11 - "Full"

PS Przepraszam jak cos pominalem w tym topicu.
 
Piotrek
wojtas020 napisał/a:
Witam albo ja jestem jakis "tepy" albo cos wgrywam extended_profile do folderu Infusion wszystko pieknie fajnie ale jak przychodzi czas zeby to zainstalowa w PA to tego wogole mi nie widzi ;/ v.PHP-Fusion v6.01.11 - "Full"

PS Przepraszam jak cos pominalem w tym topicu.


Pisz jaśniej. Rób wszystko według wskazówek, a na pewno się uda.
 
vivario
Witam wszystkich.
Jako że jest to mój pierwszy post tutaj chciałem wam powidzieć że robicie tutaj kawał dobrej roboty i za to wielkie dzięki. Korzystałem z waszej pomocy kilkakrotnie zawsze z powodzeniem.
Mam nadzieję że powód mojej rozterki jest banalny aczkolwiek nie potrafię sobie poradzić, postawiłem php-fusion 6.01.11 zainstalowałem wtyczkę i mogę dodawać pola.
images27.fotosik.pl/99/ce0a446acf08c784m.jpg

Niestety w Edycji profilu nie mam pól które dodałem, myślę że robię coś nie tak tylko nie bardzo wiem co. images11.fotosik.pl/90/2dfbcc431b7dfebcm.jpg


Znalazłem.
W pliku edit_profile.php dodałem ścieżkę przed klamrą wystarczyło wyedytować i przestawić za klamrę. Z regóły jak coś nie działa to jakiś banalny szczegół.
Pozdro.

Edytowane przez vivario dnia 09.10.2007 20:00:38
 
Eklipse
Może ktoś wytłumaczyć co zrobić aby przy wykorzystaniu extedend profile można było umieścić te pola na forum pod
Postów:
Miejcowość:
Data Rejestracji:
Extended profile: xxxx

Dało by się takie coś zrobić wtyczkę mam już zainstalowaną ale jak dodać o teraz na forum? Bd wdzięczny Smile Pozdrawiam i dziękuję z góry.
 
www.scooters.kom.pl
ICEK
Czy wie ktoś może, co trzeba zrobić, żeby dodatkowe pole mógł wypełniać Administrator poprzez edytowanie profilu użytkownika?
 
www.modlinski.net
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Ty też byś wiedział gdybyś uważnie przeczytał posty w tym temacie.
 
wlodekp.europa.pl
ICEK
Czytałem ale jak tak zrobiłem jak tam było to wtedy każdy użytkownik widział tylko swoje pola a ja chciałbym tak, żeby pole mógł uzupełniać użytkownik i Administrator..bo narazie mam tak, że w edytuj profil każdy może sobie to pole uzupełnić ale nie może tego zrobić adminstrator każdemu użytkownikowi..
 
www.modlinski.net
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl