ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 8

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,387
Najnowszy użytkownik: Tyka1125

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
14.05.2024 18:31:17
Znowu serwer down?

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion v5.00-v6.01 Support » Modyfikacje skryptów
 Drukuj temat
Dodatkowe pola w profilu
Pieka
A mowia, ze myslenie nie boli Wink
Pokazujesz nam widok profile.php jednoczesnie zalaczajac plik edit_profile.php .
Widzisz w tym jakas logike? Ja niestety nie...

W pliku profile.php masz dwa razy zaincludowany plik tej wtyczki, sprawdz.
Edytowane przez Pieka dnia 24.02.2007 14:56:51
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 16.05.2024 17:32:19
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Kikiro
Ja postanowiłem wstawić sobie dodatkowe pola pod
datą urodzenia ale to nie ma znaczenia

chodzi o to że mam krzywo napisy względem ramki i odwrotnie
a ramki krzywo względem tych co są w standardzie
jak na załączonym rysunku dla przykładu...

images21.fotosik.pl/84/3fd8b8d90dc24de2m.jpg
Edytowane przez Pieka dnia 09.06.2007 21:33:48
www.tutnij.pl/cs_... CS - Rulezz - Cała prawda o Counter-Strike Grin
www.tutnij.pl/cs_... Ballada Counter-Strike'owa - można słuchać w kółko ! Grin
 
xdomin
mam taki sam problem.... ktoś wie jak to naprawic ?

mam jeszcze jeden problem.... wszystko juz dziala ale jesli ja (super admin) wpisze u siebie w profilu coś w te dodadkowe pola to u każdego usera maja taka sama zabartość jak moje... a co najgorsze ze jak uzytkownik je wypełni to po przeładowaniu strony znikaja... Sad o co chodzi... jestem zielony w PHP
Edytowane przez xdomin dnia 03.04.2007 18:57:59
 
tomaszziemann
Interesuje mnie, jak zmienić tę wtyczkę i uzyskać efekt, aby użytkownicy widzieli dodatkowe pola w swoim profilu, ale każdy tylko swoje, a pozostali ich nie widzieli wcale. Natomiast wpisywać dane w te pola mógłby tylko admin. Chodzi mi o dodanie maksymalnie trzech pól.
Co należy zmienić w kodzie?
Bardzo proszę o pomoc.
Edytowane przez tomaszziemann dnia 27.05.2007 19:56:31
Co możesz zrobić dziś, zrób jutro.
 
http://www.gimnazjum.sierakowice.pl
Pieta
Hmm. Ja mam deczo inny problem. Bo dodałem dodatkowe pola. Aler jako Super Admin muszę pododawać i popraić innym uzytkownikom dane w tych dodatkowych polach. Ale niestety nie mogę. Spróbowałem dodać:
@include INFUSIONS.'extended_profile/includes/profile.php';
w pliku members.php w katalogu administration i po części się udało. Zaczęło widzieć te dodatkowe pola. Ale niestety, gdy wpisze zaktualizowane dane użytkownika to ona się nie zapisują. Acha. A jak wejdę żeby te dane zmienić to na początku widzi moje, ale po naciścnięciu na aktualizuj na szczęście moich nie zminia. Proszę o pomoc. Nie wiem czemu tak jest. Może jakiś plik trzeba zmodyfikować. Tu jestem zielonySad
 
www.epieta.pl
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
@tomaszziemann
wyświetlanie tylko dla superadmina i zalogowanego:
profile.php:
if (iSUPERADMIN||($userdata['user_id']==$data['user_id'])){
@include INFUSIONS.'extended_profile/includes/profile.php';
}
edycja dodawanie ogranicz tylko moda do include w administration/members.php

@Pieta dodaje oryginalną wersję gdzie są pliki dla administratora.
wlodekp dodał/a następującą plik:
profile_v2_12.zip [38.59kB / 381 Pobrane]

Edytowane przez wlodekp dnia 09.06.2007 16:24:57
 
wlodekp.europa.pl
Pieta
Ojjj. Myśmy się chyba niezrozumili. Dodałem orginalną wersję. Pokombinowałem także z tą paczką co jest dana do pobrana. Ale nic to nie pomaga. Dalej niemogę zmieniać danych w polach dodatkowych użytkowników. A jak poprzez panel admina wejdę żeby zmienić czy dodać dane to na poczatku widzi moje dane(chodzi wszytko o o pola dodatkowe) a gdy wpisze użytkowników dane to ich i tak nie zapisze. Zmiana na orginalne pliki jak zasugerował użytkownik wlodekp nic nie dała. Może jestem laikiem ale kombinowałem z tym już dosyć duzo ale nic to niedaje. Pewnie chodzi o zmodyfikowanie pliku members. Ale nie mam tu pewności. Myślę że trzeba by jakiś kod wpisać, który by po edycji profilu odrazu widział dane uytkownika i można by wtedy zapisać je skutecznie. Ale nie mam pojęcia jaki to kod.
Acha. Gdy wejdę poprzez panel admina do użytkowników i kliknę na użytkownika to też tych pól dodatkowych nie widzi. Dopiero jak kliknę na edycję to je widzi ale to już problem opisany powyżej. Prosiłbym o pomoc. A zależy mi na tym bardzo bo swawolka się zaczyna szerzyć u mnie. Za pomoc z góry dziękuę.
Edytowane przez Pieta dnia 10.06.2007 23:46:34
 
www.epieta.pl
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Drogi Kolego po zaincludowaniu do administration/members.php 2-plików moda
i administration/updateuser.php 1 pliku opis readme english MOGĘ BEZ PROBLEMÓW ROBIĆ TO O CZYM MÓWISZ sprawdziłem to dokładnie zanim dałem poprzednią odpowiedź-używam wyłącznie oryginałów-jakiekolwiek mieszanki nie działają.
 
wlodekp.europa.pl
Pieta
Hmmm. Już jak wejdę do admina to widzi dodatkowe pola nie moje ale nadal nie mogę zapisać zmian bo się nzapisują. I zniknęła polska czcionka. Jak mogę zrobić żeby znowu była. Proszę o pomoc bo mnie użytkownicy zjedzą. Z góry dziękuję
Edytowane przez Pieta dnia 11.06.2007 01:10:18
Pieta. Ten znad morza Smile
 
www.epieta.pl
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Na jakim infusionem tworzyłeś baze-zobaczymy dodaje te dwa pliki sekcji administration -mod pliki jak w załączniku wyżej- Modyfikacja z PA zarządzanie użytkownikami-edycja użytkownika-zmiany zapisz.
Te pliki to 6.01.10-seria zmian w nich nie było od 6.01.6
wlodekp dodał/a następującą plik:
pack_1_2.zip [6.78kB / 368 Pobrane]

Edytowane przez wlodekp dnia 11.06.2007 01:08:35
 
wlodekp.europa.pl
Pieta
Hmm. Na mam na 6.01.6. Dzięki wielkie. Już działa. Mogę zapisywać. Ale jest inny dosyć istotny problem. Znikły polskie znaki. Co mam zrobić aby były? To dość poważny problem, bo to stało się nieczytalne niestety. Zjedzą mnie uzytkownicy. Jeszcze raz proszę o pomoc. Z góry dzięki .
Pieta. Ten znad morza Smile
 
www.epieta.pl
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
W którym miejscu te znaki zniknęły-wyświetlanie.
 
wlodekp.europa.pl
Pieta
Załączam obraz ja to wyglądahttp://www.koszal.../obraz.jpg
Jak widać zamiast np Środowiska jest |rodowisko a np w kolumnie gdzie piszą użytkownicy jest na Stepien zamiast Stępień. Jest tam kilka przykładów. Ja się bawiłem przedtem z tymi plikami to jak stare wgrywałem to wszytko do normy wracało jeśli chodzi o literki.
Edytowane przez Pieta dnia 11.06.2007 01:53:20
Pieta. Ten znad morza Smile
 
www.epieta.pl
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Na razie nic nie modyfikuj u mnie też nie ma tych liter muszę pomyśleć-nie używam tego zainstalowałem tylko do pomocy muszę poszukać różnic w polskiej wersji a tej oryginalnej w kodowaniu na szybko nic na razie nie widzę.
Wieczorem coś odpowiem w edycji tej odpowiedzi.
 
wlodekp.europa.pl
Pieta
OK. Dzięki. W takim razie jutro wieczorem tu zajrzę. Mam nadzieję że się uda. Trzymam kciuki. Z góry wielkie dzięki Smile
Pieta. Ten znad morza Smile
 
www.epieta.pl
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Brak tych liter był spowodowany użyciem funkcji: htmlentities() zastąpienie jej: htmlspecialchars() daje je załączam w poprawionej wersji wraz z tymi administracyjnymi wstawionymi.
wlodekp dodał/a następującą plik:
profile_v2_12_1.zip [32.88kB / 360 Pobrane]

Edytowane przez wlodekp dnia 11.06.2007 12:35:20
 
wlodekp.europa.pl
Pieta
SuuuperrrSmile. Dzięki. Jest już po polsku. Hmm. Choć jak wezmę na edycję profilu, czy to normalnie jako swojego czy przez admina, żeby poprawić dane u kogoś to dalej nie ma polskich znaków. Choć to porzez panel admina mi nie przeszkadza. Za to edycja profilu przez użytkowników jakoś się dziwnie może użytkownikom rzucić w oczy, gdy będą chcieli uzupełnić sami swoje dane lub poprawić je. Szczególnie wyraz: |rodowisko. Czy to też dałoby się poprawić? Z góry dzięki.
Pieta. Ten znad morza Smile
 
www.epieta.pl
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
ten polski mod działa normalnie-dobrze tylko dodaj z oryginalnego te których w nim nie ma sprawdze jeszcze raz te z paczki tej sekcji Pa-aktualizacja u mnie były te litery ale mam tyle różnych testowych na swoich serwerach ze moze dalem nie te
Poprawiłem paczkę w razie problemów należy przepatrzeć wszyskie pliki moda i jeśli wystąpi : htmlentities zastąpić go htmlspecialchars wklejając na stary żywcem.
Edytowane przez wlodekp dnia 11.06.2007 12:42:28
 
wlodekp.europa.pl
Pieta
Oooo. Świetnie. Podmieniłem te wyrażenia i działa jak przecinak. Wielkie dzięki. Mam jeszcze jednno pytanie. A zrodziło się ono od dwóch moich uzytkowników w międzyczasie. Bo pytali mnie dlaczego jak wpisują w pole nazwę i używają znaku " to pojaiwa się dodatkowo \. Wygląda to mniej więcej tak:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy
. Powiem szczerze że mnie to osobiście nie przeszkadza i widziałem takie coś nawet na stronie Głownej Kwatery ZHP. Ale ciekawi mnie to bo nie wiem co odpowiedzieć. Czepiali się mnie, że z ich drużyn robi sę nieprawidłowa nazwa. Za oświecenie mnie z góry dzięki :)
Edytowane przez Pieta dnia 11.06.2007 16:21:44
Pieta. Ten znad morza Smile
 
www.epieta.pl
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
w pliku infusiona np update_profile_include.php jest :
$prop_value = addslashes($prop_value); to ta czerwona funkcja dodaje ten ukośnik jej usunięcie pozwoli zapisać cudzysłów bez niego to nie jedyny plik z tą funkcją.
Zmęczył już mnie ten temat-masz wskazania-reszta należy do Ciebie.
To moje ostatnie słowo w tej kwesti-definitywnie.
-odezwę się w nim tylko w kwesti @ tomaszziemman-który prosił mnie o pomoc PW a, zawarłem ją w pierwszym poście-na pw nie piszę. Jak przeczyta odpowiedź i będą jakieś niejasności.
STARAM SIĘ BY KORZYŚCI Z MOICH ODPOWIEDZI ODNOSIŁ KAŻDY POTENCJALNY CZYTELNIK TEGO TEMATU - A M E N-
PS takie zachcianki i modyfikacje ku nim OSŁABIAJĄ BEZPIECZEŃSTWO KODU-możesz się niemile zdziwić-więc ZASTANÓW SIĘ GRUBO przed podjęciem nierozważnego kroku.
Edytowane przez wlodekp dnia 11.06.2007 19:28:52
 
wlodekp.europa.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl