ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 20

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion v5.00-v6.01 Support » Modyfikacje skryptów
 Drukuj temat
Komentarze - jak je akceptować?
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
W zasadzie nie chodzi o licytowanie się u kogo działa tylko o rozwiązanie problemu:
więc pytanie serwer-adres strony informacje z PA PHP Info wersja php, wersja mysql no i kluczowe wersja używanego fusion + czy dodano jakieś wynalazki?.
To ma działać u Ciebie, bo u mnie wszystko będzie działać-administrator własnego serwera.
Sppróbujmy więc ustalić przyczynę?
 
wlodekp.europa.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 10.05.2024 06:30:17
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
czarny_
@Wlodekp no tak racja. Ale fakt faktem nie działa jeśli komentuj gość. Jak zwykły user czy admin śmiga bez problemu.

Info serwera :
adres - strona na serwerze domowym bez stałego IP, dla innych dostępna tylko to zmianach w ustawienia firewall
system - Windows NT MATEUSZ-PC 6.0 build 6000
wesja Apache 2.2.3, PHP 5.1.4, MySQL 4.0.26/5.0.24
safe_mode On (tymczasowo, z wyłączonym również to samo)

php-fusion najnowszy, bez modyfikacji (zainstalowany tylko po to aby sprawdzić te komentarze)
---

Tylko małe pytanie, czy to jest napisane również dla włączonej opcji pisania komentarzy przez gości ?
Edytowane przez czarny_ dnia 20.08.2007 16:59:59
Nie chcesz, to nie odpowiadaj!
 
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Nie sądzę by dla gości trzeba spytać slawekneo powiem tak wszysko co tyczy gości jest bardzo niebezpieczne i nawet nigdy nie zajmuje się sprawą w tym kontekście ponieważ logowanie jest pierwszym aspektem bezpieczeństwa dla mnie i jak go nie widzę nie podchodze do tematu.
O wersję zapytałem tylko i wyłącznie by popatrzeć w kod czy nie ma w nim nowych dostępnych tylko php5 i mysql5 funkcji poleceń.
Jednak aspekt gościa czyni dla mine ten temat BRAK ZAINTERESOWANIA poczekamy na slawka to jego dziecko jesli bedzie chciał.
 
wlodekp.europa.pl
czarny_
@wlodekp a więc u mnie wszystko działa zgodnie z myślą autora Smile Czyli gdy włączona jest możliwość pisania x rzeczy przez gości wtedy nie działa Pfft komentarze gubią się gdzieś w polu bez nawet malutkiego komunikatu (tyczy się tylko komentarzy od gości)

Więc nie pozostaje nic tylko czekać na slawka.
I dziękuje za sprawdzenie kodu.
Nie chcesz, to nie odpowiadaj!
 
ewa989
Popatrz tu www.galeriati.yoy... login ewa haslo ewa989.
Edytowane przez Pieka dnia 03.04.2008 10:10:43
 
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
No to popatrz:
normalny user:
login: test
hasło test10
admin akceptujący
login: fusion
hasło: fusion
masz newsa na starcie
fusiontest.yoyo.pl
Edytowane przez Pieka dnia 03.04.2008 10:10:30
 
wlodekp.europa.pl
ewa989
Ale ja niechce zeby zalogowani ludzie dodawali komentarze tylko tacy niezalogowani
Edytowane przez Pieka dnia 03.04.2008 10:10:15
 
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Ten mod w zamyśle autora tak ma działać.
A jak tak nie chcesz to, albo zgłaszasz propozycję konkretną swoją komentarze dla niezalogowanych z akceptacją i czekasz cierpliwie może???
albo sama sobie modyfikujesz pod swoje potrzeby.
Wtedy nie ma problemu ze zrozumieniem czyichś błogich życzeń.
 
wlodekp.europa.pl
ewa989
gdzie moge zglosic taka prpozycje??

poprostu myslałam ze to jest tak jak ze zdjeciami ze nie uzytkownik dodaje a admin akceptujeSad
Edytowane przez ewa989 dnia 21.08.2007 09:28:05
 
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Nowy temat forum/dodatki dział Propozycję Użytkowników
Edytowane przez Pieka dnia 03.04.2008 10:10:04
 
wlodekp.europa.pl
ewa989
Dziekuje za pomoc
Edytowane przez Pieka dnia 03.04.2008 10:09:52
 
slawekneo
Aktualizacja kodu Grin
Dodana mozliwosc akceptacji komentarzy napisanych przez gosci.
Zmiany:
-zmiana warunku w pliku coments_include.php
-dodanie wyswietlania nicka "goscia" przy podgladzie akceptowanego kommenta (submissions.php).

Pozdro!!
 
qba88
slawekneo - świetna robota! Lecz z tego co wiem mzona akceptowac komnatrze tylko z działów newsów, artykułow i galerii. A co jesli bym chcial akceptowac kamenatrze z modów online games i FL Download? Wiem ze pewni nie bedzie Ci sie chcialo specjalnie dla mnie tego pisac, wiec mozesz mnie nakierowac w ktorym miejscu zawarty jest kod odpowiedizalny za konkretne działy i jak dodać nowe? Z góry wielkie thx!
p.s. Jeszcze taka mala uwaga: jak ogladamy dodanego newsa można by dodac opcje zbanowania autora komentarza (jesli by sie nam nie spodobał Wink) oraz przejścia do jego profilu. Tto tylko taka moja mala sugestia Wink
Edytowane przez Milka dnia 31.10.2007 22:11:39
strzelec.png
Jeśli Ci pomogłem, kliknij "Pomógł" pomogl.png
 
http://kubabu.pl/
slawekneo
Z mila checia dodal bym to o co prosisz ale niestety zaraz wyjezdzam i bede dopiero na weekend.

Pozdro!!
 
arlid
Kto ma poprawny kod pliku submissions.php, gdyż nie mogę dodawać "dodanych" przez userów newsów. Dzięki z góry. Nie wiem dlaczego. A slawekneo jest zbanowany więc brak kontaktu.
 
ICEK
Odkopię temacik, czy ktoś poradzi jak zrobić, aby można było akceptować komentarze dodane przy ankiecie z komentarzami? :)

Edit:
Znalazłem rozwiązanie. Kodowo może nie jest poprawne, ale działa, więc jak ktoś ma ochotę może mnie poprawić. Zrobiłem tak: w pliku administration/submissions.php dodałem:

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Pozdrawiam.
Edytowane przez ICEK dnia 24.06.2009 16:17:50
 
www.modlinski.net
barry
To może ktoś wrzuci już gotową paczkę po wszystkich zmianach?

Wiadomość doklejona:
ICEK w którym miejscu wkleiłeś ten kod? Może wrzucisz cały plik submissions.php bo ja wkleiłem twój kod i dalej nie działa.
Edytowane przez barry dnia 25.06.2009 16:46:05
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl