ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion v5.00-v6.01 Support » Modyfikacje skryptów
 Drukuj temat
Komentarze - jak je akceptować?
Seraf
Witam
Tylko nie piszcie mi o szukajce, bo szukalem i jest w cholere komentarzy a tego nie widzialem.

Chodzi o to...
Czy mozna zrobic tak, by zanim zostanie dodany komentarz, najpierw był on akceptowany przez admina?
Nie piszcie tez, że mozna zrobić tak by pisali lub nie goscie, bo to wiem.
Chodzi mi o to, że jak kilka osob doda komentarze to nie wiem gdzie zostały dodane i teraz szukaj wiatru w polu. A jak bym je najpierw akceptowal to co innego Smile
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 04.05.2024 00:11:01
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
slawekneo
hmm..napisalem cos takiego, a mniejwiecej podglad komenta do akceptacji wyglada tak www.xprostudio.com/akceptacja.png
jeszcze tego nie skonczylem (pozostalo mi dodac akceptacje dla komentow w newsach i bedzie skonczone)
Pozdro!!
 
Seraf
No super. To czekam na dokończenie i instrukcje onstalacji.

PozdroGrin
 
slawekneo
Tak wiec podziekuj Piece za to ze mod juz jest, gdyby nie on to pewnie bym zapomnial o tym :D
dla wersji 6.01.xx
Dobra koniec pire...nia czas na opis modu :D
Dodaje pare screen'ow
www.paintballpolanica.com/akceptacja1.png
www.paintballpolanica.com/akceptacja2.png
www.paintballpolanica.com/akceptacja3.png

zabieramy sie za plik comments_include.php w katalogu includes
odnajdz (na poczatku)
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

zamien na
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

odnajdz ten kod
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

zamien go na ten kod

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

zapisujemy i wychodzimy
teraz wchodzimy w katalog administration/submissions.php usuwamy cala zawartosc i wstawiamy ten kod (pogrubieniem zaznaczylem zmiany)
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


teraz plik index.php w katalogu administration
odnajdz to
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

i zamien na to
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


i to tyle z modowania plikow
teraz napiszcie jakis koment w newsach, artach, lub galerii i wejdzcie do panelu admina zobaczycie u dolu strony takie cos jak "nadeslane komentarze:" kliknijcie na to wejdziecie do listy akceptacji teraz klikasz na pokaz i przegladasz komenta jak Ci sie spodoba to go dodajesz klikajac dodaj jak nie to klikasz usun :D

Pozdro!!
Edytowane przez slawekneo dnia 09.09.2007 16:21:25
 
Pieka
Dziekujemy @slawkneo!!
Temat przenosze i przyklejam.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
duchjacek
Witam.
Wszystko pięknie działa, jeżeli komentarze są dodawane w newsach, artach lub galerii.
Natomiast jeżeli dodamy komentarz z podstrony to po wejściu do panelu admina/nadesłane komentarze nie jest możliwe zaakceptowanie komentarza ponieważ nie działa podgląd.

Proszę o pomoc, jak sobie z tym poradzić.
 
Kukis
u mnie jest tak samo Sad
a moja strona opiera się na podstronach Frown
 
http://www.gigadownload.boo.pl
slawekneo
kod akceptacji dla dodatkowych stron zaznaczylem kolorem oliwkowym i dodalem jeszcze podglad zdjecia komentowanego(zalecane zaktualizowac kod pliku submissions.php, kod jest podany w moim drugim poscie) Grin
Pozdro!!
Edytowane przez slawekneo dnia 06.10.2006 15:14:33
 
duchjacek
Dzięki slawkneo!!
Jest jeszcze jeden błąd - skrypt nie sumuje komentarzy użytkownikom.

 
slawekneo
duchjacek napisał:
Jest jeszcze jeden błąd - skrypt nie sumuje komentarzy użytkownikom.

WSZYSTKO JEST POPRAWNIE (testowalem dokladnie)
bo to chyba normalne ze dopiero po zaakceptowaniu komenta doda sie wpis z komentem czyli wzrosnie liczba komentow o 1 danej osoby gdyz komenty sa zliczane za pomoca funkcji dbcount Pfft

Kukis napisał:
już mam dosyć tej modyfikacji...
dobrze że zrobiłem kopie zapasowe


A ja juz mam dosyc takich userow jak Ty !!!
czlowiek sie narobi zeby komus pomuc a tu nic tylko zrzedzenie i zrzedzenie (czy Ty czlowieku wogole wiesz czego chcesz) dlatego tez mam juz to wszystko w d...e, olewam, zadnych modow juz nie napisze ani nie dokoncze rozpoczetych i niech nikt juz domnie nie pisze o pomoc bo jej nie otrzyma!!!
Pozdro!!
Edytowane przez Pieka dnia 15.10.2006 17:43:04
 
Kukis
właśnie zrobiłem sobie to na nowo tę modyfikację i ..... DZIAŁA Grin

bo mi siadło dodawanie postów itd. na stronie zaraz po dodaniu modyfikacji
Pieka może to potwierdzić Wink


sory za złe stwierdzenia....
 
http://www.gigadownload.boo.pl
slawekneo
@kukis - spoko Grin

A teraz clakiem na inny temat (nie bede zakladac nowego tematu do tego bo po co)
siedzialm tak sobie i tak patrzylem na te komentarze fusionowe (szczegolnie na wyglad) i wydaly mi sie jakies takie staromodne wiec postanowilem przerobic je do wygladu najbardziej popularnego i wyszlo z tego takie cos paintballpolanica.com/nowe_kom.png

i teraz powiedzcie co o takim wygladzie komentow w pf sadzicie, a i jesli komus sie spodoba i bedzie chcial sobie wstawic na swoja stronke to niech pisze a napewno wstawie pelny kod

Pozdro!!
 
Kukis
fajne, o tym to ja nawet nie pomyślałem Grin

tylko podpis mógły być trochę ciemniejszym kolorem Smile (żeby trochę się odróżniało od komenta)


BARDZO PROSIMY O KOD Wink
 
http://www.gigadownload.boo.pl
slawekneo
spoko tylko teraz jaki kod mam podac z kolorami jak sa na zdjeciu czy z kolorami dostosowanymi do css thema (tbl1, tbl-border itp. z tym ze nie w kazdym theme bedzie to wygladalo ladnie bo niezawsze jest dopasowany kolor) wiec sam niewiem czy zrobic unikatowy kolor czy ......
 
Kukis
jakoś jeszcze tego kodu nie dostałem Pfft

ale temat posta jest inny Wink

jak to przystosować do Pro Download Panel (najnowsza wersja)?
 
http://www.gigadownload.boo.pl
wenus82
Helo


To znaczy wydaje mi się, że błędy na stronie wynikają z modyfikacji umożliwiającej akceptowanie komentarzy.

Mianowicie:
Użytkownik korzystając z linku dodaj news (dodaje go) i przechodzi dalej gdzie widać "dodaj link" a poniżej "Dziękujemy za dodanie newsa"
tak samo przy dodawaniu artykułu.

Przechodząc do administracji nadesłanymi materiałami:
Kiedy chcę dodać przesłany link wyrzuca mnie na stronę główną a lik cały czas jest w nadesłanych materiałach jedynie co mogę to go usunąć:(

Zaś przy próbie dodania nadesłanego newsa wyskakuje komunikat, że go dodano (mimo, że wcale tak nie jest;) oraz komunikat na górze

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Jedynie co dodaje poprawnie to Nadesłane artykuły, zdjęcia i komentarze.
wenus82 dodał/a następującą plik:
submissions.rar [4.56kB / 524 Pobrane]

Edytowane przez wenus82 dnia 04.02.2007 21:59:28
 
slawekneo
hmm....caly czas sie zastanawiam skad w zapytaniu dotyczacego newsow znalazl sie srednik hmm... nawet tej czesci z akceptacja newsow niedotykalem...dobra niewarzne, kod zostal poprawiony (nalezy nadpisac kod z mojego drugiego posta dla pliku submissions.php) a i dodalem jeszcze jedna poprawke: "gdy admin napisze komenta to nie jest on dodawany do akceptacji tylko bezposrednio wyswietlany"
Pozdro!!
 
wenus82
Hej

Podmianiłam wszystko ale niestetySad
Wciaż po dodawaniu newsów i artykułów mam efekt na końcu taki:

images20.fotosik.pl/4/8f5b134fb9f12680med.jpg images20.fotosik.pl/4/22b04493444ca1edmed.jpg

Po chęci akceptacji nadesłanych linków wyrzuca mnie na stronę głównąSad - także linku nigdy nie zaakceptuje jedynie co mogę to usunąćSad

Reszta śmiga jak złoto - czyli już jest lepiejSmile
 
slawekneo
wszystko juz jest dobrze i niema zadnych bledow Grin (pozniej dodam jeszcze ewentualna opcje akceptacji komentow do dodatkowej galerii II i III)
 
wenus82
Hej spoko - jutro sprawdze na stronce - jak będe w domku;];] i oczywiście zdam relacjeSmile
Pozdrówka

WSZYSTKO DZIAŁA REWELACYJNIE!!!
Edytowane przez wenus82 dnia 14.02.2007 22:30:11
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl