ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 7

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion v5.00-v6.01 Support » Modyfikacje skryptów
 Drukuj temat
[MOD] Pomógł
Shiro
Jak już tak dopracowujesz ten mod (zapewne z niego skorzystamSmile bo zapowiada się naprawdę smakowicie, a myślałem na początku że to taka "pierdołka" będzie, za co przepraszam) to może udało by Ci się zaaplikować możliwość wyboru użycia opcji tylko w konkretnych tematach. Np. Podczas zakładania nowego tematu jest opcja "użyj oceny za pomocną odpowiedź" lub coś w tym stylu. Wiadomo że nawet na supporcie nie wszystkie tematy są takie w których można te punkty wykorzystać. Mógłbyś wybór chociaż ograniczyć do poszczególnych kategorii na forum jak nie dałoby się do konkretnych tematów. To tylko pomysł, wydaje mi się jednak że przydatny.
http://www.storytellers.pl
 
http://www.storytellers.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 02.05.2024 08:54:34
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
slawekneo
Co do pierwszej czesci wypowiedzi:
to myslalem o zrobieniu pewnej opcji przy zakladaniu tematu tzn przed wpisaniem nazwy tematu bedzie np do wyboru rodzaj watku forum (czyli [mod], [THEME], [POMOCY :P], [PROBLEM] itp. ogolmie to dodawane w PA tam tez przy kazdym"rodzaju watku" bedzie dodawanie opcji nadawania pkt za pomoc) i jesli ktos odznaczy rodzaj watku np [PROBLEMM] to bedzie mial pozniej opcje wystawienia pkt za pomoc.

Dodatkowo po zaznaczeniu "rodzaju watku" automatycznie dodaje do tematu prefix np.
-rodzaj watku: mod
-prefix przed tematem:[MOD]

co do drugiej czesci:
to zrobilem juz ogranicznik ilosci nadawanych pkt w kazdym temacie (i jest to dodane do kodu ktory juz jest w pierwszym poscie tego tematu

ale to wszystko to sa dopiero plany najpierw skoncze to i dopiero pozniej bedzie mozna bawic sie w modowanie
hee chyba wmiare zrozumiale to napisalem ;|
Pozdro!!
Edytowane przez slawekneo dnia 21.08.2006 02:04:56
 
Shiro
Mam jeszcze jedno pytanko czy mod na wersji 6.00.3 będzie działał? A konkretniej na Extreme Packu? Wiem że sam mogę to sprawdzić ale może ktoś mi poda zaraz odpowiedź i nie będę musiał instalować tego żeby sie przekonać. I jeszcze taki szczegół, zmiany w plikach są nieczytelne. Nie widzę tam pogrubienia (w kodzie post.php tylko [b] znalazłem nawet bez zamknięcia...)
Edytowane przez Shiro dnia 26.08.2006 20:05:37
http://www.storytellers.pl
 
http://www.storytellers.pl
przemu
To co jest teraz działa na eXtreme-packu - jak wiesz korzytsam z takowego i nawet modzik już zainstalowałem - podoba mi się w działaniu. Pliki edytować trzeba ręcznie, ale to chyba nie problem. Więc jak mówię - mod z EP3 działaSmile Zobaczymy jak 'pełna wersja'. Ale to dopiero jak slawek skonczySmile

Pozdrawiam, Przemu
-=mtbikes.info - vortal rowerowy=-

Najlepszy vortal rowerowy! Zapraszam!
 
mtbikes.info
K@iTO
O 2 pytanka do tworcy Grin "slawekneo":
1: widze update 26.08 - czy cos dodales czy tylko ładnieszy czytelniejszy wyglad
2: Czy to juz wersja final czy jeszcze cos chcesz z tym zrobic?


Portal o grze 9dragons w PHP-Fusion
 
www.9dragons.svajs.eu
bobi13
Świetny mod podoba mi się czekam na zakończenie.Grin
 
www.art-ex.pl
pawkow
no i co? Na supporcie moda jak nie było tak nie ma Smile
Zapraszam na motoklimat.pl - Baza wiedzy o samochodach, modele, spalanie, specyfikacje.
 
https://motoklimat.pl
K@iTO
Dobra mamy pierwszy konflikt (fotki podepne po południu)

Pomógł dziala swietnie sam. Jak dodałem system rang: INFr11;Forum Rank System v4.0

W momencie orginalnych ikonek tego infusiona konflikt jest bardzo mały ale w przypadku nadania rang w postaci obrazków .png 100x100 problem jest ogromy :/.


Tzn. jak doda sie te dwie wtyczki to:

Kreski nad i pod Dodane dnia 30.08.2006 11:52:27 rozciagają się nie samowicie. Już sprawdziłem cały infusion rang i wplikach tego infusiona nie ma żadnego problemu a w pis w viewthread.php jest bardzo mały
echo getRank(getrank) czy cos takiego

tak jak mówie dołącze fotki puzniej jak tylko będę w domu nie w pracy... Grin

Szukałem probowałem poprawić to, ale niestety nie udało mi się to jeszcze.

Jak będe miał chwilke czasu to zaraz fotki dam zeby bylo jasne Grin

Dobra mam rozwiązanie tym czasowe ale niestety jeszcze tego do konca nie zrobilem

upload.revolucja.pl/thumbs/3741forum.jpg

Jak ustalić wysokość posta żeby naawet przy 1 linijce wypowiedzi była zablokowana na tak jak na 11 lini. Grin
Edytowane przez K@iTO dnia 31.08.2006 08:28:49
Portal o grze 9dragons w PHP-Fusion
 
www.9dragons.svajs.eu
slawekneo
he bez paniki ziomus Pfft
nie jest to wina modu tylko systemu rang zobacz czy w tym systemie jest ustawiona zmienna $height przy wyswietlaniu rang obrazkowych(watpie zeby tam byla) !
Zmienna $height jest wykorzystywana do ustawienia wysokosci "pola z wypowiedzia" i ma dwa glowne ustawienia:
1)jezeli jest brak avatara to ma wartosc 70
2) jezeli jest avatar to ma wartosc 135
i teraz tak jezeli dodasz do tego obrazek rangi ktory ma np wysokosc 110px to pole textowe automatycznie schodzi nizej o 110px (dokladnie tak jak na Twoim screenie)
no i calosc zamieszania powoduje system rang
Pozdro!

Ps mod juz skonczylem ale locale mam jeszcze nie zrobione i tego chole..ego opisu niechce mi sie robic tak wiec mod bedzie jak sie zepne w sobie i napisze opis Pfft hee
Edytowane przez slawekneo dnia 31.08.2006 09:23:10
 
pawkow
O ile wiem Sławek moda juz skończył. Niedługo zostanie on zapewne opublikowany. Pozdrawiam.
Zapraszam na motoklimat.pl - Baza wiedzy o samochodach, modele, spalanie, specyfikacje.
 
https://motoklimat.pl
Shiro
Oj, troszkę to już trwa czyżby jakieś nowe funkcje się szykowały? A może to poprostu tak typowy również dla mnie "brak czasu", ach gdyby doba miała 72 godziny... (to pewnie 60 by nam pracować kazali...)

I jeszcze mam pytanko czy błąd z odświeżaniem został poprawiony? (przy dodawaniu punktów jeśli da się "odśwież" to punkty mogą się nabić dowolną ilość razy).
http://www.storytellers.pl
 
http://www.storytellers.pl
slawekneo
moze i brak czasu, a moze i nowe funkcje? kto to wie ? Pfft

co do nabijania pkt to to aktualnie niema zadnej ocji aby na lewo dodac komus badz sobie punkt Grin
Pozdro!!
 
asj43z
Wszystko Dobrze tylko nie potrafie zedytować pilku viewthread.php pomozecie ? ponizej kod
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy
');\">
<input type='button' value='quote' class='button' style='width:45px;' onClick=\"addText('message', '
', '
');\"></td>
</tr>
<tr>
<td align='center' class='tbl2'>".displaysmileys("message")."<br>
<input type='checkbox' name='disable_smileys' value='1'>".$locale['513']."</td>
</tr>
<tr>
<td align='center' class='tbl1'><input type='submit' name='postquickreply' value='".$locale['514']."' class='button'></td>
</tr>
</table>
</form>\n";
closetable();
}

echo "<script type='text/javascript'>
function jumpForum(forumid) {
document.location.href='".FORUM."viewforum.php?forum_id='+forumid;
}
</script>\n";

$posts1 = implode(".", $readed);
$posts1 .= $readed_posts;
setcookie("ep_posts", $posts1, (time() + 3600*3), "/", "", "0");

require_once BASEDIR."side_right.php";
require_once BASEDIR."footer.php";
?>[/code]
 
chomik
Sławku, a może przystosujesz tego moda pod EF? Bo szukam i Tu i Tam i niewidze nigdzie. Pozatym ten kod co jest na poczatku jakoś mi tak niepasuje, szczególnie umiejscowienie napisu "pomógł". Może zrobić z tego jakis przycisk? I umiejscowić go w "bardziej przyjaznym" miejscu. Pozatym w EF "trochę", a raczej bardzo inaczej wygląda kod.
 
https://niebanalnekadry.pl
pasta20
A może ktoś mi pomoże bo mam mały problem pierwszą cześć tego pliku to wiem ale drugą czyli:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

 
EdwardG
Jestem noob w PHP i w html'u ale wydaje mi się że znalazłem mały bład. Oczywiście wielkie slowa uznania dla autora ale wiadomo ze jak kilka osob patrzy na to samo to każdy widzi co innego.

tam gdzie "dopatruje sie" błedu to
plik view_post_helping_user.php
jest tak
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

a wg mnie nie powinno byc bez tego co jest czerwone:)

Kody w code! - Milka
Edytowane przez Milka dnia 30.08.2007 23:21:32
 
www.maksymilian.yoyo.pl
pasta20
Witam jak mam zrobić aby ten napis był oddzielony od drugiego szukałem w tych kodach i nic nie znalazłem. Gdzie trzeba zmienić. ??

images29.fotosik.pl/113/9c82086a859856c8m.jpg
Edytowane przez pasta20 dnia 15.11.2007 18:17:48
 
slawekneo
Plik viewthread.php, znajdz te linie:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Pozdro!!
Edytowane przez Pieka dnia 15.11.2007 22:43:44
 
pasta20
slawekneo napisał/a:
Plik viewthread.php, znajdz te linie:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Pozdro!!


Dzięki ;) działa późńiej zrobie sobie przycisk i w to miejsce wstawie.
 
Marcus Fenix
Witam.

A co zrobić aby przydzielać punkty pomocy mogli wszyscy userzy wchodzący do tematu?
Marc!us
 
ix360.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl