ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 6

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion v5.00-v6.01 Support » Modyfikacje skryptów
 Drukuj temat
[MOD] Pomógł
slawekneo
Grzes napisał:
Jeszcze jeden mały bajerek Pfft

W tej postaci modzik pokazuje tylko punkty przy każdym z userków. Może by tak oznaczyć post jako pomocny? Może się to okazać przydatne osobom szukającym odpowiedzi w temacie w którym jest dobrych kilkanaście postów.


mysle ze takie cos wystarczy Grin
www.paintballpolanica.com/pomoc3.png

czekam na nastepne pomysly Grin
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 02.05.2024 14:59:40
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Pieka
Slawku kiedy instalujemy na Supporcie? Pfft
Coraz lepiej!!
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
slawekneo
Pieka napisał/a:
Slawku kiedy instalujemy na Supporcie? Pfft
Coraz lepiej!!


hee zapewne zrobi to Pan po powrocie z wakacji bo po tym czasie juz napewno bedzie finalna wersja Wink (mod musi przejsc szereg testow, wkoncu "niby" Pfft ma byc zastosowany na supporcie i nie moze byc mowy o jakimkolwiek bledzie)

BTW.zaraz zaktualizuje kod w pierwszym poscie do tego co juz zrobilem
ZAKTUALIZOWANE
 
przemu
@slawekneo - świetny modSmile Zastosowałem go sobie w forum z eXtreme-packa i działa ładnie. Muszę tylko dopasować go wizualnie.

Pozdrawiam, Przemu.
-=mtbikes.info - vortal rowerowy=-

Najlepszy vortal rowerowy! Zapraszam!
 
mtbikes.info
slawekneo
przemu napisał:
Muszę tylko dopasować go wizualnie.


Zapewne chodzi o link "Pomógł mi" zmienie to pozniej na button o wygladzie standardowego buttonu w danym theme
 
przemu
Wiadomo - button będzie lepiej wyglądał, ale nie to miałem na myśli. Troszkę modyfikuję swojego fusiona i dlatego też pare rzeczy wymaga kosmetyki - ale tylko u mnie.

Przemu
-=mtbikes.info - vortal rowerowy=-

Najlepszy vortal rowerowy! Zapraszam!
 
mtbikes.info
slawekneo
Dodalem opcje ustawienia maxymalnej ilosci przydzielanych punktow za pomoc w temacie przez autora tematu
oraz opcje usun punkt (opcja tylko dla Sadmina) jeszcze tego tu niezaktualizowalem
Edytowane przez slawekneo dnia 04.08.2006 16:34:59
 
przemu
@slawekneo-chętnie zobaczyłbym aktualizację - będziesz tak miły i podasz ją? Będę bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam, Przemu.
-=mtbikes.info - vortal rowerowy=-

Najlepszy vortal rowerowy! Zapraszam!
 
mtbikes.info
slawekneo
@przemu - chetnie bym to zrobil ale zaczelem wprowadzac w swoj kod system rang + system zarzadzania (wiec jak bys poczekal pare dni to doczekasz sie calego moda + pare gratisowych opcji Wink )

zarzadzanie modem bedzie mniejwiecej tak wygladac www.paintballpolanica.com/advanced_help.png (screen nie zawiera jeszcze pol z rangami ! i bedzie to sterowane w PA/zarzadzanie strona/Frum Mod's) a tak poza to zapewne zobaczyliscie na tym screenie nie tylko opcje dotyczace MOD Pomogl (poprostu dodaje je gratis hee)
Pozdro!!
 
przemu
A miało byc piękne i lekkie jak piórkoSmile A tu takiego woła proponujeszPfft No nic - poczekam zobacze. Ale czuje że pozostane przy tym co jest teraz. Jedynie zastanawiam sie jak ograniczyć liczbe kliknięć pomógł do jednegoSmile Jak byś był w stanie cos doradzić.

Przemu.
-=mtbikes.info - vortal rowerowy=-

Najlepszy vortal rowerowy! Zapraszam!
 
mtbikes.info
slawekneo
przemu napisał/a:
A miało byc piękne i lekkie jak piórko:) A tu takiego woła proponujesz:P No nic - poczekam zobacze. Ale czuje że pozostane przy tym co jest teraz. Jedynie zastanawiam sie jak ograniczyć liczbe kliknięć pomógł do jednego:) Jak byś był w stanie cos doradzić.

Przemu.

a kto powiedzial ze bedzie ciezkie badz wolowate, przecierz calosc to jest raptem pare lini kodu ;)

EDIT
ZAKTUALIZOWANE zmiany zaznaczylem kursywą liczbe maxymalna zmieniamy w plikach post.php i viewthread.php odnajdujac tam ta czesc kodu(w tym przypadku jest to ograniczenie do dwuch punktu w kazdym temacie)
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

ograniczenie dodawania pkt bedzie dzialalo po dodaniu aktualizacji i nie bedzie brac pod uwage tych postow co juz sa odznaczone punktem
Pozdro
Edytowane przez slawekneo dnia 06.08.2006 23:34:59
 
przemu
Sławku - mam pytanie - czy zaktualizowany kod zawiera już całość systemu, czy to tylko mod pomógł? Pytam, gdyz chciałbym zobaczyć też tenże system rang i zarządzanie w PA.

Pozdrawiam, Przemu.
-=mtbikes.info - vortal rowerowy=-

Najlepszy vortal rowerowy! Zapraszam!
 
mtbikes.info
K@iTO
Nie nie panowie blagam... Grin nie mieszajcie Grin Dobra sparawa ten pomogl i przydaly by się do niego 2 rzeczy.

Panelik ktory mowi o tym kto najwiecej razy pomogl oraz kontrola z PA.

System rang jest zbedny w tym systemie (pozatym bardzo duzo ludzi uzywa innych systemow rang i bedzie mieszania) zrobcie 2 odzielne. 1 to pomogl a drugie to zestaw pomogl + dodatki a moze nawet jak bedzie tak zajefajne jak pomogl to kazdy z osobna też.

Ja czekam z niecierpliwością na kontrole z PA oraz Najbardziej pomocny użytkownik na forum.... w panelach by się dodało i można było to wyświetlić. (z możliwością kliknięci w usera ktory jest najaktywniejszy i odrazu cie przeniesie do info o tym userq)

Pozdrawiam (mam nadzieje ze dobry pomysł) Grin
Portal o grze 9dragons w PHP-Fusion
 
www.9dragons.svajs.eu
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
A kto tu miesza .Czekamy na kompleksowy system, który będzie zastosowany na tym forum. Oddzielnie masz wiele możliwości: systemy rang-kilka, systemy punktów-extreme point system, gold system-ausi-mod-łącznie z zarządzaniem.
A do Twoich, moich potrzeb- i tak trzeba sobie samemu zrobić zlepek tego wszystkiego(kody) pod indywidualne wizje i potrzeby.
Gotowiec-jest zawsze kompromisem-zastosowań.
I taka forma modu-będzie także przydatna dla nowych użytkowników-, a zarządzanie może opierać się na włącz/wyłącz poszczególnych elementów.
Edytowane przez wlodekp dnia 19.08.2006 10:00:26
 
wlodekp.europa.pl
Krzyk
wlodekp nie może tylko napewno Wink już na screenie widać że jest włącz/wyłącz Smile
 
http://e-krzyk.pl/
Shiro
To wersja obecnie zamieszczona jest bez rang? A następna już z rangami będzie?
Bo zależy mi na tej bez. To zawsze trochę więcej porządku w kodziePfft
http://www.storytellers.pl
 
http://www.storytellers.pl
K@iTO
wlodekp napisał/a:
A kto tu miesza .Czekamy na kompleksowy system, który będzie zastosowany na tym forum. Oddzielnie masz wiele możliwości: systemy rang-kilka, systemy punktów-extreme point system, gold system-ausi-mod-łącznie z zarządzaniem.
A do Twoich, moich potrzeb- i tak trzeba sobie samemu zrobić zlepek tego wszystkiego(kody) pod indywidualne wizje i potrzeby.
Gotowiec-jest zawsze kompromisem-zastosowań.
I taka forma modu-będzie także przydatna dla nowych użytkowników-, a zarządzanie może opierać się na włącz/wyłącz poszczególnych elementów.


Spox nie przyuwazylem posta

ale Autor... Grin mam nadzieje... , że to sprawdzi czy nie ma żadnych konfliktów bądź co bądź z najpopularniejszymi modami rank no i oczywiście, że będą w standardzie jako off zeby można było je włączyć ale startuja jako wyłączone Grin
Portal o grze 9dragons w PHP-Fusion
 
www.9dragons.svajs.eu
slawekneo
ehhh
kazdy z modow posiada opcje wlacz/wylacz i jesli ktos nie bedzie chcial ktoregos moda to go sobie wylaczy(porste Pfft)!!
i tak sprawdzam czy nie ma jakichkolwiek konfliktow miedzy innymi systemami rang

Ps.ja juz niewiem jak cos sie napisze to INNYM niepasuje bo czegos jest malo, a jak sie doda "cos" to znowu za duzo, a defacto to bedzie w modzie co MI sie podoba Pfft
Pozdro!!
a i mysle ze skoncze to wszystko do wtorku moze czwartku Pfft
Edytowane przez slawekneo dnia 21.08.2006 00:20:21
 
przemu
Sławku - zrób jak umiesz najlepiejSmile I nie słuchaj innych, a rób swoje. Ewnetualnie każdy sobie dopracuje gotową wersjeSmile A i jak możesz zrób plik readme z prawdziwego zdarzenia- tak by było ładnie opisane jak modyfikowac pliki - nie każdy może je podmienić, a to pozwoli ograniczyc dużo pracy.

PS:Z moda 'pomógł' w fazie jak tu jest korzystam już na swoim forumSmile Adres w profilu.

Pozdrawiam i życze udanej pracy!
-=mtbikes.info - vortal rowerowy=-

Najlepszy vortal rowerowy! Zapraszam!
 
mtbikes.info
slawekneo
readme-pl bedzie zrobione w PDF i normalnym dokumencie tekstowym no i co najwazniejsze bedzie dosc łopatologicznie opisane Pfft
Pozdro!!
Ps.dodaje jeszcze nadawanie rangi VIP na forum
Edytowane przez slawekneo dnia 21.08.2006 01:14:26
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl