ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 3

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,387
Najnowszy użytkownik: Tyka1125

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
14.05.2024 18:31:17
Znowu serwer down?

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
[MOD] navigation_panel_3in1
Expray
Mam problem - to mi pokazuje.. bo cofnalem wszystko bo tyle bledow przy tym pliku bylo .. i jak to naprawić :

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Pokazuje mi to tam gdzie powinna byc nawigacja.
Edytowane przez Pieka dnia 16.02.2007 18:01:13
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 19.05.2024 06:13:28
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Pieka
Przede wsszystkim badz tak mily i umieszczaj bledy w odpowiednich tagach.
Co do Twojego problemu, to wystarczy wejsc do Panelu Admina i edytowac w Zarzadzaniu Panelami, panel o nazwie Navigacji, a nastepnie z rozwijanej listy wybrac standardowy i zapisac.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Admin Naki
Mam pytanie:

Jak przenieś wszystkie linki z new navigation panel 3 na nowy new navigation panel 3in1??

Zainstalowałem navigation 3in1 i mam puste wszystko

Bardzo prosze o pomoc!!

Z gory dzieki Smile
 
http://www.komp.xk.pl
gsmkam
Witam próbuje sobie zrobić tą nawigacje ale jakoś nie potrafię. wchodzę do PA >> zarządzanie panelami >>> Dodaj nowy panel
i tak jak wpisuje tylko to :
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


to wyskakuje mi błąd:

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


natopiast jeżeli wpisze w panelu tak:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


wyskakuje następujący błąd :
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Bardzo proszę o odpowiedź
 
www.gsmkam.yoyo.pl
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Kolego panel to już otwarty kod php i nie używamy w nim znacznikow <?php;
?> jedynie w sytuacji przejscia do kodu html, nie w tym przypadku jednak -to ten błąd parse error.
Kieruj się zasadą dodatkowe strony-html; panele-php i takiego języka kodu używaj.
 
wlodekp.europa.pl
gsmkam
Czyli jak mam zrobić ten pierwszy pkt gdzie go dać bardzo proszę powiedzcie.
oto ten pkt:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy
 
www.gsmkam.yoyo.pl
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
tylko i jedynie wkleić ten kod w nowy panel i wykonać podglad:
$result = dbquery("ALTER TABLE fusion_site_links ADD link_rozw VARCHAR( 3 ) NOT NULL DEFAULT '0'; " );

dotyczy tylko tej operacji, bo dalej na temat tego panelu i instalacji wole się nie wypowiadać.
 
wlodekp.europa.pl
gsmkam
tak do pustego panelu wkleilem ten kod. a potem postępowałem zgodnie z instrukcją i pojawiło mi się zamiast nawigacji takie coś:www.gsmkam.yoyo.pl. POMÓŻCIE MI BŁAGAM

a takie cos jest zamiast nawigacji po zarejestrowaniu
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Edytowane przez gsmkam dnia 07.03.2007 18:18:40
 
www.gsmkam.yoyo.pl
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Przerobiłem ten mod pod 6.01.8-poświęciłem sporo czasu łącznie z kodem źródłowym Extreme bazą-komplet uzupełnień-dla usera, obrazkami grup w jego katalogu linkiem do PA aidlink itd tip top-miałem wstawić tu I!!!
Jest to totalna pomyłka z założenia ponieważ piękna nawigacja pionowa z obrazkami jest widoczna dopiero po zalogowaniu, wspomnę jeszcze że instalacja oryginału załatwia fusiona na amen i nie daj boże aby ktoś usunął panel użytkownika rada instalki-bo bez kopii bazy będzie ugotowany.
Moja propozycja by usunąć go z laba bo to typowa mina.
 
wlodekp.europa.pl
gsmkam
OK. To była beznadziejna decyzja o zminie tej nawigacji a co mam teraz zrobić żeby wszystko powróciło do normy. Przecież usunąłem 3 panele. I może znacie jakąś fajną nawigacje i dość łatwą do zrobienia. Można ją zrobić w html'u??
 
www.gsmkam.yoyo.pl
Pieka
wlodekp napisał/a:
Przerobiłem ten mod pod 6.01.8-poświęciłem sporo czasu łącznie z kodem źródłowym Extreme bazą-komplet uzupełnień-dla usera, obrazkami grup w jego katalogu linkiem do PA aidlink itd tip top-miałem wstawić tu I!!!
Jest to totalna pomyłka z założenia ponieważ piękna nawigacja pionowa z obrazkami jest widoczna dopiero po zalogowaniu, wspomnę jeszcze że instalacja oryginału załatwia fusiona na amen i nie daj boże aby ktoś usunął panel użytkownika rada instalki-bo bez kopii bazy będzie ugotowany.
Moja propozycja by usunąć go z laba bo to typowa mina.


W zwiazku z tym plik zostal usuniety z tego tematu oraz z Laboratorium.
Sam temat zostawiam otwarty ze wzgledu na potrzebe ew. ratowania i pomocy po jego instalacji (jesli ktos wczesniej go uzyl).
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
gsmkam
Bardzo was proszę pomóżcie mi przywrócić moją starą nawigacje. Co mogę zrobić żeby przywrócić starą nawigację bez utraty danych ze strony. Czy mogę wgrać nowego php-fusion. Czy strace wtedy wszystkie dane??
 
www.gsmkam.yoyo.pl
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Proszę w pierwszej kolejności przywrócić user_info_panel żeby był dostęp do panelu administratora:
Nowy fusion zawsze zdązysz postawić!!!
użyć dalej będziemy rzeżbić site_links jak zrobisz to-pisz.
ZASTOSUJ:
http://www.php-fu...post_44768
 
wlodekp.europa.pl
gsmkam
Bardzo Cię prosżę czy mógłbyś wytłumaczyć mi to prostszym językiem. Tak kroczek po kroczku. z góry dzięki.
 
www.gsmkam.yoyo.pl
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Pobierz spakowany plik z podanego tematu-rozpakuj-po rozpakowaniu-plik
WSTAW SWOJE DANE DOTYCZACE BAZY DANYCH W MIEJSCE ? W PLIKU
user_info.php umieść w katalogu głównym Swojej strony-po ftp.
Uruchom plik = wpisz adres Swojej strony/user_info.php
W trakcie tej operacji będzie widoczna czysta strona.
Wejdż normalnie na swoją stronę powinien pojawić się panel rejestracji i logowania-zaloguj się jako administrator-PO ZALOGOWANIU MASZ DOSTEP DO PA
Czy tak jest-dalsze procedury będą zapytaniami do wykonaia z PA strony informacyjne-usunięcie dodanych kolumn w tabeli site_links:
WARUNEK DOSTĘP DO PA JUŻ JEST?
Edytowane przez wlodekp dnia 15.03.2007 21:55:23
 
wlodekp.europa.pl
gsmkam
Dziękuje bardzo mam już dostęp do PA. Czekam na kolejne instrukcjie.
 
www.gsmkam.yoyo.pl
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Proszę wykonać podgląd nowej strony informacyjnej z wklejonym kodem poniżej:
<?php
$result = dbquery("DROP TABLE IF EXISTS ".$db_prefix."site_links");
$result = dbquery("CREATE TABLE ".$db_prefix."site_links (
link_id SMALLINT(5) UNSIGNED NOT NULL AUTO_INCREMENT,
link_name VARCHAR(100) NOT NULL DEFAULT '',
link_url VARCHAR(200) NOT NULL DEFAULT '',
link_visibility TINYINT(3) UNSIGNED NOT NULL DEFAULT '0',
link_position TINYINT(1) UNSIGNED NOT NULL DEFAULT '1',
link_window TINYINT(1) UNSIGNED NOT NULL DEFAULT '0',
link_order SMALLINT(2) UNSIGNED NOT NULL DEFAULT '0',
PRIMARY KEY (link_id)
) TYPE=MyISAM;");
$result = dbquery("INSERT INTO ".$db_prefix."site_links (link_name, link_url, link_visibility, link_position, link_window, link_order) VALUES ('".$locale['500']."', 'index.php', '0', '2', '0', '1')");
$result = dbquery("INSERT INTO ".$db_prefix."site_links (link_name, link_url, link_visibility, link_position, link_window, link_order) VALUES ('".$locale['501']."', 'articles.php', '0', '2', '0', '2')");
$result = dbquery("INSERT INTO ".$db_prefix."site_links (link_name, link_url, link_visibility, link_position, link_window, link_order) VALUES ('".$locale['502']."', 'downloads.php', '0', '2', '0', '3')");
$result = dbquery("INSERT INTO ".$db_prefix."site_links (link_name, link_url, link_visibility, link_position, link_window, link_order) VALUES ('".$locale['503']."', 'faq.php', '0', '1', '0', '4')");
$result = dbquery("INSERT INTO ".$db_prefix."site_links (link_name, link_url, link_visibility, link_position, link_window, link_order) VALUES ('".$locale['504']."', 'forum/index.php', '0', '2', '0', '5')");
$result = dbquery("INSERT INTO ".$db_prefix."site_links (link_name, link_url, link_visibility, link_position, link_window, link_order) VALUES ('".$locale['507']."', 'weblinks.php', '0', '2', '0', '6')");
$result = dbquery("INSERT INTO ".$db_prefix."site_links (link_name, link_url, link_visibility, link_position, link_window, link_order) VALUES ('".$locale['494']."', 'news_cats.php', '0', '2', '0', '7')");
$result = dbquery("INSERT INTO ".$db_prefix."site_links (link_name, link_url, link_visibility, link_position, link_window, link_order) VALUES ('".$locale['505']."', 'contact.php', '0', '1', '0', '8')");
$result = dbquery("INSERT INTO ".$db_prefix."site_links (link_name, link_url, link_visibility, link_position, link_window, link_order) VALUES ('".$locale['508']."', 'photogallery.php', '0', '1', '0', '9')");
$result = dbquery("INSERT INTO ".$db_prefix."site_links (link_name, link_url, link_visibility, link_position, link_window, link_order) VALUES ('".$locale['509']."', 'search.php', '0', '1', '0', '10')");
$result = dbquery("INSERT INTO ".$db_prefix."site_links (link_name, link_url, link_visibility, link_position, link_window, link_order) VALUES ('---', '---', '101', '1', '0', '11')");
$result = dbquery("INSERT INTO ".$db_prefix."site_links (link_name, link_url, link_visibility, link_position, link_window, link_order) VALUES ('".$locale['510']."', 'submit.php?stype=l', '101', '1', '0', '12')");
$result = dbquery("INSERT INTO ".$db_prefix."site_links (link_name, link_url, link_visibility, link_position, link_window, link_order) VALUES ('".$locale['511']."', 'submit.php?stype=n', '101', '1', '0', '13')");
$result = dbquery("INSERT INTO ".$db_prefix."site_links (link_name, link_url, link_visibility, link_position, link_window, link_order) VALUES ('".$locale['512']."', 'submit.php?stype=a', '101', '1', '0', '14')");
$result = dbquery("INSERT INTO ".$db_prefix."site_links (link_name, link_url, link_visibility, link_position, link_window, link_order) VALUES ('".$locale['513']."', 'submit.php?stype=p', '101', '1', '0', '15')");
?>

Ta operacja przywróci ustawienia linków jak na starcie-i przede wszystkim zmodyfikuję tabelę site_links do ustawień normalnego fusiona.
Po ftp usuń infusions/navigation_panel cały katalog infusion na jego miejsce wgraj taki sam z pakietu instalacyjnego Twojej wersji.
6.01.8 zał.
Reszta jeśli zajdzie taka potrzeba to już kwestia Twoich indywidualnych modyfikacji.
wlodekp dodał/a następującą plik:
navigation_panel.zip [1.11kB / 313 Pobrane]

 
wlodekp.europa.pl
gsmkam
podgląd nowej strony informacyjnej - jak mam to rozumieć?? Gdzie tą stronę znależć??

Pogrzebałem troszeczkę. Uruchomiłem swoje szare komórki i wykombinowałem coś takiego.
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Potem zapisałem to na serwerze i uruchomiłem poprzez swoją stronę. Nastepnie wgrałem podany panel nawigacji i pomogło.

Może znacie jakieś inne sposoby na podzielenie nawigacji na kategorie. wiem że standardowo w EP jest taka nawigacja może ktoś ja próbował w fusionie odpalać. Prosze o odpowiedz

Przepraszam ale nie wszystko dział jeszcze . Gdy wchodzę do PA -- > zarzadzanie stroną ---> MENU STRONY pojawiam mi się coś takiego
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Edytowane przez gsmkam dnia 20.03.2007 14:58:20
 
www.gsmkam.yoyo.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl