ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 4

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,387
Najnowszy użytkownik: Tyka1125

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
14.05.2024 18:31:17
Znowu serwer down?

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
[MOD] navigation_panel_3in1
Pawel_15
Dodam od siebie ze mam ten sam błąd co kolega wyżej. Tyle ze ja mam na mFusion i wiadomo że częściej możę nawalać Smile Faktem jest natomiast to ze gdyby nie ten temat to by mnie coś trafiło. Ciągle miałem błędy z brakiem tabeli, poszukałem i mam. jednak teraz jak juz dodaje kategorie to wywala byka ;/
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 19.05.2024 07:51:00
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Autor zrobił tego moda z zastosowaniem Extreme Packa i ewentualne błędy prawdopodobnie odwołują się do braków-wynikłych z nie posiadania elementów EP, dodanie tabeli grup było wymuszone NA CHAMA(normalnie dodaje ją instalacja Ep) i zapewne nie jest to wszystko. Jaki jest teraz komunikat błędu?(zobaczymy-chociaż-to autor ma pełną wizję swojego pomysłu-ja mogę tylko bazować na domysłach).
 
wlodekp.europa.pl
Xajan3981
Owszem ten mod byl robiony pod Extreme-Pack, dlatego zaskoczyly mnie te bledy. Bede musial zainstalowac sobie PHP-Fusion i sprawdzic jak sprawa z tabelami sie ma tam oraz zmodyfikowac ewentualnie kod i wydac wersje dostepna pod php-fusion. Z tego wychodzi ze albo tabele sa inaczej w EPIII nazwane badz kolumny.

PS. Niestety w niedziele wyjezdam i dopiero bede mogl sie tym zajac od poniedzialku. Pozdrawiam Wink
 
http://www.lp.dl.pl
Pawel_15
Ja proponuje poczekac aż autor polooka co i jak i wtedy będziemy mieli albo porady zeby to działało albo nową wersję Smile
 
Xajan3981
W przypadku PHP-Fusion tak wyglada rozwiazanie problemu.

Cały problem opierał się na ubogim systemie kolumn w tabeli site_links i braku tabeli site_links_groups.

W tym celu nalezy zrobić tak:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Powinno działąć wowczas wszystko okej, chyba każdy wie ze ten kod nalezy wkleic do PA (Panel Administracyjny) >> Dodatkowe Strony, wybierasz nowa stronke do stworzenia i dajesz podglad.

PS. Szymon dzieki za udostepnienie konta do testow ;) Juz wszystko powinno dzialac ;) w razie czego pisac ;) co do niektorych includow nie jestem pewien czy beda prawidlowo dzialac ;)
Edytowane przez Xajan3981 dnia 10.08.2006 01:16:40
 
http://www.lp.dl.pl
oronsko
postępowałem zgodnie z instrukcjami powyższych postów a i tak mi wywaliło coś takiego : Nieznana kolumna 'link_group_id' w where clause

jak załatać tą dziurę?

aa i jak dodawałem kod przez PA to jeszcze takie coś: Nieznana kolumna 'link_order_left' w field list

to chyba wszystkie niezgodności jakie udało mi się zauważyć

chyba że coś źle robie to jakby ktoś ze wszystkich tych postów zrobił w jednym krok po kroku co i jak Smile
pozdrawiam Smile
Edytowane przez oronsko dnia 21.08.2006 14:31:09
 
http://www.oronsko.info
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Jeśli postępowałeś zgodnie z instukcjami-to nie wiem w jaki sposób udało Ci się utworzyć brakujące tabele z PA-bo ten kod powyżej wyrzuca syntax error, ponieważ zawiera znaczniki z phpmyadmin.
ktoś ze wszystkich tych postów zrobił w jednym krok po kroku co i jak
post powyżej Twojego to Autor modu, i do niego proszę się zwracać personalnie. Kod do utworzenia tabel z dodatkowych stron działa w takiej postaci:
<?php
$result = dbquery("ALTER TABLE ".$db_prefix."site_links ADD link_rozw VARCHAR( 3 ) NOT NULL DEFAULT 0;");
$result2 = dbquery("ALTER TABLE ".$db_prefix."site_links ADD link_order_left smallint(2) NOT NULL default 0;");
$result3 = dbquery("ALTER TABLE ".$db_prefix."site_links ADD link_group_id smallint(5) NOT NULL default 0;");
$result4 = dbquery("ALTER TABLE ".$db_prefix."site_links ADD link_image varchar(200) NOT NULL default 0;");
$result5 = dbquery("ALTER TABLE ".$db_prefix."site_links ADD link_rozw VARCHAR( 3 ) NOT NULL DEFAULT 0;");
$result6 = dbquery("CREATE TABLE ".$db_prefix."site_links_groups (
group_id SMALLINT(5) NOT NULL AUTO_INCREMENT,
group_name VARCHAR(100) NOT NULL DEFAULT '',
group_access smallint(3) NOT NULL default '0',
group_image varchar(200) NOT NULL default '',
group_order smallint(2) NOT NULL default '0',
group_hide tinyint(1) NOT NULL default '0',
PRIMARY KEY (group_id)
) TYPE=MyISAM;");
?>
a dalej Autor-pomoże.

 
wlodekp.europa.pl
tywonek
Strasznie zamieszałeś z tym panelem. Brakuje kolum w tabelach, nie działają skrypty ze strony itp. Pomieszałem trochę w sql i doszedłem w sumie co i jak. Aby calość prawie zadziałała (no nie wyświetlała błędów) to brakuje jeszcze kolum w tabeli fusion_site_links_group "link_group_id" oraz "link_order_left". Puki przynajmniej nie wyświetla błędów ;-)
 
http://www.cykloza.pl
Xajan3981
tywonek bo mod na poczatku powstal tylko pod EPIII i na nim byl testowany chodzilo bez zarzutow, jak robilem ten mod nie mialem doczynienia z PF i wychodzilem z zalozenia ze EPIII to tylko zbior narzedzi PF polaczonych w jedna calosc (nie przepuszczalem ze az tak rozbudowana). Kiedy zaczely sie problemy z PF, dzieki udostepnieniu konta przez szymon doszedlem co jest nie tak i w zwiazku z tym wszystko opisane jest wyzej.

Jezeli zastosowales sie do powyzszych instrukcji to zadnych tabel ani kolumn nie powinno Ci brakowac. Co do includow owszem niektore moga niedzialac poprawnie jako ze byly robione pod EPIII. Kwestia ich zmodyfikowania to juz zabieg kosmetyczny Wink Narazie niemam mozliwosci przeprowadzenia i sprawdzenia tego.
 
http://www.lp.dl.pl
pasta20
Prawie idealny mod ale jedno wtym jest ferelne albo mi sie tylko wydaje albo umnie tak to działa. Po wtylogowaniu pokazuje się panel do zalogowania a niema zadnego menu czyli linków. To jest ból a tak pozatym to śmiga.
 
Xajan3981
Bo w panelu admina musisz sobie ustawic opcje dostepu do tych linkow, czyli doczego goscie moga miec dostep, w ten sposob jak sie wylogujesz to ta czesc ktora zadeklarowales ze ma byc widoczna dla gosci - bedzie Wink
 
http://www.lp.dl.pl
pasta20
Sorka ale ja mam większość ustawione publicznie i nic niewidać i mam to na EPIII i coś jest z tą modyfikacją nie tak sam zerknij http://pasta20.li... jak jestem zalogowany to wszystko gra ale po wylogowaniu nie. Chyba tylko skopiuje kilka local z teg moda i parę obrazków bo nie działa jak powinno.
Podaj linka do twojej stronki z tym panelikiem i zobacze czy mówisz prawdę czy se jaj robisz.
 
Abodzio
Witam wszystkich.

Zainstalowałem sobie tego mod'a - wcześniej nie mogłem sobie poradzić z zainstalowaniem - były problemy w kwestii bazy danych, tabel itp. Skorzystałem z informacji odnośnie aktualizacji bazy, dodawania tabel według wskazówek, które tutaj są Na szczęście ten problem mam już z głowy.

Ale pomimo tego, że jest zainstalowany, nie można dodać żadnych linków pomimo tego że dodaję - one się nie pojawiają. Kategorie owszem - ale jeśli zaznaczę że ma być rozwijalna to pomimo tego się nie rozwija.

Czy ktoś wie dlaczego tak się dzieje? Ktoś to testował na PHP 6.01.6 ??
 
Sadu
Witam

Ja tez sobie zainstalowałem ten mod, ale jak dodaje kategorie to one mi sie nie wyświetlaja na stronce, oraz jak dodaje do nich linki to nawet ich nie moge edytowac w zaden sposób, czy jest na to jakas rada?

@Pieka - sorki ale naprawde nie zauwazyłem tego posta
 
Sadu
Witam

Poradziłem juz sobie z tym problemem, zrobiłem 5 navigation_paneli, zmodyfikowałem troche plik navigation_panel.php oraz dodałem nowe locale i wszystko działa jak nalezy, teraz tylko utworze strone dodatkowa w PA i wstawie link gdzie trzeba i gotowe :)


www.centrum-radom...


btw: nie wiecie jak moge wstawic ikonke po lewej stronie nazwy działu?

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

jak sie nie myle to tu jakos trzeba wstawic ale nie wiem jak :(

pozdrawiam


Napisz jeszcze jednego posta pod postem../Pieka
Edytowane przez Pieka dnia 18.11.2006 23:44:06
 
Abodzio
Sadu - a czy możesz gdzieś umieścić ten zmieniony przez Ciebie mod? Nie ukrywam że chciałbym go sprawdzić u siebie oczywiście najpierw lokalnie a potem wrzucę na swoją stronkę

Pozdrawiam
 
etomii
Poprosiłbym teraz w jednej paczce wszystkie poprawki i z góry dziękuje bo ta paczką co jest aktualnie w downloads nie tworzy niektórych tabel w bazie danych Wink
 
Anathor
u mnie za to jak chcem dodać nowy panel to mam błąd:

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy
 
www.sunriseave.pl
galganka
Witam
Czytam ten watek i stwierdzam, że szybciej będzie jak pójdę na jakis kurs i naucze się sama pisać skrypty, bo z tego co widzę, to zamiast zainstalowania konkretnej wtyczki, w tym wypadku trzeba wszystko samemu od a do z zrobić, a jak ktos jest tak zielony w tym tak jak ja, to ma niezły orzech do zgryzienia.
No nic, poszukam innego modułu, który wystarczy zainstalowac i odpalić.
Pozdrawiam Grin
 
Pieka
galganka napisał/a:
Witam
Czytam ten watek i stwierdzam, że szybciej będzie jak pójdę na jakis kurs i naucze się sama pisać skrypty, bo z tego co widzę, to zamiast zainstalowania konkretnej wtyczki, w tym wypadku trzeba wszystko samemu od a do z zrobić, a jak ktos jest tak zielony w tym tak jak ja, to ma niezły orzech do zgryzienia.
No nic, poszukam innego modułu, który wystarczy zainstalowac i odpalić.
Pozdrawiam Grin



Sciagnij i zainstaluj New Navigation Panel by Wooya, bedzie prosciej Smile
Jest opisany w tym samym dziale forum.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl