ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 3

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion v5.00-v6.01 Support » Błędy i korekty
 Drukuj temat
Tiny MCE nie dziala - Rozwiazanie!
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
A czy całości nie możesz zrobić na jednej dodatkowej stronie, muszą to być artykuły koniecznie? Jeśli tak to podam Ci procedure zmian w bazie i wejda-ale to bedzie rozdymać baze o rezerwowanie niepotrzebnej przestrzeni. Napisze tylko raz
jak-dalej są posty w tem temacie na forum -bo mam zamiar iść spać.
Podgląd artykułu nie jest zapisem do bazy, tylko propozycją, a ile wejdzie jest ustawione w konstrukcji tabel bazy
Edytowane przez wlodekp dnia 03.08.2006 00:04:17
 
wlodekp.europa.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 23.04.2024 21:55:15
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
krzys
szusz napisał/a:
Czesc,

Po upgradzie do 6.01.3 edytor tinymce nie dziala. Kiedy w panelu zarzadzania trescia klikam na news odpala sie zwykly, prosty edytor, a nie tinymce. Tinymce jest wlaczony w ustawieniach strony. Zaladowalem na serwer jeszcze raz pliki tinymce (caly katalog jscripts) i to nie pomoglo. Macie jakies pomysly?

Szusz


To nie sprawa upgrade. Dolaczylem kiedys animacje flash do naglowka strony. Wszystko hulalo oprocz TIny. Po skopiowaniu pliku swf jeszcze do /administration/images TINY hula ponownie. Czyli uruchamia sie dopiero po wczytaniu CALEJ strony. W panelu administracyjnym katalogiem root jest /administration.
no to bulba!!
 
janosik0320
A ja mam dalej problem. Mimo że zmieniłem wpis w pliku administration/subheader.php dalej to wygląda nie najlepiej.

Zrzut ekranu: www.belmin.pl/tin...

Problem dotyczy również najnowszych wersji php-fusion do pobrania w download. Instalowałem na dówch serwerach, jeden w nazwa.pl, a drugi w domenyhosting.pl
Poprawiłem plik suheader.php i jaki widać na screenie nie pomogło. Brak wszystkich obrazków, w menu rozwijalnym problem z wyborem funkcji.
Edytowane przez janosik0320 dnia 24.09.2006 07:34:03
 
www.trio24.pl
Pieka
Sprawdzilem juz dawno.
W Laboratorium, a dokladniej w "Oficjalne wersje" znajduje sie poprawiony pakiet jezykowy, ktory nie byl dodawany do paczek Fusiona.
Dlaczego? Nie mam zielonego pojecia, to wie tylko Digi...
W zwiazku z tym, ze ja wiem, to uzpelnilem juz jakis czas temu najnowsza paczke o te brakujace, czy tez poprawione pliki.
Wersja v6.01.6 poprawnie wpolpracuje z TinyMCE.


P.S. Ponizej opis w Lab oraz screen z mojej testowej strony, na ktorym widac, ze niczego nie brakuje..
Poprawka plików językowych edytora TinyMCE
Pliki z poprawionym językiem polskim do edytora TinyMCE.
Licencja: GNU/GPL Autor: Digitanium & Wooya Wersja: v6.0x.x
Dodano: 18.10.05 Pobrań: 378 Pobierz (10 KB )


images2.fotosik.pl/251/0419d5413915cc9fm.png
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
bsiuda
dzieki za pomoc Grin
jesteście wielcy Smile
 
Qrzacz
OK fajnie, ale do którego to jest FUSIONa? Do tego 6.01.6? Bo mam ten sam problem - linijka zmieniona ale nie widać tego całego TinyMCE.
Już nie chce mi się tym zajmować więc zadam pytanie - czy edytując artykuł FUSION udostępnia jakieś znaczniki formatujące? No bo wpisując html'owskie mi nic nie robi,
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl