ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 6

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion v5.00-v6.01 Support » Modyfikacje skryptów
 Drukuj temat
Zmiana wielkosci czcionki na forum.
slawekneo
Zrobilem ta opcje (size-wielkosc czcionki) i opisuje ja tutaj(a i to jest do 1.01.3) tak wiec najpierw trzeba pobrac te pliki po rozpakowaniu nadpisujemy sciagniete pliki do katalogu "forum" waszego serwera i teraz jesli nie robiliscie nic w maincore.php nadpiszcie go jezeli nie to recznie wstawiamy poprawki:
1.edytujemy plik maincore.php
2. szukamy tam tej funkcji
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


3.usuwamy ja
4. w zamian wklejamy ten kod

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


5. zapisujemy
6.wchodzimy na stone i testujemy (najpierw trzeba odswiezyc strone pozniej np. edytujemy jakikolwiek post i testujemy button "size" wyswietli sie on tak [size=][/size] po znaku "=" nalezy wpisac wielkosc czcionki (czyli np. TEXT)
maxymalna wielkosc czcionki wynosi "100" )

mam nadzieje ze opisalem to wmiare zrozumiale :D

Pozdro!!!

//hmm... niby powtórzyłeś się, ale co tam. Temat przyklejam - jantom

EDIT - Jantom uzylem szukajki maxymalnie i nieznalazlem tematu z opcja size w bbcode.

//Post ~Pieki rozwiał me wątpliowości. - sory za posądzenie o dublowanie tematów. - jantom

Dodaje screena xprostudio.com/size.png
Edytowane przez jantom dnia 05.07.2006 09:04:34
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 03.05.2024 20:39:36
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Arox
Hmmm... zastanawiam się gdzie umieszczać twoje porady,
to bardzo pomocne treści, które chciałbym żeby nie zginęły w oceanie Forum.

Szanowni Admini, co powiecie o umieszczaniu tych artykułów
@slawkaneo do działu FAQ.

@slawekneo zrobił też solucje jak zrobić Najwięcej userów..
To też warte utrwalenia...
Jestem poza zasięgiem ...
 
http://www.php-fusion.pl
Pieka
@jantom - temat nie jest powtorzony, tylko przeze mnie okrojony ze zbednych postow i przeniesiony.
@Arox - mysle, ze miejsce w ktorym aktualnie znajduje sie ten temat jest jak najbardziej odpowiednim.
Wszak to dzial poswiecony tego typu modyfikacjom.
FAQ jest od rzeczy codziennych, wrecz lapidarnych, a nie wyszukanych Grin

@slawekneo - Jedno pytanie: sam napisales ta funkcje?
Edytowane przez Pieka dnia 05.07.2006 00:57:10
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Arox
OK, rozumiem, ale mimo wszystko wydaję mi się
że znając userów, którzy nie używają opcji SZUKAJ
że te tematy umrą śmiercią naturalną po jakimś czasie.
A trochę szkoda, ale jak zauważyłeś dział Forum idealnie pasuje.
Jestem poza zasięgiem ...
 
http://www.php-fusion.pl
slawekneo
@Arox - mysle ze przyklejenie tego tematu ablosutnie wystarczy (nie zatonie w oceanie Grin )

Ps. pozniej poprawie wyglad stylistyczny wypowiedzi i dodam opisik recznego wstawiania buttona w pliki forum
 
SebaZ
Pieka napisał/a:
@slawekneo - Jedno pytanie: sam napisales ta funkcje?
on tylko zrobił proste wyrażenie regularne i wstawił do funkcji parsującej fusiona. Stanowi to jedną linijke kodu tylko jak na moje oko nieco długa i chyba niepotrzebnei jest taka długa:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy
Nie pamietam jak to jest w regEXP, ale mozna chyba dać przedział 1-100 zamiast kolejno wypisywanai tych liczb... trza się zakręcić w temacie ;]
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
Wooya
Zgadza sie. Wystarczy podac zakres Smile

PS: takie cos to ja mam w mFusionie ME od jekichs 2 miechow Wink
... Pomagam tylko przy najnowszych wersjach PHP-Fusion ...
koder_1.png
 
Pieka
Byc moze.
Jednak tak moze powiedziec kazdy, a chyba nie o to chodzi.
Funkcja od dluzszego czasu jest dostepna na mojej stronie poniewaz zaczerpnalem ja z mFusiona i nie sadze, zeby osoba tak dobrze poinformowana jak slawekneo, o tym nie wiedziala.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
jantom
Pieka napisał/a:
@jantom - temat nie jest powtorzony, tylko przeze mnie okrojony ze zbednych postow i przeniesiony.

No właśnie, to mi nie pasowało, gdy zobaczyłem, że w szukajce go nie ma... A sam się wcześniej wypowiadałem w tym właśnie temacie (że takiej opcji nie ma Pfft).
 
http://jantom.info
slawekneo
Pieka napisał:
Byc moze.
Jednak tak moze powiedziec kazdy, a chyba nie o to chodzi.
Funkcja od dluzszego czasu jest dostepna na mojej stronie poniewaz zaczerpnalem ja z mFusiona i nie sadze, zeby osoba tak dobrze poinformowana jak slawekneo, o tym nie wiedziala.

no to wyobraz sobie ze akurat o tym i o wielu innych funkcjech, ktore sa w mFusion nie bylem i nie jestem "poinformowany" gdyz mFusion nie zawladnelo mna jedyne czym zainteresowalem sie to ten pomniejszacz zdjec (nie pamietam juz jak to go Wooya nazwal). I nadal mowie to co pisalem w SB "moda napisalem sam bo wystarczylo skopiowac bbcode dla "color" i dostosowac do size i tyle" Pieka sam sobie przerob bbcode dla "color" i wyjdzie to samo co mi; wiec taki mod moze napisac kazdy i nie musi szukac po mFusion'ach czy gdzie indziej

Ps. looknelem do tego kodu mFusion i hee kod wyglada podobnie tylko przedzial jest dokladnie okreslony. hee.. i sie nie dziwie Piece ze na mnie naskoczyl bo na pierwszy rzut oka tez bym tak powiedzial...
Edytowane przez slawekneo dnia 05.07.2006 11:47:18
 
Pieka
Kod wyglada identycznie, a nie podobnie.
Nie naskoczylem, tylko denerwuja mnie ludzie, ktorzy widza cos gdzies, a nstepnie przypisuja sobie autorstwo.
Jesli faktycznie napisales sam, czyli "wywazyles otwarte drzwi" Wink, to OK Smile
Temat autorstwa uwazam za zamkniety i gratuluje pomyslowosci.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl